Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

chłam sie robi z gothica ;/ 1 miala klimat, 2 jeszcze nadazala, a w 3 zdecydowadnie byle jaka fabula, o ile mozna to okreslic fabula... dla mnie to juz takie ple ple bocianie co masz w... ogonie xD naprawde juz mogliby sobie odpuscic te dodatki i pojsc nie na ilosc tylko na jakosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:55, Mishael napisał:

chłam sie robi z gothica ;/ 1 miala klimat, 2 jeszcze nadazala, a w 3 zdecydowadnie byle
jaka fabula, o ile mozna to okreslic fabula... dla mnie to juz takie ple ple bocianie
co masz w... ogonie xD naprawde juz mogliby sobie odpuscic te dodatki i pojsc nie na
ilosc tylko na jakosc...


Uważam przeciwnie gdyż moim zdaniem Gothic, Gothic2, Gothic 2 Noc kruka, Gothic 3 ma klimat i są dobrymi grami co ja mówię są bardzo dobrymi grami i uważam, że dodatek do części trzeciej jest wskazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co wy w tym filmiku widzicie wspaniałego? Filmik niczym nie różniący się od zwykłego G3, plus koleś który twierdzi że w Gothicu najfajniejsze jest to że może sobie popatrzeć co jest za górką... Super...
Najfajniejszy to był klimat i fabuła, czyli to czego G3 nie posiadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:57, wdowiakm napisał:

Uważam przeciwnie gdyż moim zdaniem Gothic, Gothic2, Gothic 2 Noc kruka, Gothic 3 ma
klimat i są dobrymi grami co ja mówię są bardzo dobrymi grami i uważam, że dodatek do
części trzeciej jest wskazany :)

Masz Racje chodź G3 już tak specyficznego klimatu i grafikę jak G1 i G2 nie ma, ale sama gra ma klimat świat, muzyka, fabuła. Najbardziej klimatyczną lokacją według mnie jest Normdar ciemne pustkowia zimowa z niesamowitym klimatem na którym terenie można się łatwo zgubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:07, Carl92 napisał:

> Uważam przeciwnie gdyż moim zdaniem Gothic, Gothic2, Gothic 2 Noc kruka, Gothic
3 ma
> klimat i są dobrymi grami co ja mówię są bardzo dobrymi grami i uważam, że dodatek
do
> części trzeciej jest wskazany :)
Masz Racje chodź G3 już tak specyficznego klimatu i grafikę jak G1 i G2 nie ma, ale sama
gra ma klimat świat, muzyka, fabuła. Najbardziej klimatyczną lokacją według mnie jest
Normdar ciemne pustkowia zimowa z niesamowitym klimatem na którym terenie można się łatwo
zgubić :)


Nordmar i klimat? Heh, to jest nic, Varant to ma dopiero klimat. Te pustynie upał, i muzyka świetnie do niego dobrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:05, DJ Szlafrok napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, co za bzdury na temat magii wygaduje spiker w filmie przedstawionym
przez KinggAdka?


Chodzi o te "Gandalfowe fireballe" ;D ?

Co do całego wideo ... w sumie tego można było się spodziewać. Kosmetyczne zmiany, w zasadzie to samo co w podstawce tylko że więcej. Najgorzej chyba prezentuje się walka która z dość wymagającej w G I, G II + NK ( opieram się na rozmowach ze znajomymi ) w G III zmieniła się w tępą machaninę. Ale kto wie ... może nawet kupię zaraz po pierwszych recenzjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli dodatek będzie trzymał poziom nocy kruka, to czemu nie. sądzę jednak, ze trzeciej części nie da się uratować. paradoksalnie gra ma za duży obszar i jest pozbawiona wartkiej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę i doszedłem do wniosku, że jeden plus już można wymienić. silnik gry. Jako, że inna firma robią ten dodatek, zrobiła go na innym silniku, który na pewno nie jest tak spartolony. Dlatego też jest to dodatek samodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:14, Ecko09 napisał:

Ty, ale na filmiku widać, że podczas walki dodali możliwość odskakiwania jak ktoś chce nas zaatakować. A to pewnie dla nich duża zmiana :D


Ależ to JEST OGROMNA zmiana, zwłaszcza w kontekście walki w G3...

->Kłejk
Między innymi. ;- ) Koleś pieprzy coś o "zwiększeniu biegłości bohatera jako wojownika" (?! - to nie jest TES...) i "modyfikowaniu zdolności śmiałka". Takich bzdur dawno nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:17, Ecko09 napisał:

Tak sobie myślę i doszedłem do wniosku, że jeden plus już można wymienić. silnik gry. Jako, że inna firma robią ten dodatek, zrobiła go na innym silniku, który na pewno nie jest tak spartolony. Dlatego też jest to dodatek samodzielny.


Boże, widzisz a nie grzmisz... Człowieku, co Ty pleciesz? Masz pojęcie o wartości swoich słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:24, DJ Szlafrok napisał:

> Tak sobie myślę i doszedłem do wniosku, że jeden plus już można wymienić. silnik
gry. Jako, że inna firma robią ten dodatek, zrobiła go na innym silniku, który na pewno
nie jest tak spartolony. Dlatego też jest to dodatek samodzielny.

Boże, widzisz a nie grzmisz... Człowieku, co Ty pleciesz? Masz pojęcie o wartości swoich
słów?


A tobie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:25, Ecko09 napisał:

A tobie o co chodzi?


O to, że od pewnego czasu siejesz bardzo ciekawe przemyślenia bez względu na ich sens i związek z prawdą.
Zapewne zaraz otrzymam identyczną odpowiedź, jak powyżej, więc wypunktuję sentencję po sentencji:
1. Na jakiej podstawie wymieniasz silnik gry jako plus? Filmik? A w przypadku podstawki nie było tak samo?
2. Inni autorzy NIE równa się nowy silnik.
3. Skąd pewność, że ten ''inny silnik'' nie jest słaby?
4. Samodzielność dodatku nie wiąże się z silnikiem.
Zadowolony? Ja - niezbyt.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:25, Ecko09 napisał:

A tobie o co chodzi?


Strzelam w ciemno że DJ miał na myśli to iż:

- oceniasz grę przed jej premierą co już jest powodem do niezłego rotfla

- "Jako, że inna firma robią ten dodatek, zrobiła go na innym silniku, który na pewno nie jest tak spartolony." - po pierwsze prosimy wyrażać się po polsku a nie po polskiemu. Po drugie - napisałeś "który na pewno nie jest tak spartolony" - skąd ta pewność hę ?

Oraz "Dlatego też jest to dodatek samodzielny." Tak jasssne.

EDIT: jak widać byłem blisko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:42, wdowiakm napisał:

A widać po filmiku, że czeka nas niezła zabawa.


Jeżeli tylko zapewnienia są prawdą , a nie agresywnym marketingiem.:-)
Jedna rzecz , niestety , ciągle mnie niepokoi.Jakoś nie słychać , aby twórcy zachwalali poprawioną płynność gry.Jak chyba wszystkim graczom wiadomo , ten element Gothic 3 , był wręcz skandalicznie niedopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:17, Ecko09 napisał:

Tak sobie myślę i doszedłem do wniosku, że jeden plus już można wymienić. silnik gry.
Jako, że inna firma robią ten dodatek, zrobiła go na innym silniku, który na pewno nie
jest tak spartolony. Dlatego też jest to dodatek samodzielny.

Zmartwię cię, silnik jest dokładnie ten sam. Nie chcę powątpiewać w twoją inteligencję, ale... skoro na filmiku widzimy dokładnie to samo co w G3 to.. skąd ten wniosek? Myślisz że ta nowa firma zrobiła nowy silnik i zaimplementowała do niego wszystko to samo co było w poprzednim silniku, żeby gra wyglądała toćka w toćkę identycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:52, misioo napisał:

> Tak sobie myślę i doszedłem do wniosku, że jeden plus już można wymienić. silnik
gry.
> Jako, że inna firma robią ten dodatek, zrobiła go na innym silniku, który na pewno
nie
> jest tak spartolony. Dlatego też jest to dodatek samodzielny.
Zmartwię cię, silnik jest dokładnie ten sam. Nie chcę powątpiewać w twoją inteligencję,
ale... skoro na filmiku widzimy dokładnie to samo co w G3 to.. skąd ten wniosek? Myślisz
że ta nowa firma zrobiła nowy silnik i zaimplementowała do niego wszystko to samo co
było w poprzednim silniku, żeby gra wyglądała toćka w toćkę identycznie?


Nie chcę nic mówić, ale ja już w jednym temacie o G3 pisałem, że silnik graficzny to nie jest grafika i że teoretycznie dwie gry na różnych silnikach mogą wyglądać tak samo... Ale anyway, masz rację, to będzie ten sam silnik. I zakładam, że będzie tak samo, jak to ktoś ujął, spartolony, jak ten z G3. Dlatego też zamierzam poczekać na recenzje w magazynach i opinie graczy przed ewentualnym zakupem, bo nie zamierzam się znowu z tweakami męczyć, jak przy podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz

Dnia 15.10.2008 o 18:52, misioo napisał:

że ta nowa firma zrobiła nowy silnik i zaimplementowała do niego wszystko to samo co
było w poprzednim silniku


Wiadomo , że pozostali przy starym silniku.Niestety , tak jak już napisałem , nie słychać nic na temat poprawienia tego największego mankamentu gry.Wszystko pięknie , nowe potwory , stada kobiet w miastach , większa różnorodność NPCów ,jakieś przeróbki w systemie walki , ale co z grafiką , a właściwe z ciągłymi jej przycinkami? Skoro nic nie mówią , to nie spodziewam się poprawy , a to baaaardzo niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować