Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie na diablo3.com dobiegło końca - większych rewelacji nie stwierdzono

70 postów w tym temacie

OCZYWIŚCIE, że to JEST rewelacja.

Zważywszy na ten jeden fakt, że tegoroczne Blizzard Invitationals kończą się dokładnie w rocznicę premiery Diablo 2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ari ma racje co do domeny:P ale bilzz ma takie zagrania, które trudno przewidzieć...a może chcą nas odciągnąć od rozmysłów np. Wara IV... kto wie blizz jest pełen tajemnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Diablo III kiedys ujrzy swiatlo dzienne. Z checia znowu posiekalbym troche stworow. Ale moim skromnym :P zdaniem Diablo nie ma wyjscia musi wyjsc. No i chyba panowie z Blizzarda nie obejda obojetnie obok "worka z kas", bo przeciez nim jest Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje oczekawania nawet sie potwierdziliy. :)
Tzn spodziewałem sie jakiejś mętnej, aczkolwiek jednoznacznie wskazującej na DIII informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż , nadzieję zawsze warto mieć , ale osobiście wierze że Diablo III z pewnością się ukaże tylko pytanie kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocna rzecz. :D Chciałbym zobaczyć te oczekujące miny wszystkich fanatyków serii, kiedy ujawniono im tą "rewelację" zamiast oczekiwanej z nadzieją oficjalnej zapowiedzi Diablo 3. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe odliczanie było poprowadzone tak, aby każdy kojarzył je z Diablo 3... Coś w tym musi być, Blizzard na pewno coś planuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła ściema...
Ale mnie jedno ciekawi ;> Kiedy oni wkońcu ogłoszą, że gra powstaje (co do tego nie ma wątpliwości) bo kurde ile to można czekać :P I ciekawe czy będzie Warcraft IV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie rozumiem, jak w ogóle można sobie robić nadzieje na coś takiego jak Diablo III. Przecież nawet sensownego ciągu dalszego nie da się wymyślić ( no bo jak, skoro cała trójca została zniszczona razem z ich kamieniami dusz, wrota też ) więc nie łapie, o czym by rzekomo miało być Diablo III. Może ktoś mnie oświeci?

Prędzej uwierze w jakąś nową "marke", która będzie h''n''s, próbującym choćby dorównać Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Blizzard widzi interes, a że zawsze leciał na kasę, to pewnie kiedyś zrobią "trójkę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, domenę diabo3.com przejął Blizzard :) To dobrze wróży. Ale z pewnością przyjdzie nam jeszcze długo czekać nim dane nam będzie obejrzeć pierwszą oficjalną zapowiedż do tej gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:22, Arn1 napisał:

Ja i tak nie rozumiem, jak w ogóle można sobie robić nadzieje na coś takiego jak Diablo
III. Przecież nawet sensownego ciągu dalszego nie da się wymyślić ( no bo jak, skoro
cała trójca została zniszczona razem z ich kamieniami dusz, wrota też ) więc nie łapie,
o czym by rzekomo miało być Diablo III. Może ktoś mnie oświeci?


Zniszczenie kamienia świata może doprowadzić do wszystkiego i daje szerokie pole do popisu, więc fabułę da się zrobić.

A co do newsa, to gratuluję autorom strony świetnego pomysłu na darmową reklamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki pieczone, szkoda że nie ogłosili prac nad Diablo III, aczkolwiek można być pewnym, że trzecia wersja tej kultowej gry ujrzy światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować