Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2010 o 12:27, xD_ominik napisał:

Eeee tam , parę razy tak miałem ale tylko na niektórych mapach udaje mi się robić takie
staty. Np wczoraj 30 fragów do 10 zgonów, nic wielkiego. Tydzień temu 17 do 2. 50 do
7. Nie chce mi się robić zdjęć ale jest to zapisane w statystykach i przed chwilą na
to patrzałem. A tak w ogóle dla mnie quake live staje się coraz lepszy. Chciałbym aby
kilka devil picków powróciło za zawsze. Np clan arena na mapach do CTF, taki był kiedyś
devil pick.

Lepszy?
Nie zrobili NIC z netcode, który nadal jest zwalony[dlatego OSP > vql]
Konta premium/pro + płatny FreezeTag?
Hub, który jest płatny by grać w to na necie?
Nie wspominając już o ragequitach, braku teamlock''a i nijakości gry w TDM''a[jaa chcęę OSP!!! :<] + to, że na CA nadal bawią się w kampienie rg/rl by nabić fraga?
A duele, które nadal są totalnie nastawione na defensywę?
A staty nic nie znaczą, bo raz jednego dnia możesz mieć ratio 3:1 a raz 1:3 wiec cóż...

ps. DevPick a nie devilpick ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 11:50, Budep napisał:

Też tak macie, że nie gracie jakiś czas, ale jak włączycie znowu grę to wymiatacie? Ja
właśnie tak mam, dołączyłem się w połowie meczu i owniłem :P

Zmienili skill matching i wszyscy polecieli jakieś 1-2 tiery niżej.
Zresztą tak jak to Razor napisał, nic dodać nic ująć.

Btw. ma być miesiąc premium za darmo. Ale ja i tak nie wracam, bo to strata czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 18:07, RazorBMW napisał:

Buahahaahahahahaha, chain jump wprowadzili ;D Toż to cos z cpm wzięte jeśli dobrze pamiętam?
I to coś ma być na vql... :F

Co to jest chain jump? I w ogóle o co chodzi w tym nowym trybie, niezabardzo go łapię dlaczego czasem tak szybko ginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 19:00, xD_ominik napisał:

> Buahahaahahahahaha, chain jump wprowadzili ;D Toż to cos z cpm wzięte jeśli dobrze
pamiętam?
> I to coś ma być na vql... :F
Co to jest chain jump? I w ogóle o co chodzi w tym nowym trybie, niezabardzo go łapię
dlaczego czasem tak szybko ginę.

Chain Jump, wpisz sobie na YT.
Airaccel to resztki tego, co masz w CPM - wprowadzili teraz przyspieszanie movementu w powietrzu.
A tactic jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.
Od razu zapytam(jak jesteś obecny) - istnieją jakieś poradniki/opisy dotyczące ustawień Quake Live''a? Nie to,że nie rozumiem co jest napisane, lecz nie mogę dojść do pożądanego efektu(m.in grafika, nie jestem w stanie zbalansować wszystkiego do odpowiedniego widoku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:17, Niewiernus napisał:

Dzięki wielkie.
Od razu zapytam(jak jesteś obecny) - istnieją jakieś poradniki/opisy dotyczące ustawień
Quake Live''a? Nie to,że nie rozumiem co jest napisane, lecz nie mogę dojść do pożądanego
efektu(m.in grafika, nie jestem w stanie zbalansować wszystkiego do odpowiedniego widoku)

Poradniki są, znaczy się spisy komend -> http://www.esreality.com/?a=post&id=1767848

A tak to cóż, sam musisz się bawić w co chcesz, ewentualnie możesz pobawić się konfigiem kogoś znanego i zmienić go do własnych potrzeb, choć tutaj jest inna sprawa bo co lepsi gracze używają skryptów, bawią się ostro ustawieniami myszki[a ja na przykład tylko czułość zmieniam].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:20, RazorBMW napisał:

A tak to cóż, sam musisz się bawić w co chcesz, ewentualnie możesz pobawić się konfigiem
kogoś znanego i zmienić go do własnych potrzeb, choć tutaj jest inna sprawa bo co lepsi
gracze używają skryptów, bawią się ostro ustawieniami myszki[a ja na przykład tylko czułość
zmieniam].

Swego czasu korzystałem z takich rzeczy, ale nieudolnie. Robiłem wszystko zgodnie z opisem, a nie wychodziło lub wychodziło... na gorsze ;)
Dzięki wielkie za komendy, w wolnym czasie rzucę okiem na to dłużej i wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:24, Niewiernus napisał:

Swego czasu korzystałem z takich rzeczy, ale nieudolnie. Robiłem wszystko zgodnie z opisem,
a nie wychodziło lub wychodziło... na gorsze ;)
Dzięki wielkie za komendy, w wolnym czasie rzucę okiem na to dłużej i wypróbuję.

No niestety tak musisz robić, samemu układać config, bo niby mógłbyś korzystać z config generatorów, ale są nieaktualne i np komendy przyjmują inne wartości czy komendy są inne[i które nie działają już bo zostały zmienione] na ten sam efekt itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 09:14, Niewiernus napisał:

Kwestia QL na xfire - to wykryje po jakimś czasie czy powinno automatycznie od razu?
Już z ładnych kilka godzin przegrałem i dalej opcji nie mam...

Jak włączony jest toolbar, to na pasku tego toolbara w przeglądarce powinno pisać Q Live w trakcie wchodzenia na witrynę QL. I wtedy wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 09:58, Niewiernus napisał:

Oświeć mnie - wszystko zrobione poprawnie,a niczego nie widać...

Spróbuj kliknąć przycisk Log On i zalogować się?
Żeby zadziałąło zamiast tego napisu musi być twój nick na xf widoczny na tym przycisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 10:09, RazorBMW napisał:

Spróbuj kliknąć przycisk Log On i zalogować się?
Żeby zadziałąło zamiast tego napisu musi być twój nick na xf widoczny na tym przycisku...

Po zjedzeniu śniadania oświeciło mnie - NoScript blokuje przecież też wtyczki... ;)
I wszystko jasne - teraz już mam, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy można zrobić jakąś "drużynę" żeby we dwóch grać w jednym meczu. Chodzi mi o mnie i o kolegę. Jesteśmy dodani w znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 16:22, kryst90 napisał:

Chciałbym się zapytać czy można zrobić jakąś "drużynę" żeby we dwóch grać w jednym meczu.
Chodzi mi o mnie i o kolegę. Jesteśmy dodani w znajomych.

Nie, po prostu dołączasz do druzyny w meczu gdzie jest twój kolega itp.

Swoją drogą
ZABILI PUNKBUSTERA.

Żegnaj Quake Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 14:49, RazorBMW napisał:

> Chciałbym się zapytać czy można zrobić jakąś "drużynę" żeby we dwóch grać w jednym
meczu.
> Chodzi mi o mnie i o kolegę. Jesteśmy dodani w znajomych.
Nie, po prostu dołączasz do druzyny w meczu gdzie jest twój kolega itp.

Swoją drogą
ZABILI PUNKBUSTERA.

Żegnaj Quake Live.

Idź na dwór lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować