Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Spoiler

Może mi ktoś powiedzieć jak i od kogo zdobywa się informacje o czarnym magu ? Rozmawiałem z tym orkiem, ale widać to za mało, aby zaliczyć to zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 17:27, Varo napisał:

Spoiler

Może mi ktoś powiedzieć jak i od kogo zdobywa się informacje o czarnym magu ? Rozmawiałem
z tym "orkiem", ale widać to za mało, aby zaliczyć to zadanie.



Musisz porozmawiać więcej niż z jednym orkiem, a i ich imiona poda ci szpieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej gry nie robią anglicy więc tytuł był przez anglików tłumaczony i rzekomo źle go przetłumaczyli a ten Polski jest tak jak powinno być, tak czytałem w jakimś newsie na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo jestem w gothcie i chce gadać z gornem ale nie chcą mnie do niego wpuścić musze zapłacić 50000 sztuk złota nie da się jakoś inaczej a jeśli nie to gdzie moge znależc zadania lub skrzynie a najwiekszą ilością złota lub pancerzy.
a i jeszcze jedno jak wychodziłem z geldern zaczepił mnie tajmeniczy wędrowiec i powiedział żebym szedł do jaskini koło silden i tam coś znalazł znalazłem coś z nazwą tajemniczy węrdowiec w dawnym obozie buntowników zwany okarą czy to to a jeśli tak to co mam z tym zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam taki problem ma gothic 3 zmierzch bogów i wyskakuje mi ten znany bla wto is the guru czy jakoś tak a potrzebuje patch a tak sie okazało ze przez najbliższy tydzień będę miał zakłóceni(i mogę wchodzić tylko na nieliczne stronki) bo coś zmieniają z internetem i nie mogę ściągnąć patcha i grać jeśli ktoś ma patch niech wyśle mi go na karolgreda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 18:32, hagen321 napisał:

mam pytanie bo jestem w gothcie i chce gadać z gornem ale nie chcą mnie do niego wpuścić
musze zapłacić 50000 sztuk złota nie da się jakoś inaczej a jeśli nie to gdzie moge znależc
zadania lub skrzynie a najwiekszą ilością złota lub pancerzy.

Daruj sobie narazie tego questa z Gornem. Nawet jak zapłacisz nie będziesz mógł z nim pogadać. Dopiero jak dostaniesz list od Osha. (i tak trzeba będzie dla strażnika pare questów zrobić ;/ )

Dnia 19.12.2008 o 18:32, hagen321 napisał:

a i jeszcze jedno jak wychodziłem z geldern zaczepił mnie tajmeniczy wędrowiec i powiedział
żebym szedł do jaskini koło silden i tam coś znalazł znalazłem coś z nazwą tajemniczy
węrdowiec w dawnym obozie buntowników zwany okarą czy to to a jeśli tak to co mam z
tym zrobić?????


Tajemniczy wędrowiec powinien się pojawić przy Geldern, jak idziesz z Inogiem do Silden, potem na wzgórzu niedaleko Trelis(tam gdzie masz zdobyć puchar Cor Calom) oraz przy wypełnianiu q u Gorna, związanego z Magiem Wody w Okarze. Musisz zebrać dla niego trzy cześci pancerza, jak to zrobisz pojawi się w na twojej drodze w wypełnianiu głownego wątku :) (w moim wypadku była to Gotha) Zrobi Ci on pancerz - jeden z najlepszych w grze ;)

P.S. Oczywiście ów Wędrowiec daje ci dokładne namiary na jaskinie, gdzie znajdują się te części pancerza. Jednakże musisz przeszukać je dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Spoiler

otóż dostałem od anoga zadanie, aby thorus przestał atakować geldern. Gdy do niego idę on nie chce ze mną rozmawiać. Żeby nie było - wcześniej poszedłem do gorna i uratowałem maga wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:49, Drizzt Drow napisał:

wie ktos może gdzie w Faring jest kupiec którego mam zabić? zleciła mi to jego żona


Stacjonuje on w górnym mieście/zamku.

P.S. Radzę Ci go nie zabijać, lepiej zabić dla niego jego żonę i jej kochanka - więcej pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki!! przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, z Vengardu trzeba było zaprowadizć do Faring żonę Hubertusa, ale ona cały czas sie za mną wlecze po Faring, w które miejsce ją dokładnie odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:11, Drizzt Drow napisał:

oki dzięki!! przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, z Vengardu trzeba było zaprowadizć
do Faring żonę Hubertusa, ale ona cały czas sie za mną wlecze po Faring, w które miejsce
ją dokładnie odstawić?


Nie ma konkretnego miejsca, pewnie kolejne niedopracowanie ze strony twórców. Po prostu ją zabij i będzie spokój ;)

P.S. Ten temat był już poruszany, następnym razem sprawdź w wyszukiwarce postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 20:27, PredAtor360 napisał:

> zadania lub skrzynie a najwiekszą ilością złota lub pancerzy.
Daruj sobie narazie tego questa z Gornem. Nawet jak zapłacisz nie będziesz mógł z nim
pogadać. Dopiero jak dostaniesz list od Osha. (i tak trzeba będzie dla strażnika pare
questów zrobić ;/ )

Dnia 19.12.2008 o 20:27, PredAtor360 napisał:


Tajemniczy wędrowiec powinien się pojawić przy Geldern, jak idziesz z Inogiem do Silden,
potem na wzgórzu niedaleko Trelis(tam gdzie masz zdobyć puchar Cor Calom) oraz przy wypełnianiu
q u Gorna, związanego z Magiem Wody w Okarze. Musisz zebrać dla niego trzy cześci pancerza,
jak to zrobisz pojawi się w na twojej drodze w wypełnianiu głownego wątku :) (w moim
wypadku była to Gotha) Zrobi Ci on pancerz - jeden z najlepszych w grze ;)

P.S. Oczywiście ów Wędrowiec daje ci dokładne namiary na jaskinie, gdzie znajdują się
te części pancerza. Jednakże musisz przeszukać je dokładnie


aha dzięki no to co mam teraz robić bo stanołem w miejscu znaczy poszłem pozwiedzac troche kraine ale nie wiem co dalej
a znalazłem już w okarze jakiś artefakt tego wędrowca i w jaskini koło silden mam już dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie na odnalezienie Lee. Trzeba to co prawda zrobić za pomocą konsoli, ale mówi się trudno. W katalogu gry znajdź folder INI i plin GE3.ini. Wczytaj go do Notatnika i znajdź parametr:

[Game]
TestMode=false


Zamień go na:

[Game]
TestMode=true


Zapisz plik i uruchom grę. Teraz podczas gry wciśnij klawisz tyldy (`) i wpisz "goto Lee", aby znaleźć się obok władcy Vengardu. Po rozmowie po prostu się teleportuj.

Źródło: www.gry-online.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:50, hagen321 napisał:

aha dzięki no to co mam teraz robić bo stanołem w miejscu znaczy poszłem pozwiedzac troche
kraine ale nie wiem co dalej
a znalazłem już w okarze jakiś artefakt tego wędrowca i w jaskini koło silden mam już
dwa.

Wypełnij q związane z Geldern-Inogiem i Silden-Anogiem. Następnie udaj się do Thorusa po questy. Zleci on żebyś poszedł po zadania do Hectora Osha. To jest szpieg Gorna, jednakże ujawni się jeśli wypełnisz jego zadania i wybierzesz opcje dialogową potępiającą orków. Wtedy otrzymasz wspomniany list do Gorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam taki problem ma gothic 3 zmierzch bogów i wyskakuje mi ten znany bla wto is the guru czy jakoś tak a potrzebuje patch a tak sie okazało ze przez najbliższy tydzień będę miał zakłóceni(i mogę wchodzić tylko na nieliczne stronki) bo coś zmieniają z internetem i nie mogę ściągnąć patcha i grać jeśli ktoś ma patch niech wyśle mi go na karolgreda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:39, Nevikanos napisał:

> oki dzięki!! przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, z Vengardu trzeba było zaprowadizć

> do Faring żonę Hubertusa, ale ona cały czas sie za mną wlecze po Faring, w które
miejsce
> ją dokładnie odstawić?

Nie ma konkretnego miejsca, pewnie kolejne niedopracowanie ze strony twórców. Po prostu
ją zabij i będzie spokój ;)

P.S. Ten temat był już poruszany, następnym razem sprawdź w wyszukiwarce postów.



ale jak ją zabić?? nie reaguje na ciosy tak samo jak na magię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 15:05, Drizzt Drow napisał:

ale jak ją zabić?? nie reaguje na ciosy tak samo jak na magię


Musisz zamienić się w jakieś stworzenie np. wilka i ją zagryść.

P.S. W poradniku z gier-online pisało, że trzeba ją doprowadzić do zamku, ale niewiem w jakie miejsce dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 15:05, Drizzt Drow napisał:

ale jak ją zabić?? nie reaguje na ciosy tak samo jak na magię


Nie należy jej zabijać tylko zaprowadzić na centrup placu w najwyższej części zamku!
Tam wystarczy nawiązać z nią rozmowę a ona zarzyczy sobie żebyś kupił dla niej pare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 14:18, Nevikanos napisał:

Znalazłem rozwiązanie na odnalezienie Lee. Trzeba to co prawda zrobić za pomocą konsoli,
ale mówi się trudno. W katalogu gry znajdź folder INI i plin GE3.ini. Wczytaj go do Notatnika
i znajdź parametr:


Zabawy w edytorze są kompletnie niepotrzebne!!!
Aby spotkać się z Lee należy najpierw spotkać się z gornem w sprawie posiłków dla Gothy i wykonać wszystkie zadania dla strażnika bramy do zamku!
Po tym Lee nagle i niewiadomo skąd pojawi się na dziedzińcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować