Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2009 o 18:48, Karol44 napisał:

Kasa poszła w błoto ale dużo ludzi kupiło i straciło w tym ja .Ale fabuła już jest lepsza
niż w gothic 3 .


No i w ogole gra fajniejsza niz g3 ale jedna ogromna wada dla ktorej odradzam kupywania tej gry to bugi bugi bugi i jeszcze raz bugi -.-.

ps. czy to prawda ze po wgraniu Cracka g3 Zb mniej laguje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy Gothic III : Zmierzch Bogów wejdzie mi na kompa ?
Procek : Pentium IV 3.00 GHz.
Karta graficzna : GeForce FX 5500
Pamięć : 512 ram.
DirectX : Najnowszy.

Oczywiście, będę w stanie zainstalować wszystkie patch''e do gry.
Bardzo mi zależy, by pograć sobie w tą część. Jest jakaś szansa na to ? Prosiłbym o mniej więcej dokładną odpowiedź, bo jeżeli miałbym się denerwować, z powodu ścinek itp. To dziękuje.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:18, NecroVisioneR napisał:

Witam czy polecacie mimo bugów kupno tej gry dal prawdziwego fana serii Gothic??

Decyzja należy i tak w ostateczności do ciebie ale muszę się przyznać ze jestem fanem serii gothic i dorwałem ten tytuł od razu po ukazaniu się w sklepie na ciemno.
Choć jest dużo Bugów itp. ale jakoś nie żałuje choć nie mogę przejść przez nie zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:18, NecroVisioneR napisał:

Witam czy polecacie mimo bugów kupno tej gry dal prawdziwego fana serii Gothic??



Jestem na poczatku gry, zbieram listy polecone mam juz 4 a przy 5 jest bug. Koles nie dal mi go pomimo wykonania zadania. Widzisz ? przez takiego buga nie moge przejsc gry w dodatku tak muli ze sie grac nie da, odpusc sobie chyba ze nie masz na co pieniedzy wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 12:27, Pawlikj napisał:

> Witam czy polecacie mimo bugów kupno tej gry dal prawdziwego fana serii Gothic??



Jestem na poczatku gry, zbieram listy polecone mam juz 4 a przy 5 jest bug. Koles nie
dal mi go pomimo wykonania zadania. Widzisz ? przez takiego buga nie moge przejsc gry
w dodatku tak muli ze sie grac nie da, odpusc sobie chyba ze nie masz na co pieniedzy
wydac.


E tam ja przeszedłem, ale nuda.. od początku, w skrzyni w zamku były najlepsze bronie, zbroje itd... miałem dużoo kasy, zbroje, miecze... tylko chodzić i robić zadania. Sama fabuła też nie jest jakaś cudna.

Nie polecam jej kupować. Chyba, że w jakiejś super promocji za 20zł. (wtedy też se kupie ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:36, St0ck napisał:

Nie polecam jej kupować. Chyba, że w jakiejś super promocji za 20zł. (wtedy też se kupie
;] )


Żeby mieć dwie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam tego Zmierzcha..i powiem że nie ejst aż tak źle[ale gram przy najnowszycm patchu..] więc wiecie,ale ciekawo cyz gra mnie negatywnie zaskoczy,a i u mnie chodiz na najwyższych detalach,przy 1440x900 bez wiekszych przycięć,tyle że AA mam zastapione DiF.Ale co od razu rzucilo mi sie w oczy to kwestie Bezi...co on wygaduje to pojęcia nie mam "nie można kraść" "nie możecie żyć w pokoju,to zostaniecie ukarani" ehh...Co z tym Bezim...


Gumisiek2-czyżbyś go "rozgryzł"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2009 o 16:36, St0ck napisał:

Nie polecam jej kupować. Chyba, że w jakiejś super promocji za 20zł. (wtedy też se kupie
;] )

Czyżbyś miał pirata ;-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:27, NecroVisioneR napisał:

Czy w tej grze podobnie jak w podstawce można przyłączyć sie do asasynów albo Nordmarczyków,wszak
spora część tych krain wycięta zastała...

W tej grze niema ani Nordmaru, ani Vengardu. Przyłączyć się nie można nigdzie, jedynie iść głównym wątkiem i prosić Boga by się nie miało jakiegoś wrednego buga ;d Ja tą grę ukończyłem współpracując z Gornem, można jeszcze wykonywać zadania chyba dla Thorusa, aczkolwiek nie jestem pewien bo jak wchodziłem do Trelis to musiałem w niebo patrzeć żeby mieć te 5-10 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nordmaru a co jest za wielkim murem obok vengardu nordmar na którym nie ma tekstur ale są postacie tak samo jak varant jeśli masz właczoną konsole wpisz goto Grim przywódca klanu wilka pojawi się przed tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Uwaga długi post] No i po pograniu paru godzin w G 3 ZB,po wykonaniu paru questów,zabiciu paru moobków,czas na takie moje wstępne acz obiektywne refleksje...Zaczynamy [będzie to swego rodzaju porada czy kupić czy nie tą grę]
1.Gra[jak już wiele o tym było pisane] jest niedopracowana,wszak gram na patchu .1.0.89 i o ile większych bugów nie uświadczyłem,[no poza wiszącymi w powietrzu obiektami,zwierzętami zatopionymi po pas w teksturach i dziwnych" zachowaniach potworów któe atakują mnie tylko wtedy jak sam je uderzę-ale tylko niektóre] więc można rzec że gra pod względem ilości błędów w spaczowanej wersji wypada jako tako...
2 Gorzej jest z optymalizacja na kompie[IC2Q 2.40 ghz,4 gb ram''u i Radeonie 4850 gra potrafią[choć nie zawsze] się zchaczyć.
3Fatalnie wręcz wypada "nowy"[bo to nie jest ten Bezimienny z G I czy II] Bezi,co on wygaduje to jakieś herezje,i w ogóle żal tego słuchać
4 Zmniejszony świat gry,nie ma Varantu i Nordmaru[!] zwłaszcza żałuję tego ostatniego
5 Intro do gry to jakaś pomyłka,pal licho te obrazki ale głos lektora któy czata co sie wydarzyło w Myrtanie to jakaś kpina...
6Banalne i żałosne zadania-ot pogromca śniącego,smoków,ten który "zagrał" na nosie bogom raptem ma za zadanie wyrżnąc miejscowe stado krów,pobić kogoś tam kto zbałamucił komuś żonę,pomóc dla alchemika który swój rozum stracił już dawno temu,czy pomóć rozgonić nie ruszające się[nie żywe?] ptaki z dachu,ludzie proszę was...
7. Pustka w Myrtanie-tak powinien się ten dodatek nazywać,przemierzam sobie lasy szukam Trolla albo cieniostwora albo jakiegoś innego silnego mooba i nic,nie ma,nawet wilków czy ścierwojadów...Ehh ja rozumem że 2 lata temu rozegrała sie tu bitwa która mogła negatywnie wpłynąć na miejscową faunę,ale ludzie bez przesady
8 W przeciagu 5 minut zarobiłem 10 tys. sztuk złota,jak?Bardzo łatwo okradał każdego kogo się dało i to na oczach tejże osoby,pięknie można się wzbogacić cudzym kosztem
9 Fryzura Bezimiennego,co się tam działo w innym wymiarze...może mu Xardas włosy pomalował ale kto tam ich wie...
10 Fabułą jest nawet do zgryzienia,ale jest źle przedstawiona przez co wypada gorzej niż w podstawce,o pierwszej i drugiej części nei wspomnę
11. Dźwięk jest świetny ale został "podebrany" z podstawki więć się "nie liczy"
12.Ogólnie aż serce się kraja jak widzę co ci hindusi zrobili z Bezimiennym,Myrtaną,postaciami,ogólnie cała grą mimo wszystkich błędów warto zagrać ale tylko dla fana,bo o ile jeszcze G 3 można było nazwać "Gothickiem" o tyle ten dodatek i zapewne nadchodzącą "czwórkę" już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 18:25, Karol44 napisał:

Czemu 4 nie można nazwać gothicem może być nawet lepsza od 3 poczekajmy to zobaczymy
.

Co to za Gothic w którym nie gramy starym Bezimienny,mała tego co to za Gothic w którym Bezimienny staje się naszym wrogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować