Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 18:20, Meykan napisał:

To niesprawiedliwe.
http://versus.thewitcher.com/?fight=129405909&lang=5

Ja dawałem cięcie a nie otrzymywała obrażeń mimo iż miała różne obrony.

Więc niech nikt nie mówi że Jaskółka przewyższa wygraną bo czarodziejki też nie są święte
i mają bugi.


Haha, może byś przejrzał log walki bo tam jest wszystko napisane. Nie zadałeś obrażeń a to dlatego, że Czarodziejka miała kombinacje, dobrej obrony, itemów obniżających dmg oraz skilla Choroba++
Wszystko zgodnie z prawdą. Poza tym widzę, że jesteś kolejnym "Jaskółkowiczem". Wiesz, że to jest świadome wykorzystywanie buga, co jest zakazane w regulaminie gry, który sam zaakceptowałeś ? Oj czuję, że mogą się posypać bany. Weź się schowaj. I na przyszłość nie spamuj tak w shoutboxie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to że Jaskółka ma bug to wiem o tym a Choroba i tak nie powinna dawać takiej obrony przy wszystkich.

I co że wykorzystuje bug? Zażalenia kieruj na forum wiedźmina jak coś nie pasuje i nie musisz mnie obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:44, Meykan napisał:

I co że wykorzystuje bug?

to z tego, że psujesz rozgrywkę wszystkim graczom

Dnia 22.07.2008 o 18:44, Meykan napisał:

Zażalenia kieruj na forum wiedźmina jak coś nie pasuje i nie
musisz mnie obrażać.

On Cię nie obraża tylko zwraca uwagę, że łamiesz zasady
i jak coś Ci nie pasuje to się tu więcej nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:44, Meykan napisał:

No ale to że Jaskółka ma bug to wiem o tym a Choroba i tak nie powinna dawać takiej obrony
przy wszystkich.


Czy ty w ogóle przejrzałeś log ? Jak dziecku trzeba wytłumaczyć ? Atakujesz silnym to Czarodziejka broni się silnym i nic nie dostaje, żadnego dmg. Innym razem przerywa ci atak szybki. Jeszcze innym razem obniża siłę ataku o 12. A że atakujesz słabym atakiem, nie wchodzą ci żadne krytyki i Czarodziejka dodatkowo unika 5 obrażeń to co się dziwisz. Panimajesz ?

Dnia 22.07.2008 o 18:44, Meykan napisał:

I co że wykorzystuje bug? Zażalenia kieruj na forum wiedźmina jak coś nie pasuje i nie
musisz mnie obrażać.


Haha, nie no świetne jaja są. "Co z tego ?" Haha, nie no uśmiać się można naprawdę :D Przekomiczne. Już nie będę nic tłumaczył bo to nie ma sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chciałem tylko powiedzieć że czarodziejka też ma bugi i najczęściej przy obronie absorbacji(czy jakoś tak).

Ja tutaj nie chcę na nikogo naskakiwać. Ja jestem pewien że i tak już poprawiają jaskółkę i w na dniach to zlikwidują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:52, Meykan napisał:

Ale ja chciałem tylko powiedzieć że czarodziejka też ma bugi i najczęściej przy obronie
absorbacji(czy jakoś tak).

skoro ma bugi - zgłoś to. jest to obowiązkowe

Dnia 22.07.2008 o 18:52, Meykan napisał:

Ja tutaj nie chcę na nikogo naskakiwać. Ja jestem pewien że i tak już poprawiają jaskółkę
i w na dniach to zlikwidują.

mam nadzieję że to zlikwidują - wtedy mogę znów zacząć grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przed wydaniem pełnej wersji powinni przeprowadzić sporo walk i zobaczyć co z czym jest nie tak.

Ja też nie jestem za jaskółką, zresetuje postać i rozdzielę od nowa umiejętności bez tej głupiej jaskółki SŁOWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi jakiś Wiedźmin powiedzieć, jak da się krytycznie zadać 38 obrażeń cięciem++ ? To przez jakiś przedmiot ? Bo normalnie to jest 10 dmg z 50% szansą zrobienia krytyka. Czyli by wyszło 20 obrażeń. A tu mi jeden Wiedziek zadał 38, czyli bez krytyka zadałby mi 19. Czyli jakiś przedmiot dodaje 9 do ataku ? Sporo, ale chcę się upewnić czy dobrze rozumuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas są miecze które dodają np. + 10% trafień krytycznych. Pewnie takich przedmiotów to jest sprawka.
Medaliony mają też takie właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 19:12, Meykan napisał:

Sorry za drugi post po rząd ale teraz się przekonałem że Choroba działa u Czarodziejki
tak jak Jaskółka u Wiedźmina.
http://versus.thewitcher.com/?fight=129511926&lang=5


Tu to faktycznie zbugowana walka. Daj linka na forum Wiedźmina w odpowiednim topiku i wytłumacz tam co poszło nie tak. Czarodziejka nie powinna dostać leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 19:18, Meykan napisał:

U nas są miecze które dodają np. + 10% trafień krytycznych. Pewnie takich przedmiotów
to jest sprawka.
Medaliony mają też takie właściwości.


Hmm u Czarodziejek też są przedmioty zwiększające szanse na krytyka, ale nie chodzi mi o sam fakt, że dostałem obrażenia krytyczne (to jest całkiem normalne), tylko czemu aż tak wysokie. Dlatego jestem ciekawy czy jakieś przedmioty u Wiedźmina mają bonus np "Szybkie: +3 do obrażeń" albo "Wszystkie: + ileśtam do obrażeń" co by dało sumę 9 dodatkowych obrażeń. No chyba, że nie ma takich przedmiotów do lvl 18 i miałem zbugowaną walkę, co i tak nic nie szkodzi bo udało mi się wygrać (byłem o 1 lvl niższy od przeciwnika :)).
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 14:35, Outlander-pro napisał:


128kb ? To jeszcze istnieje taka prędkość netu ? To albo problem netu, albo sprzętu,
bo to we flashu jest zrobione i trochę komputer jednak obciąża czasem, ale poprawiają
to.

No niestety istnieje bo to net przenośny, do laptopa (taki modemik zamiast karty). Nie wiem czemu tak się dzieje:/ Laptop jest w porządku i wcześniej wszystko śmigało jak należy. U mojego brata poważnie się przycinało (radiówka) a u mnie od soboty poprostu walki zacinają sie po dwóch, trzech ciosach:( Na kompie z neo 1mb wszysko było jak należy. Co może być nie tak? nie wiem czy to problem neta bo przecież wszystko ściąga sie przed walką i później wczytuje zapisane pliki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:24, zerohunter napisał:

Bug?Tzn. że nie mogą już ciągle używać jaskółki i tak wygrywać?


No bug, chyba każdy o nim wiedział. Powodował, że jaskółka się sumowała i leczyła coraz więcej. Teraz się nie sumuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dalej mogą ją pić i w ten sposób wygrać z pełnym życiem chociażbym miał krytyki?No to taką naprawę mogą sobie wsadzić, jak dalej wykorzystują źle zrobione zasady gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować