Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe formy płatności w sklepie gram.pl

46 postów w tym temacie

Taaa... a tak a propo zamawiania, to kiedy mogę liczyć na przesłanie zamówienia...
Hmm... w trzy dni wysyłka (robocze): 2 dni przed majówką, więc się nie liczy..., teraz trzy dni i dopiero wysłane (czyli dziś) i dopiero po kilku dniach np. najwcześniej w piątek??
Zanim raty, może pomyślec o uściśleniu i dopracowaniu np. wysyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już jakiś czas temu zostało wprowadzone, ja 1 maja zamówiłem Xboxa 360 i GTA IV na raty (razem 910 zł) i co prawda, było trochę problemów (w końcu święto narodowe było), do teraz czekam (Żagiel spóźnił się do gram.pl z potwierdzeniem przesyłki :/) ale sam w sobie system chyba dobrze funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Gul4sH nie czepiaj się, bo ja kiedyś gdy kupowałem grę to czekałem na wysyłkę tydzień bo były jakieś problemy w magazynie, a za to zwrócili mi wPLN.
Ostatnio czekałem 6 dni roboczych po wysyłce bo poczta zawaliła, a dokładnie to czekałem ponad 14 dni i co? I żyję. Spójrz na to tak, im dłużej będziesz czekał na paczkę, tym smaczek na nią będziesz miał na nią większy.

Oczywiście to co napisałem nie znaczy, że następna paczka do mnie ma być wysłana 2 tygodnie po zapłacie, bo zmysł smaku po tym czasie by mi się zlasował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:53, prabab napisał:

W Anglii naprawdę ciężko dostać spolonizowane gry :P.


Uff! :D Jeszcze do Anglii by się wepchali z tymi marnymi polonizacjami! o_O
Możeby tak gram.pl zaczęło sprzedawać również gry w wersji tylko angielskiej? To by było coś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno dobry pomysł, dla tych którzy chcieli by odrazu kupić parę fajnych gier, ale za dużo kosztów, to wtedy raty się przydadzą ;) osobiście nigdy nie brałem, i nie wezmę gry na raty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:43, Budo napisał:

Gry na raty? No lol!! :D

Nie lol, tylko to jest skierowane do klientów skupiających się na sprzęcie, bądź pakietach gier jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie za to was kocham :D t jest doskonały krok w stronę użytkowników portalu/potencjalnych klientów, dzięki tej decyzji będziecie na pewno mieli większy ruch w sklepie, bo i dodaliście jeszcze kilka nieobsługiwanych banków, no to respekt, do czasu aż czegoś nie zepsujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, ale nie skorzystam. Gier na raty kupować nie trzeba a jak ktoś pieniędzy nie ma to może zacząć oszczędzać albo poczekać, aż gra trafi do tańszej serii.
Wiem, że w sklepie są też inne rzeczy poza grami, ale raczej ich na gram.pl kupować nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko czy oplacalny jest kredyt na cos co za nawet te 6 rat bedzie mialo ulamek swojej pierwotnej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:01, Deejay napisał:

Fajna sprawa :)
A najlepsze, że oprocentowanie 0% :D


Oh słodka naiwności.

X360 Grand Theft Auto IV + XBOX360 Arcade po uwzględnieniu wpln-ów 991,9 zł

Wersja 6 ratowa przy wpłacie własnej 0 zł - kwota kredytu 1057,46
wartość raty 6 - 178.82 czyli suma = 1072,92

Wersja 12 ratowa przy wpłacie własnej 0 zł - 1086,66
Wartość raty 12 - 93,03 czyli suma = 1116,36

Wersja 24 ratowa przy wpłacie własnej 0 zł - 1181,40
Wartość raty 24 - 51,83 czyli suma = 1243,92

Do tego należy dodać koszt przelewu/przekazu pocztowego x ilość rat.

System ma zalety - dostajesz to co zamówiłeś nawet gdy nie masz pełnej kwoty wada płacisz wiecej.

@dark master - z tego co przejrzałem oferte to już chyba nie ma monitorów. A biorąc pod uwagę ilość droższych
sprzętów w sklepie gram.pl to nie bardzo jest co brać na raty (takie moje zdanie). Tak naprawdę to kwestia kalkulacji. Jak komuś to się opłaca to kupi, jak nie to nie;-)

@gothicsheep - w sumie racja. Pewna koleżanka bardzo chciała kupić sobie laptopa. Dostała kredyt dwu letni w banku pod zastaw laptopa 2,5k z miesięczną ratą ~ 135 zł( co sumarycznie da ~3250 zł) .
Radość z zakupu - bezcenna.
Ja nie miałem odwagi uświadomić jej ile naprawdę będzie kosztował ją ten laptop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:51, Rzezim napisał:

Oh słodka naiwności.

No w sumie nie wnikałem tak bardzo, tylko na obrazki w instrukcji obsługi patrzyłem... ;)
No to lipa w takim bądź razie ;) Lepiej sobie co miesiąc odkładać na jakieś większe zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humm... Coś takiego się przyda tylko przy naprawdę dużych zamówieniach i wątpię aby takie były zbytnio możliwe w gram.pl normalnie, bo zazwyczaj się kupuje poniżej tej kwoty. Udogodnienie zawsze się przyda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować