Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 23:48, zadymek napisał:

Może jest to temat HL2 ale pozwolę sobie zauważyć, że Half-Life 2 ma wsobie tego czegoś sporo
mniej niż Half-Life
W każdym razie cokolwiek by to było, w obu tytułach jest tego dużo:)


W sumie przeszedłem całego HL2 i po prostu booskie to jest. Teraz zbieram kasę na Half Life Antology by przejść HL1 z dodatkami. To dopiero będzie przeżycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:52, Kerigun napisał:

W sumie przeszedłem całego HL2 i po prostu booskie to jest. Teraz zbieram kasę na Half Life
Antology by przejść HL1 z dodatkami. To dopiero będzie przeżycie :P

:O to jeszcze nie grałeś w HL1+dodatki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:28, master962 napisał:

:O to jeszcze nie grałeś w HL1+dodatki???


Jeszcze nie. Ale jak uzbieram kasę (50 zł co nie jest dużo) to kupuje i gram. Miałbym wcześniej ale na emoik.com nie mieli tego w ofercie. A szkoda bo miałem kupon rabatowy na 25 zł przy zakupie powyżej 60 zł. No ale następny zakup to HL1 i CS:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:59, Kerigun napisał:

Jeszcze nie. Ale jak uzbieram kasę (50 zł co nie jest dużo) to kupuje i gram. Miałbym wcześniej
ale na emoik.com nie mieli tego w ofercie. A szkoda bo miałem kupon rabatowy na 25 zł przy
zakupie powyżej 60 zł. No ale następny zakup to HL1 i CS:S

myślałem że już grałeś :) ale jeśli nie to koniecznie musisz zagrać bo jest to pozycja obowiązkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak to konkretnie jest z tym Orange Boxem, a mianowicie:
Czym się różni wersja PL od wersji angielskiej? Bo z tego, co widziałem, na okładkach napisy są i tak po angielsku. Czy może wersja PL to jest normalna wersja, tyle, że sprzedawana w Polsce?

Wiem, trochę zamotałem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 14:51, Linux M napisał:

Mam pytanie, jak to konkretnie jest z tym Orange Boxem, a mianowicie:
Czym się różni wersja PL od wersji angielskiej? Bo z tego, co widziałem, na okładkach napisy
są i tak po angielsku. Czy może wersja PL to jest normalna wersja, tyle, że sprzedawana w Polsce?

Wiem, trochę zamotałem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie. ;]

Na okładce są napisy po polsku. Wersja jest z tego co mi się wydaje uniwersalna, tyle że jak masz Steam''a ustawionego na jezyk polski, to napisy w grze będą polskie. Tak przy okazji: HL 2 i EP 1 już nie spolszczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:30, destro177 napisał:

HL 2 i EP 1 już nie spolszczyli...


Może to i dobrze ?? Wiadomo menu jest po polsku. Komentarze twórców polskie napisy. Ale dialogi są po angielsku. Nie wiem czy da się gdzieś podłączyć napisy. Mnie to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 16:06, Kerigun napisał:

Może to i dobrze ?? Wiadomo menu jest po polsku. Komentarze twórców polskie napisy. Ale dialogi
są po angielsku. Nie wiem czy da się gdzieś podłączyć napisy. Mnie to nie przeszkadzało.


Jak to nie wiesz gdzie, przecież właśnie tam gdzie są dialogi po angielsku :) Tak jak to zrobiono np w modzie spolszczającym HL2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grania nie jest potrzebny internet, ale jest on niezbędny przy OBOWIĄZKOWEJ rejestracji w systemie Steam :)

Jeszcze pytanie ode mnie:

Mam pewien problem. Chcę sprzedać swoją kopię Half Life 2 (aby następnie zakupić Orange box ;)), ale na swoim Steamie mam też zarejestrowanego Dark Messiah of Might and Magic. Czy ewentualny kupiec będzie mógł go ściągnąć z internetu? Albo zapytam inaczej - czy będę mógł go ponownie zainstalować na nowym koncie lub ewentualnie usunąć go z obecnego? Jeśli tak, to jak? Bo DMoMM pozbywać się nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:49, Lesz3yk napisał:

Do grania nie jest potrzebny internet, ale jest on niezbędny przy OBOWIĄZKOWEJ rejestracji
w systemie Steam :)

Wielkie dzienki za odpoweidz:):).A czy musze sie na tym steam zarejestrowac zeby grac w half life?????Chodzi mi oczywiscie o single player.Pytam sie daltego bo jakis czas temuy kupilem sobie source za 80 zł.Wymagania byly spoko i wszystko powinno jakos dzjalac.Lecz niestety cos sie dzjalo ze steam i nie moglem juz sobie pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, rejestracja jak już wspomniałem jest konieczna do grania nawet w singlu. A co dokładnie dzieje się z Twoją grą?

Edit: no i wszystko się wyjaśniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto kolejny dowód nie wprost że twórcy Half Life lubią lostów. Według mnie to dobrze bo serial fantastyczny i fabuła serialu i gry trzymają wysoki poziom. Wiadomo znaczek nie ten sam ale podobieństwo i skojarzenie odpowiednie jest ;P

20071105201758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:18, Kerigun napisał:

A oto kolejny dowód nie wprost że twórcy Half Life lubią lostów. Według mnie to dobrze bo serial
fantastyczny i fabuła serialu i gry trzymają wysoki poziom. Wiadomo znaczek nie ten sam ale
podobieństwo i skojarzenie odpowiednie jest ;P

Lubią też Stargate SG1, ale to tylko dla wtajemniczonych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować