Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 18:28, zerohunter napisał:

A to dalej mogą ją pić i w ten sposób wygrać z pełnym życiem chociażbym miał krytyki?No
to taką naprawę mogą sobie wsadzić, jak dalej wykorzystują źle zrobione zasady gry.


Eee ? Że co ? Jaskółka się już nie kumuluje. Nie dodaje. Nie sumuje. Leczy tylko co rundę o 4 punkty życia, nieważne ile razy się ją użyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 19:23, Outlander-pro napisał:

> U nas są miecze które dodają np. + 10% trafień krytycznych. Pewnie takich przedmiotów

> to jest sprawka.
> Medaliony mają też takie właściwości.

Hmm u Czarodziejek też są przedmioty zwiększające szanse na krytyka, ale nie chodzi mi
o sam fakt, że dostałem obrażenia krytyczne (to jest całkiem normalne), tylko czemu aż
tak wysokie. Dlatego jestem ciekawy czy jakieś przedmioty u Wiedźmina mają bonus np "Szybkie:
+3 do obrażeń" albo "Wszystkie: + ileśtam do obrażeń" co by dało sumę 9 dodatkowych obrażeń.
No chyba, że nie ma takich przedmiotów do lvl 18 i miałem zbugowaną walkę, co i tak nic
nie szkodzi bo udało mi się wygrać (byłem o 1 lvl niższy od przeciwnika :)).
Dzięki za odpowiedź.


Nie wiem czy to Ci pomoże (może już wiesz o tym) ale wiedźmin ma taką umiejętność pasywną o nazwie siła, która gdy jest wymaksowana zwiększa obrażenia w stylu szybkim i silnym o 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 19:16, Mazolek napisał:

Nie wiem czy to Ci pomoże (może już wiesz o tym) ale wiedźmin ma taką umiejętność pasywną
o nazwie siła, która gdy jest wymaksowana zwiększa obrażenia w stylu szybkim i silnym
o 4.


Dzięki za informację :]

A tak poza tym: coś się zbugowało i nagle nalicza wszelkie walki jako treningowe. Zgłosiłem to na forum Wiedźmina i devovie się już dowiedzieli i spróbują zaradzić problemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczolem swoja przygode z Versusem, mam prosbe moglby mi ktos podac jakis dobry zestaw ciosow i oborny dla wiedzmina na poziomie 1, jeszcze ani razu niewalczylem ;).
Mam tez pytanko, sa jakies walki treningowe, takie nienaliczane, jesli tak to jak je wlaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:34, ja33no napisał:

Dzisiaj zaczolem swoja przygode z Versusem, mam prosbe moglby mi ktos podac jakis dobry
zestaw ciosow i oborny dla wiedzmina na poziomie 1, jeszcze ani razu niewalczylem ;).


To trzeba zawalczyć :) Na poziomie pierwszym to jest totalnie losowo, wybieraj co chcesz. I tak każdy atak i obrona zadaje/broni o 10 punktów.

Dnia 23.07.2008 o 19:34, ja33no napisał:

Mam tez pytanko, sa jakies walki treningowe, takie nienaliczane, jesli tak to jak je
wlaczyc?


Tak, jak kogoś wyzywasz, to w okienku wyzwania masz po prawej stronie miejsce gdzie możesz zaznaczyć "ptaszkiem" walkę treningową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:34, ja33no napisał:

Dzisiaj zaczolem swoja przygode z Versusem, mam prosbe moglby mi ktos podac jakis dobry
zestaw ciosow i oborny dla wiedzmina na poziomie 1, jeszcze ani razu niewalczylem ;).

Mam tez pytanko, sa jakies walki treningowe, takie nienaliczane, jesli tak to jak je
wlaczyc?

Cała gra to jest jedno wielkie losowanie. Dopiero po drugiej walce czasem można wyczuć jak gra przeciwnik, czyli ustawiasz sobie obronę przy zemscie taką jaki atak najczęściej używał przeciwnik. Ja się na to wycfaniłem i już zwykle nie używam tego samego ataku przy drugiej walce z tym samym przeciwnikiem. Nigdy też nie przyjmuję wyzwania jak ktoś jest o jeden poziom wyżej ode mnie lub ma więcej życia. Taka mała rada dla początkującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga pare newsów :]
Bug z walkami treningowymi został szybko zażegnany i wszystko działa już dobrze :] Do Tawerny pl wbili nawet Eriash i DirectC by uspokajać graczy. Pogadałem z nimi i dowiedziałem się parę ciekawostek na temat nadchodzącego eventu.
Jak wiemy będzie wojna:
-będą dwie frakcje
-"postacie z nich zostaną wybrane z propozycji na forum" Na moje pytanie czy to oznacza, że pojawią się wtedy nowe klasy Eriash odpowiedział "Niekoniecznie :)" Emotka daje do myślenia, myślę że nowe klasy się zblizają powoli.

-gra będzie podzielona na ery
jedna era = 3 miesiące, nie wiadomo czy będzie reset po zakończeniu każdej ery, ale jest to rozważane.

-Eriash potwierdził, że achievementy i tytuły są w planach. Pytałem o to samo podczas moderowanego czatu, chciałem tylko potwierdzenia, że nadal nad tym pracują.

Więcej nie pamiętam. W każdym razie dzięki Eriash i DirectC ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widać wielkie zmiany.

I powinni "SOLIDNIE" przetestować wszystkie obrony i ataki żeby nie było żadnych bugów. I potem można dać reseta i cieszyć się grą. MUSI być restart.

Bo mi się wydaję że przynajmniej 40% walk były rozgrywane z bugiem jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 21:07, Meykan napisał:

No to widać wielkie zmiany.

I powinni "SOLIDNIE" przetestować wszystkie obrony i ataki żeby nie było żadnych bugów.
I potem można dać reseta i cieszyć się grą. MUSI być restart.
Bo mi się wydaję że przynajmniej 40% walk były rozgrywane z bugiem jak nie więcej.


Eee tam, bez przesady. W każdym razie w najbliższej przyszłości restartu nie będzie. Tak wynika z tego co się dowiedziałem. Poza tym jest jakiś problem, jak powiedział DirectC, że czasem jak testują jakąś zmianę na testowym serwerze to wszystko działa jak należy, ale gdy przenoszą to na nasz serwer to coś działa nie tak.
Różnie bywa i trzeba to zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po okolo 20 walkach, mialem miejsce 3241. Po jednej spadlem o ponad 1000.
Musze powiedziec ze w zadnej grze browserowej w jakie gralem, niebylo tak latwo podniesc sie w rankingu i opuscic, musze przyznac ze to bardzo dobrze. Gra jest wyrownana, ludzie ktorzy graja od premiery gry niekoniecznie musza byc najlepsi :).

EDIT: Moj nick to ja33no, level 8 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 20:50, Outlander-pro napisał:

Uwaga pare newsów :]
Bug z walkami treningowymi został szybko zażegnany i wszystko działa już dobrze :] Do
Tawerny pl wbili nawet Eriash i DirectC by uspokajać graczy. Pogadałem z nimi i dowiedziałem
się parę ciekawostek na temat nadchodzącego eventu.
Jak wiemy będzie wojna:
-będą dwie frakcje
-"postacie z nich zostaną wybrane z propozycji na forum" Na moje pytanie czy to oznacza,
że pojawią się wtedy nowe klasy Eriash odpowiedział "Niekoniecznie :)" Emotka daje do
myślenia, myślę że nowe klasy się zblizają powoli.

-gra będzie podzielona na ery
jedna era = 3 miesiące, nie wiadomo czy będzie reset po zakończeniu każdej ery, ale jest
to rozważane.

! :D
Ja w normalnego wiedzmina nie grałem, tylko w versusa. Nie rozumiem o co chodzi z tymi erami? Czyli każdą postacią będę mógł grać maksimum 3 miesiące skoro będzie reset tak jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 09:42, Dominik000 napisał:

! :D
Ja w normalnego wiedzmina nie grałem, tylko w versusa. Nie rozumiem o co chodzi z tymi
erami? Czyli każdą postacią będę mógł grać maksimum 3 miesiące skoro będzie reset tak
jak uważasz?


Nie wiem nic więcej ponad to co napisałem wyżej. Po prostu 3 miesiące= jedna era. Co z tego wyniknie, niewiadomo. Może reset, event czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 12:28, Outlander-pro napisał:

Nie wiem nic więcej ponad to co napisałem wyżej. Po prostu 3 miesiące= jedna era. Co
z tego wyniknie, niewiadomo. Może reset, event czy coś innego.

Najlepiej gdyby po 3 miesiacach, ujawniali kto zrobil najwieksze postepy w grze, niezaleznie czy dopiero zaczol czy gra 100 lat ;). Albo kto w ostatnich 3 miesiacach mial najkorzystniejszy procent wygranych - przegranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe ostrzeżenie dla tych co lubią zalewać Polską Tawernę flood''em i spam''em - nie radzę już tego robić gdyż za taki czyn jest przewidziany mute na czacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 15:33, ja33no napisał:

Najlepiej gdyby po 3 miesiacach, ujawniali kto zrobil najwieksze postepy w grze, niezaleznie
czy dopiero zaczął czy gra 100 lat ;). Albo kto w ostatnich 3 miesiacach mial najkorzystniejszy
procent wygranych - przegranych.


Postępy ... jest ranking, punkty rankingowe, tam sprawdź. Wygrane/przegrane też, ale to prawie o niczym nie świadczy bo ktoś może wyzywać słabszych od siebie, ale jakiś kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:35, Outlander-pro napisał:

Postępy ... jest ranking, punkty rankingowe, tam sprawdź. Wygrane/przegrane też, ale
to prawie o niczym nie świadczy bo ktoś może wyzywać słabszych od siebie, ale jakiś kumpli.

Masz racje, ale znalezienie sie w gronie "najlepszych" wojownikow tej ery bylo by pewnie dla nich mile ;).
PS: Jaki nasz nick w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 15:42, ja33no napisał:

Masz racje, ale znalezienie sie w gronie "najlepszych" wojownikow tej ery bylo by pewnie
dla nich mile ;).
PS: Jaki nasz nick w grze?


Cóż, jest ranking pokazujący najlepszych imo to wystarczy. A skoro masz 8 lvl to jeszcze Ci trochę brakuje do mnie :) Właśnie dobijam do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:15, Outlander-pro napisał:


> Masz racje, ale znalezienie sie w gronie "najlepszych" wojownikow tej ery bylo by
pewnie
> dla nich mile ;).
> PS: Jaki nasz nick w grze?

Cóż, jest ranking pokazujący najlepszych imo to wystarczy. A skoro masz 8 lvl to jeszcze
Ci trochę brakuje do mnie :) Właśnie dobijam do 18.

Ja wlasnie dobijam 11 ;). Pare dni i tez bede miec 18 ^^.

Mam pytanko, mozna zakladac 2 konta legalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:02, ja33no napisał:

Mam pytanko, mozna zakladac 2 konta legalnie ?

Ok, w koncu znalazlem regulamin ;).
1.Konta
1.1.Dzielenie konta jest zabronione. Konto może być użytkowane wyłącznie przez jedną osobę. Gracz może posiadać jedynie jedno konto w grze The Witcher: Versus. Dodatkowe konta należące do tej samej osoby, niezależnie od tego czy zachodzi miedzy nimi współpraca będą blokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować