Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 09:14, Desann235 napisał:

/.../ Co radzicie? Czy te usterki rzeczywiście są tak koszmarne że
doprowadzą mnie do wściekłości czy też da się je jakoś znieść? Z góry dzięki za odpowiedź.

Same usterki "techniczne", to małe piwo. Gorzej, ze jak nie zrobisz zadań we właściwej kolejności, to może byc i tak, ze gry nie da się ukończyć. A jaka jest właściwa kolejność? Ha! To właśnie będziesz wiedział, jak zgrasz pierwszy raz i gry nie ukończysz.... ;-P

Dnia 11.04.2009 o 09:14, Desann235 napisał:


Pozdrawiam

Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 11:31, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ Co radzicie? Czy te usterki rzeczywiście są tak koszmarne że
> doprowadzą mnie do wściekłości czy też da się je jakoś znieść? Z góry dzięki za
odpowiedź.
Same usterki "techniczne", to małe piwo. Gorzej, ze jak nie zrobisz zadań we właściwej
kolejności, to może byc i tak, ze gry nie da się ukończyć. A jaka jest właściwa kolejność?
Ha! To właśnie będziesz wiedział, jak zgrasz pierwszy raz i gry nie ukończysz.... ;-P
>
> Pozdrawiam
Ja też


Witam mozecie mi pomóc
nie moge przejsc gry ze wzgledu na błędy wiec prosiłbym o jakies patche
najlepiej wszystkie jakie sa do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 12:47, DesMonD__PL napisał:

> /.../ > Witam mozecie mi pomóc
nie moge przejsc gry ze wzgledu na błędy wiec prosiłbym o jakies patche
najlepiej wszystkie jakie sa do tej gry.

To niewykonalne - chyba, ze ekipa CDP sama weźmie się za wykonanie patcha. Pomóc może Ci jedynie przeczytanie całego wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Zainstalowałem sobie G3:ZB, no i nie moge go włączyć.Wszystko normalnie się włącz, reklamy, i tam gdzie powinno być menu jest biały ekran.Nie ma menu w ogóle.Wiecie może co z tym zrobić?

Konfiguracja kompa:
Proc: Intel Celeron 1.72 ghz
Karta Graficzna: ATI Radeon 9550
Ram: 2 gb

Mam nadzieje że starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może nie tylko ja to zauważyłem, ale ten "samodzielny" dodatek jednak ingeruje w postawową wersję gry. Po czwartej próbie, gdy wreszcie udało mi się przejść to gó.. to coś, postanowiłem wrócić do podstawki. I jakże wielkie było moje rozczarowanie gdy wchodząc do sali tronowej okazało się, iż jest zupełnie pusta. Nie było w niej ani żywej duszy. Włączyłem więc marvina i wpisałem "goto Rhobar" i wiecie co się okazało? Cała ekipa siedziała sobie jakieś 2km pod światem gry. Odinstalowałem dodatek, ale problem nie ustawał więc przeinstalowałem "trójkę" i dopiero wtedy wszystko było jak należy. Bardzo interesuje mnie czy wy także mieliście takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja odnalazłem problem tego gówna wpiszcie sobie np Spawn Grim to pokaże się grim z kalanu wilka a nie pwoinno go być przyjaciołom z bombaju nie chciało się usunąć postaci z gothic 3 yulko wsadzili ich gdzieś za tekstury tak samo jest z lokacjami są tylko od dzielone np kamieniem lub murem a tak naprawde są oni powinni to wyciąć bo tak silnik nie potrzebnymi babolami się zapełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszedłem sobie na youtube i pooglądałem filmiki z tego dodatku to aż upadłem na podłogę ze śmiechu a kiedy usiadłem na fotel to się rozpłakałem ... Bezi mówi jak jakiś dyktator terrorysta ... Te teksty są denne i przereklamowane nigdzie takich beznadziejnych nie słyszałem ... Jakaś porażka kompletna. Bezi w tej części stał się zadufanym w sobie dupkiem. Tak można wywnioskować z tonu głosu ... Oglądałem samo zakończenie i na podstawie jego wysnuwam takie wnioski ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 11:36, Karol44 napisał:

wiem np: Nie mogę ci pomóc bo muszę uratować Myrtane

Dokładnie ... Przecież jemu nigdy nie zależało na władzy. Robił tylko to co do niego należało. Chodził, siekał, poznawał nowych ludzi. A ZB jest bardzo, bardzo przesadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blokujesz właśnie prawym przyciskiem myszy, jednak HP i tak będzie Ci zabierać, tyle że o wiele mniej :P
Jak dobrze pamiętam, po osiągnięciu jakieś tam siły czy staminy, bądź jest jakaś umiejętność na to: Będzie Ci zabierać staminę, nie hp.

Ale pewny nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam pewien problen wykonywałem misje u Theodora i po wykonaniu misji z Eboltem powinna mi wyskoczyć misja z uratowaniem zwiadowców a nic takiego sie nie dzieje. Gość nie chce ze mną gadać i nie mogę przejść dalej gry. Mam zainstalowany patch 1.06 .PROsze o pomoc!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 18:12, Mordrag napisał:

Tu dodaje mapkę prosiłbym o zaznaczenie miejsca pobytu czarnego maga

Czarny mag przebywa w Trelis, gdy będzie wychodził w nocy możesz iść za nim do jaskini. Budynek maga znajduje się naprzeciw budynku Vaka z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tylko tego maga nie ma wcale o każdej porze dnia na terenie Trelis. Dlatego chciałem sprawdzić w tej jaskini tylko nie wiem gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować