Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 13:12, Dark_Sebat napisał:

> /.../

Spróbuj kliknąć ''''+'''' i ''''-'''' na klawiaturze, zarówno te po prawej jak i po lewej.
Nie mam teraz możliwości aby to sprawdzić, ale wydaje mi się, że w ten sposób w Quake-u
pomniejszało się i powiększało obraz.


Dzięki stary :)

@xD_ominik

Oł maj god! Szybciej będzie przywrócić ustawienia do początkowych, poustawiać od początku sterowanie i wszystko niż przycisnąć raz "+" ? No naprawde, brawo Dominik wykazałeś się! Podziwiam Cię, ale mam prośbe. Milcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co jest z Wami ? hans_olo nawet nie zauważył, że wygrał, Dux nie wie co to AFK, a Budep nie zna podstawowych klawiszy w grze. A w QL pewnie nieźle wymiatacie ? O_o *

*Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za te złośliwe żarty. ;P Wiem z doświadczenia i z nie jednej gry, że człowiek nagle zdaje sobie sprawę jak ważne szczegóły po prostu umykają naszej uwadze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 17:56, Dark_Sebat napisał:

Chłopaki co jest z Wami ? hans_olo nawet nie zauważył, że wygrał, Dux nie wie co to AFK,
a Budep nie zna podstawowych klawiszy w grze. A w QL pewnie nieźle wymiatacie ? O_o
*

Ja tam tak na prawdę nie wiem kto wygrał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 17:56, Dark_Sebat napisał:

Chłopaki co jest z Wami ? hans_olo nawet nie zauważył, że wygrał, Dux nie wie co to AFK,
a Budep nie zna podstawowych klawiszy w grze. A w QL pewnie nieźle wymiatacie ? O_o
*

*Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za te złośliwe żarty. ;P Wiem z doświadczenia i
z nie jednej gry, że człowiek nagle zdaje sobie sprawę jak ważne szczegóły po prostu
umykają naszej uwadze. :)


Hans nie wie, bo "spiker" mówił co innego, a co innego pisało. Dux nie wiedział bo... nie wiem xD, a ja nie wiedziałem bo... wiem pod którym klawiszem jest jaka broń :P A w QL mi idzie nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 17:58, hans_olo napisał:

Ja tam tak na prawdę nie wiem kto wygrał ;]

Chciałbym mieć takie problemy w CTF. Albo ja mam przeogromnego pecha, albo z moim skillem nie da się normalnie w tym trybie pograć. Co wejdę na jakiś serwer CTF, to automatycznie wwala mnie do tej drużyny która nic nie robi, a co ja sam zdziałam, jak zawsze w drużynie przeciwnej znajdzie się kilku pro graczy... Moim zdaniem w CTF balans teamów to jedna wielka porażka, oby w pełnej wersji w końcu coś z tym zrobili.

@Budep
A ja przyznam się, że czasami zdarza mi się zapomnieć pod jakim klawiszem jest ta broń, którą w danej chwili potrzebuje. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:42, Dark_Sebat napisał:


> Ja tam tak na prawdę nie wiem kto wygrał ;]
Chciałbym mieć takie problemy w CTF. Albo ja mam przeogromnego pecha, albo z moim skillem
nie da się normalnie w tym trybie pograć. Co wejdę na jakiś serwer CTF, to automatycznie
wwala mnie do tej drużyny która nic nie robi, a co ja sam zdziałam,

Standard :).

Dnia 24.08.2009 o 18:42, Dark_Sebat napisał:

jak zawsze w drużynie
przeciwnej znajdzie się kilku pro graczy... Moim zdaniem w CTF balans teamów to jedna
wielka porażka, oby w pełnej wersji w końcu coś z tym zrobili.

W tym meczu właśnie tak było, że te pare punktów to zespół wypocił dopiero po moim wejściu ;]. Skill matching jest po prostu zbyt luźny. Gdyby tierów było conajmniej 2 razy tyle co jest przy zachowaniu obecncyh zasad przydziału serwerów, to nie byłoby aż takich różnic między graczami na jednym serwerze jak teraz.
Mimo wszystko nie mogę jakoś się od tego trybu oderwać. CA bardzo mi się podoba, ale raczej grywam tylko jak Budep jest (i jak serv nie jest full).

Dnia 24.08.2009 o 18:42, Dark_Sebat napisał:


@Budep
A ja przyznam się, że czasami zdarza mi się zapomnieć pod jakim klawiszem jest ta broń,
którą w danej chwili potrzebuje. xD

Q - RL
E - RG
I lecim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 17:56, Dark_Sebat napisał:

Chłopaki co jest z Wami ? hans_olo nawet nie zauważył, że wygrał, Dux nie wie co to AFK,
a Budep nie zna podstawowych klawiszy w grze. A w QL pewnie nieźle wymiatacie ? O_o
*


Dux pomimo grubo ponad 2k rozegranych meczów, 28 k frags i ok 670 wins nadal uważa się za pierwszego nooba tej gry i dobrze mu z tym:D
Jeden z graczy z mojej drużyny w trakcie rozgrywki w CA, w rozmowie na czacie gry z drugim graczem nazwał mnie nawet "ciotką", bo w lamerski sposób załatwiam swoich graczy. Nie wiem jakim cudem zrobić to w CA. Chyba że przy przechodzeniu przez portal. Ale skad mam wiedzieć, że ktoś stoi z drugiej strony. Pomijam fakt, że gość ten w trakcie rozgrywki zazwyczaj pierwszy obrywał :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unikam Polskich serwerów, poziom kultury jest, łagodniej rzecz biorąc, dosyć niski. Na zagranicznych o wiele lepiej Mi się gra, no i nie mam takich packet lostów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 20:33, RazorBMW napisał:

Unikam Polskich serwerów, poziom kultury jest, łagodniej rzecz biorąc, dosyć niski. Na
zagranicznych o wiele lepiej Mi się gra, no i nie mam takich packet lostów. :)

Ja wolę polskie serwery bo chociaż można trochę pogadać jak się zginie w clan arena. Można coś podpowiedzieć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 08:26, Infinitas napisał:

http://www.quakelive.com/#profile/matches/Infinitas/17002702/CTF Cholera, 2 pewne holy
shity były (raz ubiłem kogoś przy fladze, pół sekundy po tym koleś podniósł ją i jego
też ubiłem, a potem ubiłem z raila gościa przy fladze, ale już HS nie słyszałem. I nie
ma miracle makera! >:(


W morde, ale accurancy! :)
Z awardsami juz tak jest. Ja w ciągu 28 dni miałem 5 quits i 130 wins, a dynasty ani widu ani slychu. Parę miesiecy temu mniej niż 5 quits i 60 wins i to samo. Overkill co najmnie dwa razy powinienem dostać i nic. A Last Hope widzę, że dopiero teraz wypalił (trzeba sie postarać o niego;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 12:40, Dux napisał:

Z awardsami juz tak jest. Ja w ciągu 28 dni miałem 5 quits i 130 wins, a dynasty ani
widu ani slychu. Parę miesiecy temu mniej niż 5 quits i 60 wins i to samo.


W tym miechu, ani razu nie wyszedłem z gry tylko cisnąłem na siłę. Jak dla mnie tu już nie chodzi o to, czy wyjdzie się z gry 5 razy czy nie, trzeba wygrać 50 meczy i nie przegrać więcej niż 5! To jest prawie niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 13:08, LastAid napisał:

W tym miechu, ani razu nie wyszedłem z gry tylko cisnąłem na siłę. Jak dla mnie tu już
nie chodzi o to, czy wyjdzie się z gry 5 razy czy nie, trzeba wygrać 50 meczy i nie
przegrać więcej niż 5!
To jest prawie niemożliwe!


Co jak co ale z pewnością ta "piątka" nie dotyczy meczy przegranych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sensitivity 2?? O_o Chyba masz jeszcze mouseaccel jakiś dołożony do tego, nie? Ja bym nie potrafił się nawet ruszyć przy takim ustawieniu (moje to 7.5 bez mouseaccel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:57, Xanax napisał:

sensitivity 2?? O_o Chyba masz jeszcze mouseaccel jakiś dołożony do tego, nie? Ja bym
nie potrafił się nawet ruszyć przy takim ustawieniu (moje to 7.5 bez mouseaccel).

Większa precyzja jest :) Accel 0.40 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, Dynasty dostałem :D Pewnie przez to masakrowanie ludzi na duelach, jako że z duela nigdy nie wychodzę(chyba że płatki owsiane mi się palą albo coś) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować