Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2009 o 14:01, Madok1 napisał:

Nie kłuć się ze mną bo jest wersja 10 a ci co mówią że 11 to są w błędzie wersja 11 to
był to duży update do GMODA 10.

LoL
A co robi patch jeśli nie upgrade''uje wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:01, Madok1 napisał:

Nie kłuć się ze mną bo jest wersja 10 a ci co mówią że 11 to są w błędzie wersja 11 to
był to duży update do GMODA 10.


1) Garry''s Mod 11 niestety istnieje ;)).
2) "kłuć"?
3) Jak masz update do jakiejkolwiek gry, to chyba wersja się także zmienia, haa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:01, Madok1 napisał:

Nie kłuć się ze mną


I to jest powód dla którego tak warto być na tym wspaniałym, profesjonalnym i przyjaznym forum! Hoorayy!

Żeby smarkacz uczył ojca dzieci robić... paranoja nad paranojami i tylko paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 23:55, Dexter_McAaron napisał:

> Nie kłuć się ze mną

I to jest powód dla którego tak warto być na tym wspaniałym, profesjonalnym i przyjaznym
forum! Hoorayy!

Popatrz na to z lepszej strony: tylko tutaj spotkasz takie indywidua, a to poszerza horyzonty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 11:54, Zuma_orginal napisał:

Panowie mam pytanie do tych co posiadają gre Half Life Deathmatch Source: dużo jest serwerów
i czy gra troche ludu :D?

serwerów jest sporo ale na pewno nie tak dużo jak w np. CS:S czy TF2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Kurde mam problem w Half Life 1: tam gdzie pierwszy raz spotykamy Gargantue (tam jest taka obrotowa platforma dla wagoniku. To poszedłem i włączyłem ten generator tam gdzie pełno tych żołnierzy, ale teraz nie wiem jak włączyć prąd dla wagoniku. Gargantue zabiłem z 4 granatów z MP5 :) To jest tuż przed działem chyba ''On the rail'' czy coś takiego. Może ktoś kojarzy jak to zrobić ? Patrzyłem na youtube jak ten Mmac to robi ale akurat uciął ten moment :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 19:18, Zuma_orginal napisał:

Dzięki.

Kurde mam problem w Half Life 1: tam gdzie pierwszy raz spotykamy Gargantue (tam jest
taka obrotowa platforma dla wagoniku. To poszedłem i włączyłem ten generator tam gdzie
pełno tych żołnierzy, ale teraz nie wiem jak włączyć prąd dla wagoniku. Gargantue zabiłem
z 4 granatów z MP5 :) To jest tuż przed działem chyba ''On the rail'' czy coś takiego.

Ciekawe,ze ja tez zawsze próbowałem najpierw go rozwalić a póxniej pójść dalej:)
Z tym , ze mi zabrało to 4 miny i 8 granatów ręcznych.

Dnia 24.04.2009 o 19:18, Zuma_orginal napisał:

Może ktoś kojarzy jak to zrobić ? Patrzyłem na youtube jak ten Mmac to robi ale akurat
uciął ten moment :/

A zamysłem twórców było załatwienie go łukiem elektrycznym, dlatego objawy jego działania będa ci towarzyszyły, mimo iż go rozwaliłeś. Ale do rzeczy. Chodzi o otwarcie bramy do siłowni. Trzeba iść przejściem po lewej , minąć uszkodzoną rurę gazową i pójść dalej aż zawali się podłoga. Wtedy włazisz po drabince przebijasz się do pokoju kontrolnego ew od razu idziesz dołem do silosu z trującymi ściekami. A dalej ...już sam będziesz wiedział jak iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 20:03, Zuma_orginal napisał:

No to już włączyłem ten generator co po bokach ma te wiatraki, ale jak wracam do dalej
wagonik jest off.

Generator uruchamia zasilanie siłowni. Musisz pójść otwartymi wrotami(to tam miałeś zwabić Garga) i właczyć zasilanie trakcji.

PS Zakładam, że wiesz jak później przestawić zwrotnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy mógł by ktoś wypisać najlepsze mody do HL (albo poprostu na silniku Source) podzielone na Single Player i Multi Player?
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 16:00, kotfilon napisał:

Witam.
Czy mógł by ktoś wypisać najlepsze mody do HL (albo poprostu na silniku Source) podzielone
na Single Player i Multi Player?
Z góry dziękuję.

D.I.P.R.I.P. polkiego pochodzenia jest świetne. Multi. Jeździsz sobie samochowami po polskich osiedlach i wsiach niszcząc innych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 02:17, Dexter_McAaron napisał:

(panoćku, Pana avatar jest wspaniały, jeśli toto co myślę ;)


Dopiero zauważyłem ten post. Powiedz, jaki ja miałem avatar jak go pisałeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że temat usycha....

Jakie mody polecacie na granie na multi, a jakie do przejścia w sp?

Mam teraz HL2:DM, Age of Chivalry, Insurgency + TF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować