Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: DuelMail - otwarte beta-testy rozpoczęte

63 postów w tym temacie

Próbuję się zarejestrować na tej stronie i jestem w lekkim szoku: jest ktoś zarejestrowany pod moim nickiem i na mój adres email :|
Czyżby gram.pl automatycznie zarejestrowało tam wszystkich użytkowników swojego portalu? Bo że rejestruję się tam po raz pierwszy, tego akurat jestem pewien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 07:50, GeoT napisał:

/.../


A na forum Wiedźmina nie rejestrowałeś się kiedyś przypadkiem? To zdaje się, że jest jedno i to samo konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zarejestrowany, przyt probie logowania wyskakuje ciagle błąd ze niewłaściwe hasło, zmieniałem je trzy razy i za kazdym razem wyskakuje ze niewłaściwe :( o dziwo na forum the witcher jest ono poprawne i bez problemu mnie loguje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 08:34, Warrior_King napisał:

Jestem zarejestrowany, przyt probie logowania wyskakuje ciagle błąd ze niewłaściwe hasło,
zmieniałem je trzy razy i za kazdym razem wyskakuje ze niewłaściwe :( o dziwo na forum
the witcher jest ono poprawne i bez problemu mnie loguje....

Cóż to jest beta ale i tak jest super gierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się, choć na początku miałem niezłą zagłostke, że konto o moim nicku już jest ;O.
Narazie nic się nie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 11:32, Marko Pele napisał:

Troche tp sztampowe i nudnawe, czat by się przydał, bo ludzie nie odpowiadają na wyzwania :/


Takie dla odprężenia na pół godziny dziennie, jak chwila wolnego czasu jest. Mnie brakuje jakiegoś automatycznego wyszukiwania przeciwników o zbliżonych do mnie umiejętnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy zapowiadają, że będą organizować liczne eventy z nagrodami, co w połączeniu z rankingami najlepszych graczy zapewni DuelMailowi długie i owocne życie nie tylko wśród społeczności fanów Wiedźmina.

Tak, tak, oczywiście...

Co następne, Wiedźmin MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 11:54, Klimos napisał:

> Troche tp sztampowe i nudnawe, czat by się przydał, bo ludzie nie odpowiadają na
wyzwania :/

Takie dla odprężenia na pół godziny dziennie, jak chwila wolnego czasu jest. Mnie brakuje
jakiegoś automatycznego wyszukiwania przeciwników o zbliżonych do mnie umiejętnościach.


Dokładnie, trochę interfejsik niedopracowany jeszcze. Myślę że przydał by się też jakiś licznik/okienko gdzie można by sprawdzić graczy online. Trzeba by się po udzielać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas, o 6 rano kogoś wyzwałem i do teraz nic się nie stało...
Rozumiem że on musi to wyzwanie przyjąć, ale skąd mam wiedzieć czy ten ktoś kogo wyzwałem jest online, lub kiedykolwiek będzie online... Do dupy z taką grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby fajnie gdyby było wiadomo, czy osoba wyzwana na pojedynek jest on- line i żeby ludzie na wyzwania odpowiadali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować