Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ulepszenia w opakowaniach gier CD Projekt!

61 postów w tym temacie

Domek

Wraz ze startem platformy gram.pl, wszystkie pudełka z naszymi grami zostały zabezpieczone specjalnymi plombami chroniącymi zawartość. Cieszymy się, że pomysł przypadł Wam do gustu, wiemy jednak że ich zrywanie nie zawsze było tak proste jak być powinno. Wychodząc naprzeciw uwagom i sugestiom jakie od Was otrzymaliśmy, pragniemy poinformować o wprowadzeniu ulepszeń w opakowaniach naszych gier.

Przeczytaj cały tekst "Ulepszenia w opakowaniach gier CD Projekt! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglądało w rzeczywistości, bo żadnej gry nie kupiłem od startu gram.pl, ale według opinii, to rzeczywiście było irytujące. Chwalić CDP, że wreszcie się tym zajęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straciłem mnóstwo czasu, który mógłbym przeznaczyć na granie otwierając Warcrafta III! Przy Wormsie 4 niebyłem już tak delikatny i się wkurzyłem i zerwałem to siłą, nie przejmując się, że nie zerwę całego. Potem tego żałowałem, bo opakowanie plastikowe kleiło się do kartonowego i nie dało się wysunąć pudełka, trzeba było najpierw rozszerzyć kartonowe i odkleić je od plastikowego (notabene przypadło mi całkiem do gustu to podwójne opakowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam zniszczone pudelka przez takie cos... BTW. kupilem Platyne i jak otworzylem okazalo sie ze wszystkie plastikowe elementy w srodku ktore mialy cos trzymac byly polamane... uzywajcie bardziej gietkiego plastiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam złamany ząbek przytrzymujący płytę AoEIII. Ale to dobrze, bo trzyma się i tak, a nie mam problemów z wyjęciem płyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie, aczkolwiek kto mi odda czas ktory stracilem na sciaganiu tych plomb z world of warcraft ? He? Fakt faktem ze mnie sie udalo, niestety o FEAR''e powiedziec tego nie moge :P. W koncu CDProjekt poszedl po rozum do glowy, brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:30, Night Elf napisał:

Wlasnie mam zniszczone pudelka przez takie cos... BTW. kupilem Platyne i jak otworzylem okazalo
sie ze wszystkie plastikowe elementy w srodku ktore mialy cos trzymac byly polamane... uzywajcie
bardziej gietkiego plastiku....


Albo przynajmniej takich pudełek, które można normalnie kupić w sklepie. Przed świętami kupiłem Morrowinda. W środku pudełka wszystko co się dało, czyli uchwyty na płyty i instrukcję były połamane. Już trzeci tydzień chodzę po sklepach i nigdzie jeszcze nie widziałem takiego grubego pudełka na 3 płyty i na dodatek jeszcze z uchwytem na instrukcje. Co jak co, ale gry chyba jednak wolę kupować w fizycznym sklepie. A szkoda bo zakup przez internet jest szybszy, wygodniejszy no i wPLNy się nie marnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to zmienią... Poprzednie zabezpieczenia były tragiczne. W tym newsie są jakieś bzdury. To większości nie przypadło do gustu. Teraz dopiero ma szansę przypaść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować