Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie na diablo3.com dobiegło końca - większych rewelacji nie stwierdzono

70 postów w tym temacie

Przejęcie domeny przez Blizzarda to może być jedynie takim zabiegiem, aby zarezerwować sobie domenę na ewentualną kontynuację. O projekcie nic przecież nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że coś się święci. Blizzard długo pozwalał, żeby domena diablo3.com zostawała w rękach fanów.
Teraz na niespełna 2 miesiące przed Worldwide Invitationals w Paryżu domena przechodzi w ręce Bilzzarda. Wydaje mi się, że Blizz bez powodu nie przejmowałby tak nagle tej domeny i że można się spodziewać czegoś konkretnego na imprezie we Francji 29 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdej nowiny od Blizzarda zawsze były ogromne zadymy i kończyły się na tym, że Blizz dawał jakieś świetne informacje, a tutaj? Fani się zawiedli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 11:46, przemas15 napisał:

Szkoda że nie będzie Diablo 3 było by w co zagrać

A skąd taka pewność? Pracujesz w Blizzardzie?
Nie cierpię jak ktoś skazuje grę na porażkę nie grając w nią, albo uważa, że nie wyjdzie. Oczywiście nie ma pewności, że Diablo III się pokaże, ale wszystko wskazuje na to, że jednak tak!

Tak samo jest z Duke Nukem Forever...żałosne komentarze o tym, że może nasze wnuki doczekają tej gry albo, że wyjście DNF to będzie zwiastun końca świata... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś stworzą Diablo III może. Teraz czekać na dodatek do WoWa i Starcraft II które chcę na pewno mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:22, Arn1 napisał:

Ja i tak nie rozumiem, jak w ogóle można sobie robić nadzieje na coś takiego jak Diablo
III. Przecież nawet sensownego ciągu dalszego nie da się wymyślić ( no bo jak, skoro
cała trójca została zniszczona razem z ich kamieniami dusz, wrota też ) więc nie łapie,
o czym by rzekomo miało być Diablo III. Może ktoś mnie oświeci?

Prędzej uwierze w jakąś nową "marke", która będzie h''n''s, próbującym choćby dorównać
Diablo.


Przecież kamień duszy Diablo nie został zniszczony o.O Mefista owszem, ale nie Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mają domene diablo3.com . Większość twórców kupuje domeny przed jakim kolwiek potwierdzeniem prac. Np. film "piła". Po pierwszej części ogłoszono jedynie prace nad częścią 2, a twórcy wykupili domeny saw2, saw3 i saw4. Jak dla mnie Diablo 3 to tylko kwestia czasu. Może bardzo długiego ale jednak będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:53, Gol Galad napisał:

Z każdej nowiny od Blizzarda zawsze były ogromne zadymy i kończyły się na tym, że Blizz
dawał jakieś świetne informacje, a tutaj? Fani się zawiedli.....


Tylko ze ten licznik i caly hype z nim zwiazany nakrecili wlasnie fani. Blizz nie wkladal do tego swoich paluszkow. Oni tylko kupili domene. I to wszystko, wiec jesli fani sie zawiedli to byla wylacznie ich sama wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie-idiotyzm. Po co robić wokół takiego banału tyle szumu ? Taa, bo będą myśleli że D3 wydamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARN1 nie wierzysz w Blizza?Napewno coś sensownego wymyślą, upadek trójcy to żadna przeszkoda.Kto by pomyślał po Diablo 1 , że Diablo wcale jednak nie umarł, i znow trza mu dokopac w D2? D3 może miec podobną fabułę, tyle, że byłoby to nudne.Mnie tam cieszy każdy nius o Diablo 3 mam nadzieje, że robią tę grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę - tak wszyscy długo czekali, a nic z tego nie wynikło.

Jednak skoro Blizzard wykupił domenę diablo3.com to może coś wskazywać, że ma coś na rzeczy. Za dwa miesiące Blizzard Worldwide Invitationals - wtedy moim zdaniem ogłoszą Diablo 3. Na ten tytuł gracze czekają bardzo długo, a więc wielkim zdziwieniem nie byłoby, gdyby ogłosili pracę nad grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:59, Zubuu napisał:

Przecież kamień duszy Diablo nie został zniszczony o.O Mefista owszem, ale nie Diablo.



Z tego, co pamiętam padł tekst "kamienie dusz zostały zniszczone", a nie "kamień duszy Mefista", zresztą nawet na filmiku było pokazane, jak był niszczony czerwony i niebieski. No, chyba że Mefisto miał więcej niż 1 ( a tak nie było ), więc wychodzę z założenia, że jednak zniszczono i kamień Diablo. To prędzej bym uwierzył w jakiś powrót Baala.

------------------------------
Rob006 masz rację, nie wziąłem tego pod uwagę, może i masz rację z tym kamieniem. Tylko tak jakoś nie wiem... nie potrafię kupić tego, że Diablo od tego zmartwychwstanie. Ja bym najprędzej widział grę z konsekwencjami zniszczenia kamienia niż czarodziejskie homoniewiadomo powroty zza grobów. Mogą być, tylko ważne, aby ciekawe były. Zobaczy się, jak to będzie lub nie będzie.
-------------------------------

Erykknesz fabuła też dużo robi, bo jeśli jest idiotyczna to nawet nikogo nie pociąga, aby przechodzić dalej. Nie to, że nie wierzę w Blizza, ale myślę, że powinni pozostawić Diablo w spokoju i nie robić części trzeciej. Kult jest, gra wymiata, więc po co?


Po prostu mam obawy co do kontynuowania tego - żadna gra nie doścignęła Diablo 2 pod względem grywalności, a i sami twórcy Diablo nawalili ( Hellgate ). Chodzi o to, że tytuł i ludzie to nie wszystko. Hellgate zapowiadał się świetnie a wszyło... każdy wie, jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno fabuła Diablo 3 będzie naciągana, jeśli w ogóle wyjdzie. Można też zrobić różne pomniejsze demony na bossów, w książkach było ich trochę. Bez wątpienia kolejne zmartwychwstanie Diablo nie ma podstaw fabularnych, zakończenie Diablo 2 w sumie zamykało fabułę i jedynie Baal mógłby chyba powrócić. Zresztą był on potężniejszy od samego Diablo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja więcej takich "z dużej chmury mały deszcz" nie chce przyjmować do wiadomości. Zgrzeją człowieka i po co? A gdzie patch 1.12? :P
Zubuu --> W epilogu po akcie 4 na filmiku zostało pokazane, jak nasz bohater (tzn. jego ręka ;]) rozwala młotem kowala kamień duszy Mefista i Diablo. Ale...są niby plotki, że przed bitwą w Sanktuarium Chaosu Diablo zamienił się duszami i/lub ciałem z Baalem, a że krótko po zabiciu Baala nie mieliśmy czasu na rozwalenie jego kamienia (portal od Tyraela), więc można się spodziewać, że Diablo wciąż gdzieś tam jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować