Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram Theft Auto - wygraj GTA IV o 18:00!

188 postów w tym temacie

gram.pl

Już jutro premiera najbardziej oczekiwanej produkcji ostatnich miesięcy i jednego z murowanych kandydatów do tytułu wydarzenia roku. Mowa rzecz jasna o czwartej części przebojowej serii Grand Theft Auto. Swój egzemplarz tej gry możecie wygrać w naszym konkursie. Start punktualnie o godzinie 18!

Przeczytaj cały tekst "Gram Theft Auto - wygraj GTA IV o 18:00!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy niespodziankę w postaci kodu zniżkowego..."

Żadna z tego niespodzianka skoro informujecie teraz o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O konkursie słyszałem już dawno ,nawet kilka chwil temu nastawiłem sobie budzik aby nie zapomnieć o wzięciu w nim udziału. Zawsze warto spróbować , być może los się dzisiaj do mnie uśmiechnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... spróbuję i tym razem, ale nie wiem czy się uda.
Nidy nie miałem szczęścia w takich zabawach "kto pierwszy ten lepszy". Gdybym wygrał GTA IV pewnie poszedłby od razu na Allegro, ale San Andreas nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby top zrobili to tylko ci co non stop siedzą na gram.pl mogliby się dowiedzieć o konkursie i zgarnąć nagrody. Tak to się utworzy "sztafeta i szanse będą w miarę wyrównane:) Obawiam się tylko że sieć może nie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wasze zadanie polegać będzie na udzieleniu (najlepiej poprawnych) odpowiedzi na przesięć pytań testowych.
A wy rzęchacie kalosze wyświerdliwie pod włos ?
Ja z chęcią wezmę udział w konkursie, ale xbx ani ps3 nie mam a San andreas chciałbym zdobyć mimo że trochę zaśniedziałe.

Ale zdobędę kod którego nikt niestety nie będę mógł dać (a lubię się dzielić ;) , bo wszyscy będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie gadajcie bo ktoś to wygrać musi ;-] Na pewno nie będę to ja bo przez caaaałe swoje życie wygrałem tylko 2 razy w zdrapce z chipsów Lay''s więc szkoda gadać ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować