Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie na diablo3.com dobiegło końca - większych rewelacji nie stwierdzono

70 postów w tym temacie

Tyle szumu o taką błahostkę jak zmiana domeny? Heh, dziwne rzeczy dzieją się w Blizzardzie.
Może to tylko wstęp do tego co ma się wydarzyć na Blizzard Worldwide Invitationals, na której może dowiemy się czegoś o Diablo III. Kto wie... Osobiście spodziewałem się czegoś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nikogo nie wydymali... sami się napaliliście... :> A poza tym, akcja domyślam się była po to, co by przypomnieć ludkom o istnieniu serii Diablo. I co?? I udało się...te 10 dni domysłów, marzeń, wspomnień...

Gratuluję Blizzowi sukcesu marketingowego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no. Trzeba przyznac, że niezłą ściemę zrobili. Dobrze, że nie wierzyłem w ogłoszenie Diablo III bo byłbym teraz zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 11:22, Dexter McAaron napisał:

Gratuluję Blizzowi sukcesu marketingowego. ;)


Ale ten licznik nie byl pomyslem samego Blizza tylko fanow. Do wczoraj domena diablo3.com byla w posiadaniu fanow, wiec na cokolwiek czekali ci wszyscy "wydymani" wydymali sie sami no bo co fani moga oglosic? Poza tym, ze zmieniaja domene.

Jedyne swiatelko w tunelu to fakt, iz aktualnym wlascicielem domeny diablo3.com jest sam... Blizzard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja jeszcze jest... Poczekajmy na Blizzard Worldwide Invitationals, może jednak doczekamy się D3:) Oby nie było jak z DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marudzicie, diablo 3 bedzie napewno (kasa kasa kasa, sukces poprzednich czesci itd),bardzo prawdopodobne ze prace juz sie zaczely a sam ruch blizza dookola marki ktora nie byla ruszana od kilku ladnych lat swiadczy ze cos jest na rzeczy.
a ze nie ma oficjalengo info - o sc2 tez nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm bardzo by było fajnie, jak by moje oczekiwania się spełniły i oficjalna zapowiedz tworzenia Diablo III się ukazała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was n00by ^_^ Od dawna pisali, że to odliczanie to nic istotnego, a niektórzy z Was nie spali po nocach? Ehhh...
Chociaż dla mnie to wszystko wydaje się bardzo sensowne no bo po co blizzard kupowałby domenę? Na pewno będzie Diablo III :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować