Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

ostatnio sobie scignołem demko ze steama bo full mi sie nie chcialo instalowac i zobaczyłem ze u mnie HL2 działa na full detalach (poza tym do tego jest PS)a trzeba powiedziec ze moj komp to nie jest zaden demon predkosci mozna by powiedziec ze to wogle stary grat :P tak oto mam kompa P4 1.7 ; 1GB Ramu ; P4GV45i ; i GeForce 4 MX 440 (!!!) jeszcze raz napisze GeForce 4 MX 440 tak własnie na niej poszedł hl2 na najwyzszych detalach i rozdzielczosci przy czym Doom 3 przy takiej samej konfiguracji kompa scinal sie w kazdym miejscu :( i gdzie tu sprawiedlowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem sobie na poczatku tego tygodnia. Mam nadzieje ze bedzie co najmniej tak dobry jak FC i ze moge sie spodziewac prawdziwej "uczty".
heh Mam dobry timing bo Valve wlasnie umiescila na swojej stronie darmowy level do sciagniecia:
LOST COAST. Ze screenow jakie ludziska postuja wyglada ze jest to obecnie najbardziej realistyczna grafa w jakiej kolwiek grze komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brad, ja mam gorszy komp bo AMD Duron 1GHz 256 MB ram GeForca 4 MX 440 i tez chodzi;) Ale nie na najwyższych tylko na niskich detalach, tylko ze z taką kartą to raczej efektów graficznych nie będzie bo nie ma Pixel Shadera... ale i tak mi chodzi spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HL2 nie ma w gram.pl bo pewno przygotowuja jakas nowa specjalna edycje. Na razie chca wysprzedac cale zapasy jakei jeszce zalegaja w sklepach (Empiku, MM) i wydadza pewno cos nowego bo razcej by nie zabijali tak markowego produktu;) Podobnie zrobili z W3.
Podejrzewam ze niedlugo bedzie wydanie HL1 + dodatki + HL2 za jakies 100zeta;) Tylko mogliby sie pospieszyc bo w sklepach juz nie ma hl (generacji tez nai ma ani na gram.pl ani w marketach) a chetnei bym sobie zakupil:)
No a swoja droga przez taka polityke nie ma sie co dziwic ze sie piractwo szerzy jak danej gry nei ma w sklpeach ani nawet u dystrybutora a na allegro wiekszosc to albo uzywane albo przywiezione z niemiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś różnica pomiędzy wersja Counter Strike: Source z programu instalacyjnego Half Life 2, a wersją sprzedawaną oddzielnie (tzn. sam Counter Strike: Source, bez Half Life 2)?

Byłbym wdzięczny za okazaną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 22:24, shinian napisał:

Czy jest jakaś różnica pomiędzy wersja Counter Strike: Source z programu instalacyjnego Half Life 2, a wersją sprzedawaną
oddzielnie (tzn. sam Counter Strike: Source, bez Half Life 2)?

Byłbym wdzięczny za okazaną pomoc.


O ile sie orientuje to nie ma zadnej roznicy (no chyba za cena) . Aczkolweik widzialem gdzies zestaw CSS plus Day of Defeat plus cos tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 22:24, shinian napisał:

Czy jest jakaś różnica pomiędzy wersja Counter Strike: Source z programu instalacyjnego Half Life 2, a wersją sprzedawaną
oddzielnie (tzn. sam Counter Strike: Source, bez Half Life 2)?


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah...
Zauważyliście może ,że half life 2 nie ma za bardzo wydawcy w Polsce?
Wy tu mówicie ,że to Cd-Projekt gre wydaje - a wydawcą jest Nicolas Games :)
No to jak? :D

Qrcze... why?! 109 złociszy to trochę dużo... szkoda ,że nie ma tego produktu na gram.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 19:57, Valed napisał:

Ah...
Zauważyliście może ,że half life 2 nie ma za bardzo wydawcy w Polsce?
Wy tu mówicie ,że to Cd-Projekt gre wydaje -
a wydawcą jest Nicolas Games :)
No to jak? :D

Qrcze... why?! 109 złociszy to trochę dużo... szkoda ,że nie ma tego produktu
na gram.pl :(


Kiedyś wydawcą HL2 był CD Projekt, niestety poźniej został nim Nicolas Games- ot cała tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 19:57, Valed napisał:

Ah...
Zauważyliście może ,że half life 2 nie ma za bardzo wydawcy w Polsce?
Wy tu mówicie ,że to Cd-Projekt gre wydaje -
a wydawcą jest Nicolas Games :)
No to jak? :D


Niezupełnie.
1 tydzień albo 2 po premierze wydawcą był Nikolas Game (też wtedy kupiłem), jednak później dystrybucję przejęło już CD-Projekt i ma do teraz. Ot cała filozofia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 20:05, shinian napisał:

Kiedyś wydawcą HL2 był CD Projekt, niestety poźniej został nim Nicolas
Games- ot cała tajemnica;)


Odwrotnie :)

btw. byłeś parę sekund szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 20:06, Ninja Seba napisał:

> Kiedyś wydawcą HL2 był CD Projekt, niestety poźniej został nim Nicolas
> Games- ot cała tajemnica;)

Odwrotnie
:)

btw. byłeś parę sekund szybciej :P

Moment, CDP jest nadal wydawcą tego tytułu? To dlaczego na gram.pl nie można dostać HL2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie ma, że obecnie CDP znowu nie wydaje HL2. W sklepach wysyłkowych jest teraz tylko wersja od Nicolas Games. Ja na szczęście załapałem się kiedyś na tego z CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zawalił wydawanie HL2. Już nawet Nicolas Games nie rozprowadza HL2. Ale CDP to przegrał na całej lini... Nie dość że wydaje 3 miesiące później niż Nicolas Games. To przestaje wydawać go po coraz częstrzymi pytaniami i błędami STEAMA . CDP ma wielki minus ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 20:28, radeon1 napisał:

CDP zawalił wydawanie HL2. Już nawet Nicolas Games nie rozprowadza HL2. Ale CDP to przegrał na całej lini... Nie dość że
wydaje 3 miesiące później niż Nicolas Games. To przestaje wydawać go po coraz częstrzymi pytaniami i błędami STEAMA . CDP
ma wielki minus ....................


OMG Jakie to zawiłe się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh i sie dziwia ze ludzie piraty kupuja lub z netu sciagaja. Ale jak tu nie sciagac jak sie chce grac w gre ( i to takiego mega hita) a w sklepach jej nia ma? Hmmm takie rzeczy to chyba tylko w Polsce moga byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 20:28, radeon1 napisał:

CDP zawalił wydawanie HL2. Już nawet Nicolas Games nie rozprowadza HL2. Ale CDP to przegrał na całej lini... Nie dość że
wydaje 3 miesiące później niż Nicolas Games. To przestaje wydawać go po coraz częstrzymi pytaniami i błędami STEAMA . CDP
ma wielki minus ....................


A o tym, że Electronic Arts wykupiło Valve to nie słyszałeś? W ten sposób EA jest teraz wydawdcą Half-Life 2 również i w Polsce - przyznam, że w zasadzie nieco ciężko zdobyć ich kopię (ich dystrybucja jest troszkę do dupy imo), ale oryginały HL2 (takiego czy innego wydawcy) NADAL są w sklepach, również tych na www... Wystarczy poszukać, a nie od razu pisać takie puste komentarze jak Carnagge... Żałośni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 01:39, Sth`Devilish napisał:

> CDP zawalił wydawanie HL2. Już nawet Nicolas Games nie rozprowadza HL2. Ale CDP to przegrał na całej lini... Nie dość
że
> wydaje 3 miesiące później niż Nicolas Games. To przestaje wydawać go po coraz częstrzymi pytaniami i błędami STEAMA
. CDP
> ma wielki minus ....................

A o tym, że Electronic Arts wykupiło Valve to nie słyszałeś? W ten sposób
EA jest teraz wydawdcą Half-Life 2 również i w Polsce - przyznam, że w zasadzie nieco ciężko zdobyć ich kopię (ich dystrybucja
jest troszkę do dupy imo), ale oryginały HL2 (takiego czy innego wydawcy) NADAL są w sklepach, również tych na www... Wystarczy
poszukać, a nie od razu pisać takie puste komentarze jak Carnagge... Żałośni jesteście.

Ale ty suchy jesteś.............. EA Games nie wykupiło Valve tylko zostało nowym miendzynarodowym wydawcą. Z Vivendi Valve się nie dogadało i EA wzieło pałeczkę... Ale EA ma prawa tylko do DODATKU do HL2 Aftermath a nie do samego hl2 . Ludzie wy chyba siedzicie tylko na tych ograniczonych newsach na gram.pl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 01:39, Sth`Devilish napisał:

> CDP zawalił wydawanie HL2. Już nawet Nicolas Games nie rozprowadza HL2. Ale CDP to przegrał na całej lini... Nie dość
że
> wydaje 3 miesiące później niż Nicolas Games. To przestaje wydawać go po coraz częstrzymi pytaniami i błędami STEAMA
. CDP
> ma wielki minus ....................

A o tym, że Electronic Arts wykupiło Valve to nie słyszałeś? W ten sposób
EA jest teraz wydawdcą Half-Life 2 również i w Polsce - przyznam, że w zasadzie nieco ciężko zdobyć ich kopię (ich dystrybucja
jest troszkę do dupy imo), ale oryginały HL2 (takiego czy innego wydawcy) NADAL są w sklepach, również tych na www... Wystarczy
poszukać, a nie od razu pisać takie puste komentarze jak Carnagge... Żałośni jesteście.



No wlasnie pokazales jaki ambitny komentarz napisales - stek bzdur... A moze taka nie jest prawda? Producenci chca walczyc z piractwem ale najpierw niech zadbaja o to by ich produkt byl ogolnie dostepny. A jak uwazasz ze HL2 jest nadal w sklepach to zapraszam do 2 w Polsce miasta Lodzi (chociaz pewno Krakow juz nas wyprzedzil:P) i znajdz mi w jakims sklepie HL2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować