Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Chciałbym sie od was dowiedzieć kilku rzeczy bo zaczełem grać;P... xD
1. Jak mam zabić krowy w sildern żeby mnie wszyscy niegonili=P...???
2. czy macie informacje gdzie moge znajeśc w miastach kamienie teleportacyjne??:)
3.są jakieś pathe?? bo mi sie troche tnie gra i dużo bugów jest;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:15, batek15 napisał:

Chciałbym sie od was dowiedzieć kilku rzeczy bo zaczełem grać;P... xD
1. Jak mam zabić krowy w sildern żeby mnie wszyscy niegonili=P...???

Najlepiej odpuść sobie tego questa bo jest bezsensowny, jeśli już to spróbuj w nocy zabijać te krowy, najwyżej pobij tych co będą się sprzeciwiać.

Dnia 09.06.2009 o 18:15, batek15 napisał:

2. czy macie informacje gdzie moge znajeśc w miastach kamienie teleportacyjne??:)

Trelis - w podziemiach nowej świątyni.
Gotha, Silden, Geldern, Faring - tych poszukaj w tych miejscach co w podstawce.
Montera- nie posiada.

Dnia 09.06.2009 o 18:15, batek15 napisał:

3.są jakieś pathe?? bo mi sie troche tnie gra i dużo bugów jest;]

Gra już taka jest, ale da rade ukończyć, chociaż jeśli chcesz pograć komfortowo to tylko podstawka, ten dodatek, jeśli go można nazwać dodatkiem jest pełen bugów.

@Mordrag
Wpisz kod na przyzwanie Czarnego Maga, widać masz jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:33, andrev_92 napisał:

Bo robili ją Niiemcy?

ZB nie robili Niemcy, to po pierwsze, a po drugie niby dlaczego ZB miałby się nie ciąć na niemieckich komputerach? Co ma do rzeczy to skąd jest komputer? Tnie się tak samo u nich jak i u nas, może po prostu oglądałeś gameplay na jakimś wypasionym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, nei mam zmierzchu bogow, mam G3, do G3 jest calkiem niezly community patch 1.72, poprawia mnostwo rzeczy, czy istnieje cos podobnego do Zmierzchu Bogow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a poprawia ta gre na tyle by dalo sie w to grac? bo szczerze mowiac boje sie, naczytalem sie naogladalem tylu bugow w tej grze, ze strach sie bac ;p I jeszcze jedno w G3: Zmierzch bogow, zaczynamy w tym samym miejscu co G3?

Dzieki za odpowiedzi, sorry za noob questions ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 18:43, Araondoion napisał:

a poprawia ta gre na tyle by dalo sie w to grac? bo szczerze mowiac boje sie, naczytalem
sie naogladalem tylu bugow w tej grze, ze strach sie bac ;p I jeszcze jedno w G3: Zmierzch
bogow, zaczynamy w tym samym miejscu co G3?

Dzieki za odpowiedzi, sorry za noob questions ;)


W G3 Zmierzch Bogów zaczynamy w Silden. Ale powiem ze jak dotarłem do Trelis to gra dostawała takiego "ścięcia" ze nie dało sie grać. Dziś od kolegi pożyczam inną płyte może akurat ta będzie działać sprawnie no ale wątpie... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze to troche absurd, ale robilem tak z wieloma grami, oryginalnymi. Instalowalem cracka czy tam nodvd. Ba ile razy mialem gierke co sie nie chciala odpalic (np. błąd z intro gry), 100% oryginal, a na cracku o niebo lepiej. Nie namawiam do niczego, moze to przyniesc jakies tam szkody w plikach blablabla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) Dopiero dziś kumpel mi pożycza G3 ZB... więc dziś sie przekonam czy mam poprostu zrąbaną wersje i kasa w błoto czy poprostu ta gra jest tak zbugowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z trochę innej beczki - githic III uznany został za najgorszą grę z serii(przed pojawieniem się zmierzchu bogów)a ja się nie zgadzam.Gothica III trochę grałe nie mówię że nie pozbawiny bugów ale jednak są gorsze rpg.Dla mnie genialna jest 2 a trójka również byłą na moim piedestale gier(troche mniejszy byłem...)a w jedynkę mi sie nie chce grać.Taka nudnawa(moim zdaniem).A od was chcę usłyszeć jedno - jaka dla was jest ulubiona częśc i najgorszy rpg wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 15:34, Sareth napisał:

Jaki jest cel kupców karawany z Geldern??Proszę o odpowiedź bo nie wiem gdzie iść

O ile dobrze pamiętam to masz z nimi iść do Silden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam Gothic 3 ZB i jakos nie moge normalnie w to grac... spelniam kilkakrotnie wymagania zalecane moj sprzet:

AMD Athlon 4200+ 64 x2
2.5 GB ram
Geforce 9600 GT

Mimo tego tnie sie jak chore ! :|, intryguje mnie to ze gra tnie sie dokladnie co 5 minut i zawiecha trwa okolo 30-60 sek, poza tym dziala normalnie... Zainstalowalem najnowsze patche (gdzie bylo napisane ze zredukowano przycinanie gry) ale to na nic... Wie ktos moze ocb ? Czy tylko kasa poszla w bloto ? Dodam ze G3 smigalo az milo bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować