Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

nie chodzi mi o to że źle napisałeś tylko piszesz że co to za gothic którego nie robi piranha to popatrz co to za gothic 3 która go robiła (używaj opcji odp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Google Chrome niestety ta opcja nie działa ;/
Czy ja wiem? Spora część winy za to w jakim stanie Gothic został wypuszczony odpowiada też JoWood, który naciskał na studio, żeby szybciej wydać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:51, mskarpeta napisał:

Na Google Chrome niestety ta opcja nie działa ;/
Czy ja wiem? Spora część winy za to w jakim stanie Gothic został wypuszczony odpowiada
też JoWood, który naciskał na studio, żeby szybciej wydać grę.


A dziwisz im się?Ci producenci-idioci dostali cały gotowy silnik,ba nawet wypełniony npc z g 3-co widac po grze i co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:59, mskarpeta napisał:

O prequelu ;P Zresztą jakieś 3 posty wcześniej pisałem, żeby nie robic offa.


prequel?!? Ha ZB to sequelem Gothic''a 3 ale co tam:) Ale najważniejsze żeby nie robić off''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Gothic 3 Zmierzch Bogów i mam parę pytań:
1.Czy ten dodatek jest naprawdę aż tak zabugowany?
2.Czy patche naprawiają te bugi, czy jak już ktoś kiedyś napisał: "patch usuwa 10 bugów, a wprowadza 20"?
3.Czy jesli w podstawce zamordowałem Inoga i Anoga to oni i tak będą żyć w dodatku?
4.Jak oceniacie samą grę (fabułę)?
5.Na koniec: czy opłaca się tą grę w ogóle kupować?
Odpowiadajcie po kolei (1.NIE, 2.TAK itp.). Za odpowiedzi z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 18:07, Romek1991 napisał:

Chciałbym kupić Gothic 3 Zmierzch Bogów i mam parę pytań:
1.Czy ten dodatek jest naprawdę aż tak zabugowany? TAK!!!!!
2.Czy patche naprawiają te bugi, czy jak już ktoś kiedyś napisał: "patch usuwa 10 bugów,
a wprowadza 20"? Tak/nie
3.Czy jesli w podstawce zamordowałem Inoga i Anoga to oni i tak będą żyć w dodatku?

Tak

Dnia 24.07.2009 o 18:07, Romek1991 napisał:

4.Jak oceniacie samą grę (fabułę)?

Jako tako

Dnia 24.07.2009 o 18:07, Romek1991 napisał:

5.Na koniec: czy opłaca się tą grę w ogóle kupować?

Za 39 zł tak

Dnia 24.07.2009 o 18:07, Romek1991 napisał:

Odpowiadajcie po kolei (1.NIE, 2.TAK itp.). Za odpowiedzi z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. To ja zamawiam grę przez empik.com (właśnie 39.90 zł) z odbiorem w salonie (0 zł). A dziwi mnie to, że Gothic 3 podstawka u mnie chodzi na max detalach (wyłączona tylko trawa), włączone nawet aa i anizo, miękka woda itp., a tnie tylko w większych miastach, nad większą wodą (np. jezioro koło Silden) i w gęstym lesie. Jak ostatnio spatchowałem trójkę do wersji 1.72 to chodzi jeszcze lepiej. Nie ma też tego głupiego "ścinania" na doczytywanie tekstur. Mam więc nadzieję, że dodatek będzie mi chodził równie fajnie, bez bugów itp.

BTW mój sprzęt to:
System operacyjny: Vista 32 bit
Procesor: Intel Core 2 Duo T6400 2.0 gHz
RAM: 4 gB (jeden "zżerany" przez grafę, która swojego RAM''u nie ma, czyli 3 gB)
Karta graficzna: Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family 1gB (ten z RAM''u)

Jak wspominałem gra działa prawie idealnie, bugów też nie ma, mimo że komp to laptop. Jak widać, chyba mam szczęście, bo "Wiedźmin" tnie mi niemiłosiernie jak jest ogień (utknąłem w 5 akcie, bo mam chyba 10 FPS''ów). Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mieć spore problemy z ZB :-)

Mnie gothic 3 chodzi po spatchowaniu na maksymalnych detalach chodzi a w dodatku musiałem ustawić wszystko na minimum. Tak ścinało się że nie dało się grac zwłaszcza koło Trelis.

I na koniec wspomnę tylko że mam podobny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie mam już G3 ZB od dość dawna chodzi mi na full detalach. I nigdy jeszcze nie przeszedłem przez te śmieszne bugi... zawsze miu się odechciawało grać... Czy już to naprawili? bo Nie wiem czy opłaca mi się dalej grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 20:23, Romek1991 napisał:

Aha. To ja zamawiam grę przez empik.com (właśnie 39.90 zł) z odbiorem w salonie (0 zł).
A dziwi mnie to, że Gothic 3 podstawka u mnie chodzi na max detalach (wyłączona tylko
trawa), włączone nawet aa i anizo, miękka woda itp., a tnie tylko w większych miastach,
nad większą wodą (np. jezioro koło Silden) i w gęstym lesie. Jak ostatnio spatchowałem
trójkę do wersji 1.72 to chodzi jeszcze lepiej. Nie ma też tego głupiego "ścinania" na
doczytywanie tekstur. Mam więc nadzieję, że dodatek będzie mi chodził równie fajnie,
bez bugów itp.

BTW mój sprzęt to:
System operacyjny: Vista 32 bit
Procesor: Intel Core 2 Duo T6400 2.0 gHz
RAM: 4 gB (jeden "zżerany" przez grafę, która swojego RAM''u nie ma, czyli 3 gB)
Karta graficzna: Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family 1gB (ten z RAM''u)

Jak wspominałem gra działa prawie idealnie, bugów też nie ma, mimo że komp to laptop.
Jak widać, chyba mam szczęście, bo "Wiedźmin" tnie mi niemiłosiernie jak jest ogień (utknąłem
w 5 akcie, bo mam chyba 10 FPS''ów). Dzięki za pomoc.

Mogę ci sprzedać mój egzemplarz.Moje gg 6290868.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w temacie, ale jakim cudem w ZB można znaleźć Koronę Adanosa, którą według zakończenia G3, którym dodatek podąża, zniszczyliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korona Adanosa to pamiątka z podstawowej wersji. Twórcy ZB po prostu nie usunęli jej z gry. Z tego co wiem to ten błąd poprawia ostatni patch jaki wyszedł do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować