Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Extra Klasyka HIT - ujawniamy pierwsze nowości!

25 postów w tym temacie

Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Oczy mi wyszły jak zobaczyłem te tytuły w takiej cenie, będe miał je wszystkie w pierwszy dzień. Według mnie grzechem jest nie kupić przede wszystkim Fahrenheit''u, według mnie to jedna z najlepszych gier dotąd wydanych. BRAWO CD PROJEKT!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire kupiłbym nawet i za dwa razy większą sumę, tylko jest jeden szkopuł... Za duże wymagania :(.
Tak czy siak tytuły smakowite, co nie znaczy, że już wcześniej o nich nie wiedziałem ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nic ciekawego, czekam na kolejne tytuły... zresztą mnie dzisiaj mało nowych gier interesuje. Dlaczego? To proste... są kalką, kalki, kalki, kalki (...). Jedyny tutuł który mnie zaciekawił to Call of Duty 4, ale chyba tylko dlatego, że jestem wielkim fanem całej serii ^^

Na forum coś słyszałem o Act of War... tylko na niego czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nowościach w EKH wiedziałem już wcześniej, ale teraz nadeszło oficialne potwierdzenie. Przyznam sczerze, że jestem trochę rozczarowany. Spodziewałem się większej ilości tytułów, a te co są zaciewakawiły mnie, ale nie tak bardzo abym zdecydował się na kupno któregoś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Farenheit :D Chciałam go sobie zawsze kupić, a tu taka okazja, szkoda by nie wziąć.
Może skuszę się jeszcze na Jade Empire, bo gra jak słyszałam bardzo dobra, a ja nie miałam okazji wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP robi z tego tajemnicę poliszynela - przecież już wszyscy interesujący się tematem wiedzą jakie będą gry w pierwszym rzucie, chociażby z innych tematów na forum lub reklamy w najnowszym KŚG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to zaczynam odliczanie, ale jak na razie nie ma dnia premiery... :((
Najbardziej podoba mi się XK DODATEK ;) Na gram.pl lub nawet w MM może za ok. 10 zł być :P
... ale zacząłem na nowo lubić XK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:05, tuna napisał:

no to zaczynam odliczanie, ale jak na razie nie ma dnia premiery... :((


Jak to nie ma dnia premiery, dzień premiery jest już ujawniony, gry z Extra Klasyki HIT , Dodatek oraz Gold pojawią się w sklepach 25 kwietnia :P

Dnia 04.04.2008 o 18:05, tuna napisał:

Najbardziej podoba mi się XK DODATEK ;) Na gram.pl lub nawet w MM może za ok. 10 zł być
:P


W serii Extra Klasyka Dodatek ujawniono dopiero jeden tytuł, więc trochę pospieszyłeś się z tym podobaniem :)

Dnia 04.04.2008 o 18:05, tuna napisał:

... ale zacząłem na nowo lubić XK ;)


Jestem trochę nie w temacie, dlaczego przestałeś lubić XK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no. Zwłaszcza obniżka Jade Empire bardzo dziwi, i cieszy ;) . FEAR to strzał w dziesiątką, oby za 15zł był Extraction Point. Act of War jak będzie z dodatkiem to też cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:01, Sebat1 napisał:

Jestem trochę nie w temacie, dlaczego przestałeś lubić XK ??

Niektóre nowe gry dla mnie osobiście były zbyt denne... :/ Ale teraz zaczyna się ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 17:52, Magwisienka napisał:

Rise of Nations: Rise of Legends będzie moje ;]


Moje też ;)

Dnia 04.04.2008 o 17:52, Magwisienka napisał:

Teraz czekamy na Fable ;)


Nie czekamy. Nie chcemy Fable w EKH. Dopiero je kupiłem ;P Z drugiej strony dorwałem kolekcjonerkę na Allegro za niską cenę, więc dużej straty by nie było.


Mam nadzieję, że tytułów będzie więcej niż na reklamie w KŚG, a CDP nie zapomni o takich klasykach jak HoMM. No chyba, że będziemy znowu przez 2 lata upraszać powrót tej gry do EK (wiem, że sytuacja z BG i IW była nieco inna, ale chyba nikt nie chce, aby taka gra zniknęła z serii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować