Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedź;) , ale jest kolejny problem.;p
Mam zebrać armie ,aby wspomoc Gorna. Lee kazał mi pogadac z Emanuel(mag ognia).
Zrobiłem to ale co dalej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma jeszcze jedno pytanie jesli chodzi o poradnik...
w poradniku jest napisane pozwole sobie zacytowac to co pisze w poradniku: str.6 :Popros Gorna aby poprosił pomoc dla Geledern" i tam jest napisane cos takiego "Idz do Inoga i zaprowadz go do Anoga. Aby porozmawiac z Gornem czy to trzeba robic według poradnika bo jak byłem w Gothie to nie chciał ze mna gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > Spokojnie ,bez paniki , spróbuj w ten sposób... /.../
Miałeś racje, szukałem artefaktu od Hildura w jaskiniach zamiast przeczytać zadanie w dzienniku. Teraz mam chyba wszystko i idę do Teodora ;-)
Jeszcze raz dziekuję. Myrtana Ci tego nie zapomni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 22:26, Aragorn122 napisał:

> > >/.../ Otóż ten dom znajduje się na plaży obok Cape Dun. Bez problemu tam trafisz schodząc ścieżką
znajdującą się obok namiotu w Cape Dun. /.../

Zaraz tam pójdę szukać, chociaż wydawało mi sie, ze już wszystko przeszukałem. Tak, czy inaczej, dziekuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z gluuuuuuupim skryptem ehh
otoz mialem zaprowadzic zone hubertusa do farin ale gdy sie tam znalazlem nic si enie stalo a jak chcialem z nia pogadac bylo tylko trzy opcje 1. zaczekaj 2. daj flaszke lecznicza 3. koniec.
biegalem z nia po calym faring szukajac skryptu gdzie ona wpada na genialny pomysl ze jest w tym miescie ale to si enie udalo i ta laska dalej za mna biega prosze powiedzcie gdzie mam ja zaprowadzic w tym faring zeby sie wreszcie odczepila i dala mi rewarda albo inne questy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taki problem gdy chce uruchomić G3ZB to mi się pojawia taki komunikat:
Where ist the guru i na dole jest taki napis schutdown gdy go klikam pokazuje się error z błędem:
g_App::Create failed:can''t create application singleton.check log for more infos
Nie wiem co to jest ale moze wy mi pomożecie??Czekam na odpowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 14:22, Bezimienny112 napisał:

oto chodzi ze jest to orginał ;/


Kolego ,na tym forum mamy wyszukiwarkę ! wpisujesz hasło-w tym przypadku where is guru ,dajesz -szukaj i ...eureka...masz odpowiedz na dręczące Cię pytania...ten temat był tu już wałkowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 13:54, lancuch napisał:

a ja mam problem z gluuuuuuupim skryptem ehh
otoz mialem zaprowadzic zone hubertusa

a daj sobie spokój z tym zadaniem ,nic ciekawego Cie nie czeka...szkoda czasu i nerwów...to zadanie poboczne..po prostu zostaw babkę w mieście ...i idż dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 13:10, darekbogusz napisał:

ma jeszcze jedno pytanie jesli chodzi o poradnik...

zadanie z inogiem i anogiem jest kluczowe jednak aby je wypełnic trzeba zrobić wiele zadań pobocznych o które proszą bracia-o Gornie przez chwilkę zapomnij ,do niego jeszcze dłuuuga droga..
na temat poradnika Ci nie napiszę bo go nie posiadam ,czytam polecenia komputera i robię co mi każe...jak widzę lepiej na tym wychodzę niż Ty z poradnikiem...może daj sobie z nim spokój i spróbuj jak ja...krok po kroku..Powodzenia na szlaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem taki komunikat ale tylko raz wywalilo mnie do windy resnalem kompa wczytalem i smigalo normalnie podobno jest to spowodowane zbytniom przeciazeniem karty graficznej <tak mowili na gothic.gram.pl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeszedłem dodatek ,teraz moje wypociny :
Nie jestem zwolennikiem pobierania pirackich wersjii gier ,w żadnej postaci ,jednak jeśli chodzi o Zmierzch Bugów to wartość tej gierki wynosi dla mnie 0 -w każdej walucie ,he,he...ściągnąłem ją za darmochę i pograłem...w pewnym sensie jestem zadowolony...że się już to skończyło...momentami było ciekawie ,momentami myślałem ,że postradam zmysły...
...mam wszystkie oryginalne części Gothic -do trójki włącznie ,i na tym zakończę swoją przygodę ze sponsorowaniem nieudaczników...dodatek kasuję...i myślę ,że szybko o nim zapomnę...W następne Gothic-ki na pewno zagram...ale ściągnę za darmo ,na pewno nie kupię...dość frajerstwa...Jest tyle odjechanych gierek na rynku...że naprawdę szkoda czasu na ten bubel...jedynie przez sentyment...i czystą ciekawość można zagrać...ale nie za te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > biegalem z nia po calym faring szukajac skryptu gdzie ona wpada na genialny pomysl ze

Dnia 26.12.2008 o 13:54, lancuch napisał:

jest w tym miescie ale to si enie udalo i/.../

Nie wiem, jak bedzie u Ciebie, ale u mnie

Spoiler

, żona Hubertusa "spostrzegła się" na górnym zamku. Tam, gdzie jest młyńskie koło (podniesienie go daje siłe). Potem chciała różnych rzeczy aż w końcu zażyczyła sobie, zeby ją odprowadzić do Vengardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł, co i jak zrobić z uwolnionymi paladynami w Cape Dun?
Ja tu sie narażam, tłuke strazników a potem gromadę orków, która była w pobliżu areny a oni nic. Jednego odprowadziłem do Vengardu, ale jak go zwolniłem, wrócił do Cape Dun. W Gothcie też nie chciał zostać. Generał paladynów nic mi nie mówi, Theodor też, nie wiem, co z takimi paladynami zrobić. A podobno to szwadron najlepszych ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich wokół areny najlepiej zabij i przyprowadź trzech paladynów do Theodora, wtedy będziesz mógł nawiązać z nim rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że twórcy G3 Zmierzch Bogów szczegółowo przeanalizowali życzenia oraz uwagi graczy przed przystąpieniem do pracy, ale efektów za bardzo nie widać...Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie pytanie już 9458439057439057439 takie same, ale mimo wszystko: opłaca się kupować ZB? Trójkę miałem preorder i jak ludzie narzekali na błędy na forach to ja już dawno grałem bez żadnych problemów. Teraz poczytałem opinie i mimo, że z przyjemnością grałem we wszystkie części serii do tej pory to się waham bo widzę dużo narzekań na bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować