Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Street Fighter IV - zapowiedź

24 postów w tym temacie

Curtiss

Od premiery ostatniej odsłony Street Fightera minęło już prawie dziesięć lat. Natomiast od ukazania się kultowej pierwszej edycji SF II - już blisko 17. Nie wspominamy o tym bez przyczyny, bowiem Capcom po wielu latach ponownie zakasuje rękawy i bierze się za tworzenie... Street Fighter IV, który ma być godnym i ideowym następcą (czy aby na pewno...?) sławetnej "dwójki"!

Przeczytaj cały tekst "Street Fighter IV - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych serii wśród gier. A czwórka zapowiada się bardzo obiecująco, na kilometr czuć oldskul i typowy dla SF klimat, mimo nextgenowej oprawy :) Dobra forma już jest, teraz pozostaje mieć nadzieję, że treść (gameplay) nie będzie jej ustępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać misioo ze nie jestes graczem, skoro nie miales nigdy stycznosci ze Street Fighterem...

dla mnie ta gierka to w tym roku must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam moje boje z SF Alpha 3 na PSX - ta gra jest przepiękna. Małe odejście od tematu, ale twórcy przygodówek mogliby zobaczyć ile można jeszcze wycisnąć z ręcznie rysowanej grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:01, Kris_bla napisał:

Zapowiada sie fajnie, ale i tak nic nie przebije leciwej dwojeczki na Amige ;-P

Jak dla mnie dwójkę spokojnie przebiła Alpha 3 i SF3 Third Strike :) Szczególnie ta druga gra, piękna grafika, świetna animacja i tony miodu :D

A czwórka? Oczywiście od pierwszego trailera czekam z wywieszonym jęzorem. Choć średnio przypadli mi do gustu Ryu i Ken po siłce oraz nowe postaci (ta Viper to porażka), to najlepiej już chciałbym w to grać.
Ale najpierw Super Street Fighter II Turbo HD Remix. Boski tytuł dla boskiej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 18:36, Shini napisał:

Jak dla mnie dwójkę spokojnie przebiła Alpha 3 i SF3 Third Strike :) Szczególnie ta druga
gra, piękna grafika, świetna animacja i tony miodu :D


Ale dwojeczka to jest taka klasyka... i tyle godzin spedzonych przed amiga... :-)

Dnia 02.04.2008 o 18:36, Shini napisał:

A czwórka?

/ciach

Tez bym sobie zagral... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:36, misioo napisał:

Kolejna japońska durna gierka. Czy tylko ja mam alergię na japońskie gry?


Jak widać nie tylko Ty darzysz antypatią japońskie (chińskie, koreańskie? o.O) gierki... Za serią SF nie przepadam - od zawsze MK bardziej mnie pociągał. Swoją drogą jedyna japońska "naparzanka", która wg. mnie trzyma klasę to Tekken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z setki powodów aby zaopatrzyć się w konsolę. :)
Street Fighter kojarzy mi się raczej z filmem pomimo, że w bijatykę też grałem (choć bardzo mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnie SF IV wygląda i mam nadzieję że wg przypuszczeń powstanie wersja na PC bo jakby nie patrzeć ten gatunek gier praktycznie wymarł na PC a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wymarł, to nie ma co liczyć na SF na pc, bo nie sprzedałby się. Gdyby miałoby inaczej, to twarzoklepki wciąż by na klony powstawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować