Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Możliwe, że to wina ustawień opcji graficznych. Najlepiej pobierz najnowszego patcha, linki do niego są w przypiętym poście. Przed jego pobraniem dobrze jest odinstalować i ponownie zainstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reinstalacja nie jest tak ważna (choć w przypadku tego crapa może lepiej będzie ją zastosować), ale jeżeli będziesz instalował nowego patcha, to musisz zacząć rozgrywkę od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malutkie pytanko. Czy możliwe jest granie w Gothic 3: Zmierzch Bogów ze spokojem i komfortem bez pobierania wcześniej nauk medytacji u tybetańskich mnichów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Już od kilku godzin poluję przed Trelis na Czarnego Maga, i w dzień i w nocy.
Rozmawiałem z orkami...
Znalazłem jego jaskinię, rzecz jasna pustą.
A Mag się chyba rozpłynął w powietrzu!

Mam edycję rozszerzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzień mag siedzi w budynku na dziedzińcu zamku w Trelis, mniej więcej tym naprzeciew siedziby Thorusa. Dopiero kilka minut po północy udaje się on do jaskini. Jeśli mimo to nigdzie go nie ma, to być może jeszcze nie dostałeś od Inoga zadania mającego na celu zabicie maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:34, Szynkars napisał:

W dzień mag siedzi w budynku na dziedzińcu zamku w Trelis, mniej więcej tym naprzeciew
siedziby Thorusa. Dopiero kilka minut po północy udaje się on do jaskini. Jeśli mimo
to nigdzie go nie ma, to być może jeszcze nie dostałeś od Inoga zadania mającego na celu
zabicie maga.


Inog kazał zebrać mi informację o Magu, zaraz po uwolnieniu szpiega.
Myślisz, że powinienem jeszcze porozmawiać z którymś z orków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:37, Smileyer napisał:

Inog kazał zebrać mi informację o Magu, zaraz po uwolnieniu szpiega.
Myślisz, że powinienem jeszcze porozmawiać z którymś z orków ?


A więc Inog kazał Ci zebrać informacje o magu, a nie go zabić. Jeśli rozmawiałeś już ze wszystkimi orkami (i bodajże jednym najemnikiem) to idź do Inoga, powinien zlecić Ci zabicie maga, który się w tym czasie pojawi w Trelis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć sztabki magicznej rudy dla Somy ? Ponoć wg. solucji powinny być one po całym Cape Dun ale Ja widzę tam tylko wilcze skóry... Odwiedziłem także wszystkie pozostałe miasta w Myrtanie. Nie mam pojęcie jak się dostać do Lee czy Gorna (odmówiłem strażnikowi zapłaty).

Ten dodatek naprawdę jest tak słaby, że więcej irytuje niż bawi, a ta rozciągana fabuła to jakieś nieporozumienie. No ale obrałem sobie za cel, że skończę to tak czy owak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 19:58, Smileyer napisał:

Gdzie mogę znaleźć sztabki magicznej rudy dla Somy ?

W głównym magazynie Cape Dun (czyli tam, gdzie znajduje się m.in. kamień teleportacyjny do tego miasta). Rozejrzyj się dokładnie, większość leży za skrzyniami i w rogach pomieszczenia.

Dnia 29.01.2012 o 19:58, Smileyer napisał:

Nie mam pojęcie jak się dostać do Lee czy Gorna (odmówiłem
strażnikowi zapłaty).

Spróbuj porozmawiać z Garikiem, ewentualnie po prostu idź do Thorusa. Ja w każdym razie płaciłem strażnikowi Gorna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2012 o 20:10, Szynkars napisał:

> Nie mam pojęcie jak się dostać do Lee czy Gorna (odmówiłem
> strażnikowi zapłaty).
Spróbuj porozmawiać z Garikiem, ewentualnie po prostu idź do Thorusa. Ja w każdym razie
płaciłem strażnikowi Gorna :)


Poszedłem do Thorusa bo nie wytrzymałem. Nigdy nie miałem tak niedorzecznych problemów z żadną grą. Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć gdzie znajdę Urbanusa, który teraz powinien być gdzieś w monterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urbanus na początku był chyba gdzieś w Trelis, bodajże na murach zamku. Jeśli zaprowadziłeś go do Montery, to też powinien być gdzieś na murze, tym razem Montery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, Osch nie chce dawać dalej misji po tej z przyniesieniem jemu pewnego artefaktu

Spoiler

"Pucharu Cor Kaloma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 16:19, Szynkars napisał:

Zainstalowałeś najnowszy patch do gry?


Tak mam edycje rozszerzona... Sorka zapomniałem to dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z misją w której trzeba dowiedzieć się czegoś o czarnym magu przebywającym w Trelis. Wg Clovisa muszę porozmawiać z Garanem, Nicholasem, Rudolphem i jakimś tam jeszcze .. Wszystko ok, tylko że nie mogę z nimi porozmawiać bo są oni "na czerwono" i mnie atakują. Co mam do cholery robić ? Czy patch do naprawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować