Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tokio prawdziwe vs. Tokio z konsoli

70 postów w tym temacie

To może być niezłym tematem do debaty w "Rozmowach na koniec tygodnia" :P
NIe wiem co to za wyzwanie zrobić Tokio :D niech zrobią jakieś polskie miasto z "pięknymi" drogami :D na metrze kwadratowym jest tyle szczegółów(tak zniszczone) że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:27, Domek napisał:

Fascynacje PSP przerabiałem już przez pewien czas, ale mi przeszła. PSP nie jest lepsze, PSP
jest po prostu inne... a właściwie inaczej - DS jest inny. A ja tak sobie pomyślałem, że przy
okazji kupna konsoli chcę spróbować właśnie czegoś *innego* - a nie tego samego co mam na PeCecie,
tylko inaczej.

Ztego samego powodu rozważałem kupno DS''a ale zrezygnowałem gdy ujrzałem ceny gier. Postanowiłem poczekać na revo, jeśli już mam kupować jakąkolwiek konsolę

Dnia 14.01.2006 o 17:27, Domek napisał:

(jak byście trochę popracowali z Chambem i Destro to sami byście zobaczyli ;)).

Taa... sam mam znajomych preferujących konsole i ledwo się przy "jedynym właściwym sprzęcie" trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

screeny nie wygladaja mi na gre tylko na robote jakiegos grafika ktory sie nudzil moze kilku :P a co do konsoli Domka to sie ciesze :) wrescie moge napisac :) teraz nie mam konsoli i preferuje je do gry a piecy i paci do pisania, czytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:04, Domek napisał:

Tak a propos konsol... może trochę offtopic, ale co tam. Muszę się pochwalić. ;) We wtorek
odbieram DS-a! :D
To będzie moja pierwsza konsola w ogóle.


Gratuluję wyboru ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole to jest to !
Właśnie szykuje mi się kolejne party konsolowe przy beczułce piwa w knajpie (gdzieś w okolicach Rynku w Krakowie). Projektor, PS2 z Fight Night 2, Burnoutem, Singstarem, Gacek z Mario Kartem i Mario Smash Futbol (ostatnio największy hicior na multi !). Kobietki organizują doping, nagrody już są. Szykuje się niezła imprezka. :)))
Ostatnio jak mieliśmy turniej w Fight Night 2 to widownia nie mieściła się w knajpce, nadmienię tylko, że byli to ludzie przypadkowi, którzy jak zobaczyli coś ciekawego to wdepneli na piwko.

Miłośnicy grania na PC mogą tylko zazdrościć, on-line się nie umywa do takiej imprezy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 19:53, Arin napisał:

Miłośnicy grania na PC mogą tylko zazdrościć, on-line się nie umywa do takiej imprezy !


Zapros 8 osob razem z Toba do domu, postawcie kompy w jednym pokoju, zrobcie LAN, wlaczcie Quake, Unreal, jakiegos RTS... TO jest dopiero impreza :)
Macie czego pozazdroscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 19:55, Bobo napisał:

> Miłośnicy grania na PC mogą tylko zazdrościć, on-line się nie umywa do takiej imprezy
!

Zapros 8 osob razem z Toba do domu, postawcie kompy w jednym pokoju, zrobcie LAN, wlaczcie
Quake, Unreal, jakiegos RTS... TO jest dopiero impreza :)
Macie czego pozazdroscic ;)


chyba nie bardzo rozumiesz o co arinowi chodzilo :) takiego klimatu w domu w ciemnym pokoju w pare osob sie nie da odbudowac - to zupelnie inna liga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca nie wiadomo, czy to sa screeny z gry, czy tylko zdjecia zrobione w programie graficznym! Bo szczerze mówiąc jest mi to troszke podejrzane ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwie fotorealistyczna grafika. W sumie na pierwszy rzut oka można mieć lekki problem z odróżnieniem, ale po uważniejszym przyjrzeniu się detalom to widać różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym rzutem oka bez problemu odróżniłem, która fotka jest prawdziwa, a która screenem. :) To po prostu widać. :) I to wcale nie tak kiepsko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...te zdjecie sa nie sciemnione...gralem w pgr3...mieszkam mam taki sklepik gdzie wystawiony jest xbox360 i coraz inna na gra w ktora mozna popykac za friko...najpierw bylo kameo...potem call of duty 2...a pgr wymiata ...taka grafa a dodac jeszcze miodnosc gierki i kudosy ktore sie trzaska za styl...dwojke mnie niezle pochlonela...trojke sobie srprawie wraz z kumnem konsoli...+quakew 4 zeby troche sie odprezyc i zalaz ekran krwia...choc i codemned mnie rozbraja....napewno warto inwestowac...pamietacie pierwsze gry z plejaka 2..
...niewiele lepsze niz na dreama(spora liczba tytulow)..albo zobaczcie jakie gry byly na x-a na poczatku a jakie sa teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarafan_Knight Brygadzista14.01.2006, 22:04
Ja za pierwszym rzutem oka bez problemu odróżniłem, która fotka jest prawdziwa, a która screenem. :) To po prostu widać. :) I to wcale nie tak kiepsko... :)...
...no jasne jak sie wzrok wyostrzy to i krople w morzu sie zobaczy...
...a jedna jest pewne -i tak jest niezle...bo przypuszczam ze kazdy fan racerow czy fpp siadajac przy takim pgr czy quake4 i tak bedzie szarpal az mu leb bedzie odskakiwal...a poziom gier bedzie wzrastal...
...no i niezapomnijmy ze ponad 80 fur z pgr3 ma widok z kokpitu ktory ryje beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 22:12, VIKIdublin napisał:

...no jasne jak sie wzrok wyostrzy to i krople w morzu sie zobaczy...


To widać bez wyostrzania wzroku. :) Aha. Nie uważasz, że trochę przesadzasz z wielokropkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawostkowo 4 screeny z wersji demo fight night round 3 na xboxa360, dostępnej via net dla wszystkich posiadaczy tej konsolki. ta seria to chyba najbardziej udana sportówka EA obok niezrozumiałej dla nie-Amerykanów madden nfl :D

grafa, wg mnie, poraza. wraz z nową generacją poziom grafiki w grach skoczył ogromnie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować