Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamestop przedstawia EK Fallouta 3

39 postów w tym temacie

Niczym mnie nie zaskoczyła ta EK... Mogliby dodać butelkę Nuka-coli albo błękitny T-shirt z żółtymi elementami, stylizowany na kombinezon mieszkańców krypt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za taką cenę, to EK jest średniakiem, ale zauważcie, że zachodnie kolekcjonerki są ogółem biedne (vide choćby EK World in Conflict i zachwyt amerykanów polską edycją). Mimo to, pudełko śniadaniowe, jako specjalny box to naprawdę oryginalny pomysł. :) Cenega mogłaby się pokusić o wydanie takiej EK w Polsce, oczywiście w rozsądnej cenie - ok. 150 złociszy. Co zaś się tyczy samego Fallouta 3. Gra na pewno nie zostanie dobrze przyjęta przez "zagorzałych" fanów starych FO. Grę kupię, choćby z ciekawości co wymodziła Bethesda, może skuszę się nawet na EK, ale to zależy tylko od jej ceny w Polsce.

@Gniewny1j
Jeżeli faktycznie tak będzie się prezentować EK, to całkiem nieźle im to wyszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tak narzekacie, IMO EK jest bardzo fajne, zwłaszcza jak na EK amerykańską. Kiepska EK to taka do której dodają tylko bonusową płytę i pocztówki, a takie edycje nie są w USA rzadkością :P Fajne metalowe pudełko, figurka, album i bonusowa płyta to fajny zestaw jak na 140zł (70$).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 12:13, -=Sir=-Yarpen napisał:

Hej hej hej... nie chce bronić CDP, ale jak to było z Oblivion''em PL ? Miesiąc? Chyba
więcej... i to o wiele. A Cenega wydawała. Bioshock wcale szybciej też nie wyszedł (a
nie dawno wydany też... przez Cenegę) - tylko tutaj faktycznie miesiąc obsuwy tylko....


Teraz ja wyjdę na obrońcę Cenegi;)
Obie wymienione gry ukazały się w Polsce mniej więcej w tym samym czasie co za granicą tyle, że w wersji ang. Wersje pl ukazały się później. U CDP takiego wyboru (angielska teraz, czy spolszczona później) nie ma.

Wracając do tematu. Jak dla mnie to ta EK jest bardzo dobra. Figurka, album i pudełko to całkiem fajny zestaw. Niestety większość polskich EK wypada biednie na tym tle. Nawet w wiedźminie nie dali figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... artwork? to już było:P
płyta ''makin'' of''? było :P
pudełko na śniadanie w stylu fallouta? ja to muszę mieć!
arghh. żeby tylko w Polsce można było coś takiego dostać, bo jak nie, to szukam kogoś, kto mi to odbierze za granicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zmienić to pudełko na śniada nie na PipBoy'' a byłoby wypaśnie, ale i tak jest wspaniale ze względu na figurkę, czy jednak dobry pomysłem było zrobieni jej z większą główką to już sprawa dyskusyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować