Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ulepszenia w opakowaniach gier CD Projekt!

61 postów w tym temacie

ee tam ja jakoś nie zwracałem na to uwagi ale jeśli żeczywiście to ma coś pomudz to czemu nie ? podoba mi sie że tak o nas dbacie i słuchacie naszych uwag co do rużnych aspektów dotyczącyc CD-Project !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie miałem jedną zaplombowaną grę i nie uważam, bym uszkodził opakowanie usuwając zabezpieczenie. Poszło gładko. Ale i tak uważam, że ta zmiana to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super !!! :) Jak tak czytam Wasze komentarze to myslę, że miałem szczęście z moim Warcraftem, którego kupiłem 1 miesiąc temu. Plombe zerwałem w 15 minut i nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z ludźmi, którzy kupili WOW''a i nie mogą grac ponieważ serwery nie działają?? Spełniamy wszystkie wymagania napisane na pudełku, a grać nie można. Czy CDP przewiduje możliwość zwrotu gry?? (któryś z kolegów poruszył tą kwestię na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:19, Air napisał:

A co z ludźmi, którzy kupili WOW''a i nie mogą grac ponieważ serwery nie działają?? Spełniamy
wszystkie wymagania napisane na pudełku, a grać nie można. Czy CDP przewiduje możliwość zwrotu
gry?? (któryś z kolegów poruszył tą kwestię na forum)


1. co to ma wspólnego z tematem? czemu w wątku o którym mówisz się nie spytasz?
2. wymienić na jakiej podstawie? jaki wpływ ma cdp czy blizzard czy sam produkt na polskiego providera? jeśli chcesz coś wymienić to wymień sobie łącze, bo płacisz tepsie a ona robi cię w balona tak, że nie możesz grać. Sam miałem TP, zmieniłem na chello, działa jak marzenie. Nigdy więcej złodziejów z telekompromitacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale ze swojej strony proponuję powrót do wydawania gier w dużych BOXach - na pewno będę kupował gry częściej, a przynajmniej równie często jak kiedyś (póki DVD BOXy nie miały tak przytłaczającej przewagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jeszcze ulepszyć pudełka od środka. Te "rzeczy" co trzymają instrukcje często się łamią. Moglibyście ściągnąć pudełka od EA. Moim zdaniem mają najlepsze, a gdyby jeszcze CDP miało takie to by było świetnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ślady po tych pląbach są irytujące i niemile widziane zapewne dla każdego respektującego gry i ich ''pudełkowy zbiór'' gracza :-)
Night Elf, lampak, Klimos i Grizzly - point taken .
Ale fakt większym problemem moim zdaniem przynajmniej jest/są uchwyty na książeczki itp. w środku pudełka, które w moim krótkim, skromnym przypadku (3 na 3 zamówienia jak narazie) były oderwane i latające luźno w środku;
Rutyna czy zaniedbanie czy...co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować