Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 19:26, Revan007 napisał:

Właśnie pracuje nad orange box.Choć cena jest skandaliczna (typowe dla EA), nie poddaję się.I
nie będę żałować bo naprawdę warto:):):)

Rozumiem, że pracujesz NA Orange box ?:> Jeśli tak to pochwalam, bo mnie wkurzają dzieciaki co trawy nie skoszą sąsiadowi nawet, tylko czekają aż rodzice dadzą na grę. Przecież nawet u rodziców można zarobić, sprzątając w piwnicy, malując pokój itp:P i mówiąc że w zamian chce się na grę kilka zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:50, destro177 napisał:


> Właśnie pracuje nad orange box.Choć cena jest skandaliczna (typowe dla EA), nie poddaję
się.I
> nie będę żałować bo naprawdę warto:):):)
Rozumiem, że pracujesz NA Orange box ?:> Jeśli tak to pochwalam, bo mnie wkurzają dzieciaki
co trawy nie skoszą sąsiadowi nawet, tylko czekają aż rodzice dadzą na grę. Przecież nawet
u rodziców można zarobić, sprzątając w piwnicy, malując pokój itp:P i mówiąc że w zamian chce
się na grę kilka zł. :)


I właśnie tak robię.Leniem nie jestem bo przecież doskonale wiem że sama gra nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wybrać folder instalacyjny The Orange Box? Kiedy chcę zainstalować to na dysku E, instalator bezczelnie mi to wpycha na dysk C
Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:59, Graszczur napisał:

W jaki sposób wybrać folder instalacyjny The Orange Box? Kiedy chcę zainstalować to na dysku
E, instalator bezczelnie mi to wpycha na dysk C
Proszę o szybką odpowiedź

Nie miałem takiego problemu. Ale przypadkiem nie masz już na C zainstalowanego Steam''a? Jak tak to zainstaluj go na tym dysku co chcesz, bo gry się instalują tam gdzie Steam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 16:05, destro177 napisał:

Nie miałem takiego problemu. Ale przypadkiem nie masz już na C zainstalowanego Steam''a? Jak
tak to zainstaluj go na tym dysku co chcesz, bo gry się instalują tam gdzie Steam jest.

Ahaaaaaaa... no to dzięki, przeniosę Steama na inny dysk i kłopot z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy da się gdzieś dostać zestaw z HL1: Source (remake) i Counter-Strike: Source za cenę około 50 zł? Tak, wiem, że Google nie gryzie, ale już z niego korzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 08:56, Graszczur napisał:

Nie wiecie, czy da się gdzieś dostać zestaw z HL1: Source (remake) i Counter-Strike: Source
za cenę około 50 zł? Tak, wiem, że Google nie gryzie, ale już z niego korzystałem


Jedynym pakietem gdzie te gry dorwiesz jest: Half-Life 2 Game of the Year Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie: chcę sprzedać moje HL2 GOTYE na Allegro (pozdro Graszczur ;P), ale czy da się jakoś usunąć niektóre gry z listy? Na Steam mam zarejestrowane jeszcze DMoMM, ale go nie chcę się pozbywać. Czy jest na to jakiś sposób? Albo, czy będzie można przerejestrować ją na nowe konto w Steam (po głowie chodzi mi Orange Box).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie związane z Half-Life 2: The Orange Box, czy poza tymi wszystkimi wymienionymi tytułami jest też CS:Source? Teoretycznie H-L2 i CS: Source instalują się razem. Tyle, że nie wiem jak jest z tym Orange Boxem.

Więc jest tam CS: Source, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, w OB nie ma CSS. Znajduje się tam tylko HL2, EP1, EP2, Portal i Team Fortress 2.

Ponawiam moje pytanie:
>chcę sprzedać moje HL2 GOTYE na Allegro (pozdro Graszczur ;P), ale czy da się jakoś usunąć niektóre gry z listy? >Na Steam mam zarejestrowane jeszcze DMoMM, ale go nie chcę się pozbywać. Czy jest na to jakiś sposób? Albo, >czy będzie można przerejestrować ją na nowe konto w Steam (po głowie chodzi mi Orange Box).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czemu w HL2 (z mojego Orange Box, rzecz jasna) napisy przy dialogach są w języku angielskim? Polonizacja ogranicza się tylko do HUD-a i menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:58, Graszczur napisał:

Hej, czemu w HL2 (z mojego Orange Box, rzecz jasna) napisy przy dialogach są w języku angielskim?
Polonizacja ogranicza się tylko do HUD-a i menu?

w HL2 chyba nie ma polskiech napisów w dialogach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:58, Graszczur napisał:

Hej, czemu w HL2 (z mojego Orange Box, rzecz jasna) napisy przy dialogach są w języku angielskim?
Polonizacja ogranicza się tylko do HUD-a i menu?


Nie wiem jak sprawa ma się w Orange Box, ale mój Half-Life 2 jest w całości po angielsku. Na szczęście istnieje ZNAKOMITE nieoficjalne spolszczenie. Tłumaczy zarówno dialogi (oczywiście kinowo) jak i wszelakie grafiki itp. Stoi ono na naprawdę profesjonalnym poziomie.

A tutaj link: http://www.half-life2pl.info/

Niestety wyszło ono jedynie do podstawki HL2 i kilku modów. Mam nadzieję, że ekipa HL2 PL weźmie się do roboty i spolszczy też dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Mam nadzieję, że zadziała dobrze. Brak polonizacji do dodatków nie jest na razie dla mnie problemem, bo wciąż gram w podstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:15, Graszczur napisał:

Dzięki! Mam nadzieję, że zadziała dobrze. Brak polonizacji do dodatków nie jest na razie dla
mnie problemem, bo wciąż gram w podstawkę

Co do polonizacji podstawki, o której mówi Lesz3yk, nie jest w niej zgrany dźwięk z obrazem. Myślałem że tylko ja tak mam ale ponoć to problem spolszczenia a nie sprzętu. Da się grać, ale trochę to irytujące. A w Orange Box jest spolszczony Epizod Drugi i Portal. Nie wiem jak jest z Team Fortress bo jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, zainstalowałem, ale jak teraz uruchomić HL2 ze spolszczeniem? Gdy odpalam normalnie HL2, dalej jest po angielsku
PS. Sorry, ale czas edycji posta minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:31, Graszczur napisał:

Okej, zainstalowałem, ale jak teraz uruchomić HL2 ze spolszczeniem? Gdy odpalam normalnie HL2,
dalej jest po angielsku
PS. Sorry, ale czas edycji posta minął

Spolszczenie jest osobnym modem, to przez niego odpala się grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mogłem odświeżyć swoją znajomość z HL2-jką, a to za sprawą Orange Box na X360. I, kurczę, przypomniała mi się jedna z rzeczy, która tak szalenie mnie cieszyła.
Przypomnijcie sobie wszystkie te etapy z poduszkowcem - macie? No. Pamiętacie jak to wyglądało, kiedy ktoś strzelał do was z wysokiego miejsca? Chodzi mi o te ślady pocisków/pociski idące po wodzie od strzelającego do was - zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie.
Jednak jest coś jeszcze... zanurzcie się pod powierzchnię wody w chwili, kiedy będziecie pod ostrzałem - efekt jak z filmów o agencie 007! Widać pojedyncze kule, bąbelki tlenu i ten realistyczny świst. To po prostu trzeba zobaczyć.
Czemu wciąż nie ma czegoś takiego w innych grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować