Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 21:42, Vormulac napisał:

Half-Life i Half-Life 2 w 60 sekund. :)

http://pl.youtube.com/watch?v=slRsexrhbG8

Polecam!


W sumie uchwyciło wszystkie te momenty warte pamiętania, bardziej niż inne momenty też godne pamięci, czyli całe HL2 z przyległościami. Kurde ale wazelinka. No ale w sumie to całe HL2 i reszta ma w sumie same takie momenty co będziemy pamiętać jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje demo Half-Life 2 , a jak tak , to skąd je ściągnąć? Powaznie się zastanawiam nad kupnem Orange Boxa , ale chciałem najpierw przetestowac , bo mam jeszcze drugą grę warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno , głupie pytanie:
Czy do HL2 był dołączony CS:Source i HL Remake, i mozna się ich spodziewac w Orange Box , czy można je (chociaż mody) ściągnąć za darmo z Steama , czy w Orange Box jest tylko 5 wymienionych gier , i żadnych innych dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box nie posiada CS:Source ani HL:Source, którego nazwałeś HL Remake.
Co do HL:Source - imo nie opłaca się - wygląda niemal tak samo jak zwykły half-life 1.

Orange Box składa się tylko (aż!) z pięciu wymienionych gier. Niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box w naszym kraju wydaje EA. Czy w związku z tym może mi ktoś powiedzieć gdzie przez internet można kupić ten jak że przyjemny zestawik? :) I jak wygląda jego zawartość, i nie chodzi mi tu o gry bo to akurat wiem. Mile widziane zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że jeżeli chodzi o standardowe wydania EA rzadko się popisuje.
W przypadku wersji na Xbox360 jest tak samo jak przy EP1 na PC - pudełko, sporych rozmiarów instrukcja (przy EP1 była to ulotka robiąca za instrukcję) i płyta z grą.
Co do samej gry - wynagradza wszelkie pustki w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość nietypowy przypadek. Po wciśnięciu New Game i po wciśnięciu w kolejnym oknie Start New Game gra powinna zacząć się ładować. Próbowałeś ponownie zainstalować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, które już pewnie wiele razy było. Mianowicie, chciałbym odsprzedać Half-Life 2 i Half-Life 2:Episode One koledze i co trzeba zrobić konkretnie. Wylogowałem się ze Steama- czy to znaczy że mój kolega z mojego egzemplarza będzie mógł włączyć Steama na innym komputerze?? I jak ogólnie odinstalować Steama i HL2 z komputera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:20, Erton napisał:

Mam pytanko, które już pewnie wiele razy było. Mianowicie, chciałbym odsprzedać Half-Life 2
i Half-Life 2:Episode One koledze i co trzeba zrobić konkretnie. Wylogowałem się ze Steama-
czy to znaczy że mój kolega z mojego egzemplarza będzie mógł włączyć Steama na innym komputerze??
I jak ogólnie odinstalować Steama i HL2 z komputera??

wylogowałeś? Chodzi ci o wyrejestrowanie się, czy normalne log out(tak jak na tym forum)?
Bo wiesz, żeby twój kolega mógł grac na twojej grze na STEAM to:
a)musiałbyś mu oddać swoje konto-to by odpadało, jesli masz na nim jakieś inne gry
b)on musi zarejestrować grę od nowa a w tym celu musi najpierw wyrejestrować ją z twojego konta. Sam przeszedłem tą ściżynką więc się orientuję co i jak, w każdym razie jeśli twój kolega ma CD key do tej gry to bezproblemowo może przerejestrować tą grę na swoje konto(wtedy zniknie ona z twojego konta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:26, zadymek napisał:

wylogowałeś? Chodzi ci o wyrejestrowanie się, czy normalne log out(tak jak na tym forum)?
Bo wiesz, żeby twój kolega mógł grac na twojej grze na STEAM to:
a)musiałbyś mu oddać swoje konto-to by odpadało, jesli masz na nim jakieś inne gry
b)on musi zarejestrować grę od nowa a w tym celu musi najpierw wyrejestrować ją z twojego konta.
Sam przeszedłem tą ściżynką więc się orientuję co i jak, w każdym razie jeśli twój kolega ma
CD key do tej gry to bezproblemowo może przerejestrować tą grę na swoje konto(wtedy zniknie
ona z twojego konta).

Nie no, chciałbym oddać mu swoje konto, bo mam tylko Halfy na nim. I jak to się odbywa?? Wyrejestrowuję się ze Steama (gdzie to się robi??), daję mu obie gry, on to sobie instaluje tylko przy logowaniu wpisuje mój login i hasło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:42, Erton napisał:

Nie no, chciałbym oddać mu swoje konto, bo mam tylko Halfy na nim. I jak to się odbywa?? Wyrejestrowuję
się ze Steama (gdzie to się robi??), daję mu obie gry, on to sobie instaluje tylko przy logowaniu
wpisuje mój login i hasło??

dokładnie tak, a przy tym może zawsze to hasło zmienić, nazwy konta niestety nie(ale to chyba nie problem).

PS. Jeśli jednak chciałby jednak stworzyć inne konto i na nie przerejestrować te gry to będzie musiał skontaktować się z pomocą serwisu STEAM i wysłać do nich odpowieni formularz e a potem także skan CD Key''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:28, Robert'cik napisał:

Warto to kupić? Bo mam trochę kasy do rozdysponowania i nie wiem co kupić.

Dla kogoś kto lubi DOBRE strzelanki z wątkiem fabularnym (w tym wypadku bardzo dobrym), to jak najbardziej. A jeśli nie masz nawet podstawki, to kupując Orange Box masz megasuperokazję:D Bo jest w nim wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:04, destro177 napisał:

> Warto to kupić? Bo mam trochę kasy do rozdysponowania i nie wiem co kupić.
Dla kogoś kto lubi DOBRE strzelanki z wątkiem fabularnym (w tym wypadku bardzo dobrym), to
jak najbardziej. A jeśli nie masz nawet podstawki, to kupując Orange Box masz megasuperokazję:D
Bo jest w nim wszystko.


Właśnie pracuje nad orange box.Choć cena jest skandaliczna (typowe dla EA), nie poddaję się.I nie będę żałować bo naprawdę warto:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować