Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - mod Sekrety Triss dostępny do pobrania!

84 postów w tym temacie

A mogę się też nabrać nie instalując Wiedźmina (bo go nie mam) ? Może jakiś spoiler ? Co to za Prima Aprilis dla wybrańców :( Dyskryminacja i faworyzowanie posiadaczy Witchera ot co ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:45, Mr Black napisał:

> Ludzie myślą że to żart....
> A CD-A był ten mod już w kwietniowym numerze, czyli 18 marca. Pół miesięczne spóźnienie,
Tylko że w tym wypadku to JEST żart. Pobierz plik, a się przekonasz :)



Nie zassałem, bo wszystkie pliki z gram.pl, gdy próbuję je ściągnąć to pisze połączenie zostało zresetowane i szukam sobie tego samego w necie.


>>Mi Cię, jakbyś uważnie czytał to byś widział, że ten inaczej się nazywa i w ogóle to nie jest mod tylko żart...

Szczerze mówiąc nie pamiętam jak się nazywał ten w CD-A, a jak już wcześniej napisałem nie umiem ściągnąć plików z gram.pl i nawet tego mada nie chciałem ściągnąć za sprawą wymienionego wcześniej CD-A (niech żyje na wieki:)) i tak w ogóle do gry to potrzebny nie jest.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobre, dobre...choć myślę, że wydawca zdaje sobie sprawę, że sprzedaż gry podskoczyła by dwukrotnie, gdyby faktycznie premiera patcha tej treści miała miejsce (San Andreas i ukryta "opcja" była tego przykładem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No, lol kolejny zboczony mod" ;P "a ten screen... ta babka ma dwa kolory!" :P ( Już sobie myślałem ) Żart taki sobie... ( Nie sądzę żeby gram.pl umieszczało na stronie mody... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 11:54, Michaelius napisał:

To byl dowcip , ale znajac zycie i historie roznych Tomb Raiderow predzej czy pozniej
taki mod fanowski powstanie :D

już są od dawna, wystarczy poszukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zart zartem ale najsmieszniejsze/najglupsze jest to ze do gry ktora jest dostepna od 18 lat napisana jest uwaga ze mod jest tylko dla pelnoletnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować