Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2010 o 05:42, astradamus napisał:

> Pod koniec roku Valve zapowie Counter-Strike 2 w przyszłym Day of Defeat 2 i Left
4 Dead
> 3 a za dwa lata Team Fortress 3… A epizodu trzeciego się nie doczekamy :(


Skąd masz takie informacje, chyba ze swojej głowy. L4D3? Nie rozśmieszaj mnie.


ROTFL! Przecież ja tego nie napisałem serio... Chodzi mi tylko o to że Valve wydaje kolejne gry a o epizodzie trzecim nic nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 05:42, astradamus napisał:

Skąd masz takie informacje, chyba ze swojej głowy. L4D3? Nie rozśmieszaj mnie.


Podejrzewam, że kolega miał na myśli niepokojąco korporacyjne tempo, w jakim Kurki wydały drugą część, kompletnie zlewając pierwszą.

Luz mode on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 19:58, Azvar napisał:

Weź, proszę ciebie, ile ja już czekam? No ile? I L E?


Człowieku jeśli to dla Ciebie długo to wnioskuję że jesteś dość młody bo na H-L 2 trzeba było czekać przeszło dwa razy dłużej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwoch powodow oczekiwanie na Ep3 jest gorsze.

Half-Life 1 mial PELNA i KOMPLETNA historie. Byl poczatek, rozwiniecie oraz zakonczenie. Ep2 konczy sie naprawde mocnym clifhangerem (jak w dobrym serialu, tyle, ze na kolejny sezon serialu czeka sie duuuuuuzo krocej).

Po drugie, producent (czy tam wydawca) nie klamal ci w zywe oczy mowiac, ze forma epizodyczna pozwoli na skrocenie czasu pomiedzy poszczegolnymi pozycjami.

Coz, Valve ode mnie kasy nie zobaczy do momentu pojawienia sie Ep3 (lub H-L3). Portala dwojki nie rusze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem już taki młody, na HL2 faktycznie długo czekałem (pamiętam jeszcze tą aferę z wyciekiem i pierwsze filmiki z gameplayu w formacie Bink Video), no ale to był sequel, a teraz czekamy długo na zwykły-nie zwykły dodatek, który bądź co bądź raczej nie sądze aby zajął nam więcej czasu niż Ep2. Według mnie oni na 100% robią już sequel i dlatego to tyle trwa, być może będzie tak jak myślę i dostaniemy Ep3 w formie Half-Life 3 za parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 14:39, Dexter_McAaron napisał:

> Skąd masz takie informacje, chyba ze swojej głowy. L4D3? Nie rozśmieszaj mnie.

Podejrzewam, że kolega miał na myśli niepokojąco korporacyjne tempo, w jakim Kurki wydały
drugą część, kompletnie zlewając pierwszą.

Luz mode on?


Luz mod on. Done.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można w tym temacie pisać o Garry''s Modzie? Szukałem, ale nie znalazłem żadnego tematu o nim więc się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 15:21, wojcio102 napisał:

Można w tym temacie pisać o Garry''s Modzie? Szukałem, ale nie znalazłem żadnego tematu
o nim więc się pytam.

Tutaj raczej średnio :P Jest temat oddzielny do Garry''s Mod''a, ale już dawno leży w odmętach tego forum. O różnych problemach najlepiej pisać na forum steam- szybka i profesjonalna odpowiedź (najczęściej ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 15:21, wojcio102 napisał:

Można w tym temacie pisać o Garry''s Modzie? Szukałem, ale nie znalazłem żadnego tematu
o nim więc się pytam.


W zasadzie możesz bo kilka razy o tym tu gadaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 17:13, Outlander-pro napisał:

W zasadzie możesz bo kilka razy o tym tu gadaliśmy.

Ok. Więc pytanie: słyszałem, że da się zrobić w Garry''s Modzie bombę atomową. Czy to prawda? Jak to zrobić?
Mam G Moda 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 17:17, wojcio102 napisał:

> W zasadzie możesz bo kilka razy o tym tu gadaliśmy.
Ok. Więc pytanie: słyszałem, że da się zrobić w Garry''s Modzie bombę atomową. Czy to
prawda? Jak to zrobić?
Mam G Moda 10.

Najlepiej ściągać addona z http://www.garrysmod.org/downloads/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Valve ma zamiar wypuścić Silnik Orange Box dla Half-Life 2 i Cs Source oraz do Episode One .
Może oni nie chcą wydać aktualizacji , gdyż może jak wyjdzie epizod trzeci to wydadzą ten silnik co został zastosowany w Ep 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować