Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Już kawał drogi przejechałem, teraz mam etap z helikopterem. Szczerze mówiąc, mam nadzieję że dostanę satysfakcji wprost proporcjonalnie do wydanego wysiłku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 13:55, Kirabaxior napisał:

Już kawał drogi przejechałem, teraz mam etap z helikopterem. Szczerze mówiąc, mam nadzieję
że dostanę satysfakcji wprost proporcjonalnie do wydanego wysiłku :P

Napis "Zdobyto osiągnięcie bla bla bla" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 13:30, unbreak napisał:

Czekamy na ep3? :> Jakieś informacje na ten temat są? :D

Hahahahahaha xD Buahahaha, hahaha, hehehahe ... hehe... hehe...
Wybacz za ten śmiech :P Ale EP3? Nie ma co się napalać, będzie kiedy będzie, za rok, dwa, pięć, dziesięć ...
Cholera wie, innymi słowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam na Episode Three aż tak nie zależy, niech sobie przy nim dłubią nawet i przez najbliższych kilka lat. Najważniejsze dla mnie jest to żeby wreszcie nastąpiła premiera Black Messy. No i oby tylko nie okazało się że będzie trzeba za tego moda jeszcze zapłacić. A tu dwa razy nie mówić, bo przecież zainteresowanie jest nim ogromne i na pewno sporo kasy by za to wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż ja mimo wszystko wolę zagrać w Ep3 który bez wątpienia coś wniesie do fabuły niż w odświeżoną pierwszą część H-L. chociaż nie ukrywam zabawne jest to że jak widzę że pojawił się nowy post w tym temacie to najczęściej jest to pytanie typu "czy wiadomo coś nowego o Ep3/ modzie BM?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie Orange Box, i mam pytanie - czy Episode 1 i 2 mają wyższe wymagania od podstawowej wersji gry? Słyszałem, że jest tam dodany HDR, jak w Lost Coast, i nie wiem czy jest tam to troszkę lepiej zoptymalizowane. Wspomnę, że w HL 2 grałem w prawie najwyższych, Lost Coast średnio-wysokie, nawet z HDR miałem koło 25 klatek. Mój konfig: AMD Athlon 1700+, 768 mb ram, radeon 9600 128 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 21:18, abbott123 napisał:

Zamówiłem sobie Orange Box, i mam pytanie - czy Episode 1 i 2 mają wyższe wymagania od
podstawowej wersji gry? Słyszałem, że jest tam dodany HDR, jak w Lost Coast, i nie wiem
czy jest tam to troszkę lepiej zoptymalizowane. Wspomnę, że w HL 2 grałem w prawie najwyższych,
Lost Coast średnio-wysokie, nawet z HDR miałem koło 25 klatek. Mój konfig: AMD Athlon
1700+, 768 mb ram, radeon 9600 128 mb.


Troszkę wyższe na pewno, jeżeli HL2 hula tobie bez problemowo to możesz się spodziewać co najwyżej okresowych zaciachów, w najgorszym wypadku zawieszenia się gry (mnie to spotkało parę razy w Ep1). Niestety konfig masz słabiutki, więc niestety musisz się nastawić na to, że możesz zostac zmuszony obniżyć detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na podobnym sprzęcie (mocniejszy procek, mniej ramu) i też w całkiem fajnych detalach i rozdzielczości HL2 się nie ciął. Tak samo miałem z Ep1. W E2 z tego co pamiętam przycinki miałem tylko kilka razy(

Spoiler

pomijając fragmenty z leczącymi vorginautami i advisorem)

, więc ja bym się na twoim miejscu nie martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny sprzęt, grałem w HL2 na full detalach bez zaciachów (tak wiem, że to dziwne), w EP1 i EP2 grałem już na medium, ale musisz nastawić się na niezbyt przyjemne dwa etapy w EP2... są to dwie cutscenki, gdzie w moim przypadku animacja spadała do poziomu 1fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 13:56, Rumcajsev napisał:

Ja grałem na podobnym sprzęcie (mocniejszy procek, mniej ramu) i też w całkiem fajnych
detalach i rozdzielczości HL2 się nie ciął. Tak samo miałem z Ep1. W E2 z tego co pamiętam
przycinki miałem tylko kilka razy(

Spoiler

pomijając fragmenty z leczącymi vorginautami i advisorem)

,
więc ja bym się na twoim miejscu nie martwił.

Hej, u mnie była identyczna sytuacja. Praktycznie nie dało się tego oglądać, musiałem poczekać parę minut na koniec animacji. Jedyny sposób, bo dowiedzieć się o cho chodziło to poszukać tego na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 17:43, NecroVisioneR napisał:

Witam czy HL 2 chodzi bez problemów na Viście?:)

HL 2 jeszcze nie jest tak stare aby robić problemy. Na Viście działa bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje możliwość zainstalowania tylko Counter Strike Source jeżeli mam premierowe wydanie Half Life 2 na 5 płytach CD? Czy muszę zainstalować raczej cały komplet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować