Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2009 o 20:54, Xanax napisał:

O tak, quiterzy to moim zdaniem jedna z najgorszych plag nękających QL. Zdaje się, że
sporo z nich to osoby, które się trzęsą o swoje bezcenne statystyki. Jednak quit nie
ratuje przed niczym, bo dla mnie quiter=looser. Jeśli oglądam czyjeś statsy i widzę,
że ma mało przegranych, natomiast dużo quitów, to wnioski są jednoznaczne...


Ja się z tym nie zgodzę. nie jesteś w stanie ocenić czy ktoś wychodzi bo chce czy bo musi. Ja na przykład mam sporo quitsów gdyż niestety jak wchodzę na serwer i widzę że mam ping 250 i wyższy to nie ma sensu grać. I tak jest niestety często, gdyz nie zawsze mam okazję grać na super sprzęcie. Czasem jest to lapcok sprzed 2 lat bezprzewodowym netem i zajebiście, czasem mogę mieć ping 50 i jest wtedy dobrze (zajebiście jest gdzy jest 20 ale to tylko na stacjonarnym full wypaśnym sprzęcie), ale po 5 minutach gry coś się psuje i skacze mi nagle do 199 lub wyżej i wtedy nawet najlepszy hardkorowiec może dać dupy jak ci rakieta wylatuje po 1,5 sek a nie o razu.
A drugi powód quitsów to quitsy innych no przeciez nie ma sensu grać w pojedynkę przeciwko 4 innym którzy nie chcą zmienić drużyny bo muszą natrzepać staty. A i jeszcze głupota ludzka, no mnie to najbardziej wkurwia. Gram w TDM kurde trzepie fragi super moja drużyna prowadzi a tu jakiś typ się dołączy i napierdala wszystko i wszystkich jak popadnie bez wzlędu na kolor, patrzysz wtedy a on -15 i zajebioza można urodzić kozła jak się coś takiego trafi.

Więc tak naprawdę nie oceniaj ludzi po quitsach tylko po zagranych duelach. I zapraszam Ciebie jak i innych do pojedynku. Mój nick Anonya. W tygodniu obecnie siedzę w godzinach od 8 do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 18:26, Dux napisał:

> Lol zarąbiste dali awardy do mad skillz :D Tego było trzeba. Sucker Punch najlepszy-

> Use the Gauntlet to frag an opponent who has Quad Damage. :DDDD

Wczoraj widziałem u gościa award, którego w "rozpisce" nie ma. Ale ów award wcześniej
był. Nazwy nie pamiętam, ale zdobywa sie go za fraga zrobionego railem, gdy samemy ma
się 1 pkt health (i nie chodzi mi o plus one, bo to nawet ja mam;). Nie wiem więc, czy
to był gość "starej daty" (o ile nie pokasowali wcześniej tych awardów), czy tez twórcy
stronki coś przy updacie przeoczyli ;)
W ogóle cos mi się zdaje, że doszło też parę innych awardów co były wcześniej, a potem
czemuś wyleciały.



BTW. to ten award jest i nazywa się Overkill i jest w nowych Mad Sillsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol :D Nie bulwersuj się tak :S Jedyne gry z których wychodziłem bo nie chciało mi się grać to CA, często badziewny team i z 3 osoby cię rushują z RLami i ciągle w powietrzu jesteś :* Pamiętam jak raz jakiś Szwed przez to na mnie powiedział noob :D Jak go zabiłem na duelu, to oczywiście to było "luck" :E Ale już w to nie gram i nie ma problemu. Jak na FFA wychodzą to zostajesz sam i masz free wina. Na CTF i TDM to nie problem, za ten czas co inni dołączą sam innych koszę :S. Jak mam telefon, albo ktoś puka to wychodzę, nawet jak prowadzę 21-0, a do końca została minuta. A staty mam daleko i głęboko, często sobie nawet gram z kumplami co mnie leją 30-0 żeby się czegoś nauczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol :D jakimś cudem zrobiłem archiv który polegał na zabiciu przeciwnika z raila przy 1 HP. Jak ja to zrobiłem? :O

Ciekawe co tam będzie w kolejnym update... chociaż nie co tydzień będą, ale jednak w jakieś tam wtorki.
I czy kiedyś będzie CPMA? Ja nie wiem, ale jak na razie to QL nie będzie go miało... i to przez dłuuuugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 11:08, RazorBMW napisał:

O lol :D jakimś cudem zrobiłem archiv który polegał na zabiciu przeciwnika z raila przy
1 HP. Jak ja to zrobiłem? :O


Buhaha, też to zrobiłem i pare innych dziwacznych awardów mam xD

Dnia 21.07.2009 o 11:08, RazorBMW napisał:

Ciekawe co tam będzie w kolejnym update... chociaż nie co tydzień będą, ale jednak w
jakieś tam wtorki.
I czy kiedyś będzie CPMA? Ja nie wiem, ale jak na razie to QL nie będzie go miało...
i to przez dłuuuugi czas.


Co? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2009 o 16:34, Budep napisał:

> I czy kiedyś będzie CPMA? Ja nie wiem, ale jak na razie to QL nie będzie go miało...

> i to przez dłuuuugi czas.

Co? xD


Zmieniona fizyka gry, inny timing itemków, inne obrażenia, szybszy movement, kontrola lotu... Fragmovie Power of Speed wszystko wyjaśnia IMO. :) Gra bardzo szybka i wymagająca... ale ja chcęęęę spróbować wreszcie zagrać na CPMA w QL, skoro nie mam Q3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie poprawione te upierdliwe bugi :)
Code changes:

* Fixed a bug that broke the auto reconnect to the chat/control network when the connection got cut on the client side.
* Fixed a crash for players with non-ASCII characters in their Windows profile names.
* Fixed several issues with cg_forceEnemyModel and cg_forceTeamModel.
* Fixed name truncation errors on color tagged player names.
* Fixed cl_autoRecordDemo so it is no longer disabled after playing demos.
* Fixed spectator code so they can no longer spam ready messages.
* Added console event timestamps. Set cl_conTimeStamps 1 to enable.
* Fixed dead player code so they do not get kicked for inactivity.
* Fixed various crashes.

Web changes:

* Fixed a problem where your friends list could be loaded more than once, causing it to display the same players multiple times.
* Fixed a problem that would cause the Match Browser tooltips on Firefox to, in certain situations, make the screen shake as a tooltip was being displayed.
* Fixed a problem with the Recent Competitors list not showing a full list of competitors for players who primarily play duels.
* Fixed a minor graphical glitch with the glow that appears around a selected match on the Match Browser.
* Fixed a problem with the Proximity Mine, Chaingun, and Nailgun not binding properly in the Game Settings menus.
* Fixed a problem where having more than 2 keys bound to a single action would only allow 2 to be used while in game.
* We''re properly detecting and alerting the player to a circumstance with Internet Explorer where the browser would need to be restarted before completing installation.
* Added a new "account idle" logout screen graphic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 10:28, xD_ominik napisał:

Dziś miałem dobry meczyk. Każdy na każdego. Tak raz na 3 dni trafi się taki wynik że
mam 8 fragów w krótkim czasie.


Space Chamber i pierwszy do czachy. Będziesz miał fragów co najmniej kilkanaście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2009 o 14:33, Dux napisał:

Space Chamber i pierwszy do czachy. Będziesz miał fragów co najmniej kilkanaście ;)

No, tam też często mam tyle fragów. Szkoda tylko że samemu się ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zmieniania gracza przy oglądaniu dem? Ino jak przyciskam przycisk myszy to od razu dc jest. A chciałbym zobaczyć co źle robię na duelu, co normalnie oglądając siebie nie widać. I mniej więcej jak timujecie itemki? Starałem się przeczuć spawn i przychodziłem gdzieś 5 sek przed żeby zebrać, ale jak zginę to zapominam o tym i z lepszymi graczami shit happenns 30-0 :( Choćby Fanatic ubił mnie 22-0 używając samego mg i sg, bo miał non-stop stacka nie licząc rj''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 19:37, Infinitas napisał:

Jest możliwość zmieniania gracza przy oglądaniu dem? Ino jak przyciskam przycisk myszy
to od razu dc jest.


Nie ma takiej możliwości, demka są nagrywane z jednego fova.
Zresztą... ostatnio często oglądam demka bodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, też tak często disconnecty macie? Ja jak gram z 3h powiedzmy, to mi się zdarzy z 5 razy DC serwera, co jest kurde z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 10:28, xD_ominik napisał:

Dziś miałem dobry meczyk. Każdy na każdego. Tak raz na 3 dni trafi się taki wynik że
mam 8 fragów w krótkim czasie.

Mój rekord to 13 albo 15 nie pamiętam gdy z miesiąc albo 2 już nie grałem ;p Ta gra jakoś szybko się nudzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 11:55, Budep napisał:

Kurde, też tak często disconnecty macie? Ja jak gram z 3h powiedzmy, to mi się zdarzy
z 5 razy DC serwera, co jest kurde z nimi?


Mam to samo. Do tego nawet komunikaty przy wywalaniu bywaja różne. Co prawda bywało tak juz i wcześniej, ale nigdy nie było tych problemów aż tyle. Raz zdarzyło mi sie trzy razy wbijać na serwer podczas jednej rozgrywki, bo mnie ciagle wywalało (bynajmniej nie był to ban od innych graczy) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 11:55, Budep napisał:

Kurde, też tak często disconnecty macie? Ja jak gram z 3h powiedzmy, to mi się zdarzy
z 5 razy DC serwera, co jest kurde z nimi?

Mo po ostatniej aktualizacji nic się nie dzieje. Kiedyś miałem disconecty. Odkąd jest nowa aktualizacja nie zdażyło mi się to ani razy. Ale ja maksymalnie gram 3 meczyki i się odłączam. Może ktoś cię po prostu wyrzuca z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 13:40, xD_ominik napisał:

Może ktoś cię po prostu wyrzuca z gry.


Ja pierdziele. Wyrzucają mnie 5 razy w każdej innej grze? Gratuluje -.- Opamiętaj się troche, bo w porównaniu do ciebie wiedziałbym, że ktoś mnie wywala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 13:44, Budep napisał:

> Może ktoś cię po prostu wyrzuca z gry.

Ja pierdziele. Wyrzucają mnie 5 razy w każdej innej grze? Gratuluje -.- Opamiętaj się
troche, bo w porównaniu do ciebie wiedziałbym, że ktoś mnie wywala..

Gratuluję? Przecież napisałeąś że masz 5 disconectów na 3 godziny. To wychodzi jeden na około 18 minut. Walka powiedzmy trwa 15 minut. Więc mnie nie wyzywaj ani nie poniżaj. Proszę o odrobinę szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 13:40, xD_ominik napisał:

> Kurde, też tak często disconnecty macie? Ja jak gram z 3h powiedzmy, to mi się zdarzy

> z 5 razy DC serwera, co jest kurde z nimi?
Mo po ostatniej aktualizacji nic się nie dzieje. Kiedyś miałem disconecty. Odkąd jest
nowa aktualizacja nie zdażyło mi się to ani razy. Ale ja maksymalnie gram 3 meczyki i
się odłączam. Może ktoś cię po prostu wyrzuca z gry.

Hahahaha - LOL. Kicka można dostać tylko podczas warmupa, a mnóstwo ludzi jak obserwuję ostatnio wypada normalnie podczas gry - w tym i ja. Nie mówiąc już o spontanicznych 20 sekundowych lagach podczas któych zostaję 3 do 4 razy przemielony na wszystkie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować