Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

ESWC 2008 w Poznaniu

258 postów w tym temacie

Oczywiście aby wpuścili, trzeba zabrać legitymację, dowód, lub jakiś dokument który tożsamość ustala, prawda ? ;-) Nie zapomnicie o tym ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wlotki są podwójne? Czyli mam się z kimś zmówić z gram.pl czy kogoś z kumpli zabrać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:56, szerszeń45 napisał:

Te wlotki są podwójne? Czyli mam się z kimś zmówić z gram.pl czy kogoś z kumpli zabrać?
:D


Możesz oczywiście kumpla zabrać, lub zgadasz się dziś czy jutro na miejscu z innym Gramowiczem z wejściówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wolę jednak się z kimś zadać, ale jeszcze popytam kumpli. Jak się dowiem to wyślę e-mail. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:16, Liqid napisał:

Jest szansa jeszcze się na te wejściówy załapać? Do 19 wysłać, tak?


Pewnie są szanse i tak do 19.

Laid Back ---> Widziałeś mojego posta na samym dole z poprzedniej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:55, Baal Namib napisał:

Oczywiście aby wpuścili, trzeba zabrać legitymację, dowód, lub jakiś dokument który tożsamość
ustala, prawda ? ;-) Nie zapomnicie o tym ! :-)


Odbieranie wejściówek będzie w szklanym Hallu Wschodnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:54, Piotrbov napisał:

Ok ja swój wysłałem. I jeszcze takie pytanie, czy już macie kupione bilety na pociąg,
czy jeszcze nie? Bo bym z wami pojechał do poznania i z powrotem.


Nie kupiliśmy, a jedziemy jutro Intercity z dworca centralnego odjeżdżającym o 6.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Kochane Robaki,

Strasznie Wam zazdroszczę tego wyjazdu, wredni Wy ;) Bawcie się dobrze, nie męczcie Pitera za bardzo, Lurra męczcie no i ... No i ... Pokażcie, że userów to gram.pl ma najfofańszych ;)

Ach ... i pamiętajcie o naszej podWC tradycji. Jakby co - strzelajcie fotki, pokomentujemy sobie potem :D

Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:29, Laid back napisał:

Nie kupiliśmy, a jedziemy jutro Intercity z dworca centralnego odjeżdżającym o 6.25


Ok. To, jak dzisiaj będziecie kupowali, bądź jutro, to moglibyście, też dla mnie kupić ze zniżką uczniowską? Oddałbym całą kasę. Aha, jedziecie I czy II klasą?


Soleila ---> o zdjęcia się martw wyślę ci dużo materiałów. I o co ci chodzi, żeby mnie za bardzo nie męczyć?

P.S Nie pisz pokemonami bo to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:33, Piotrbov napisał:

> Nie kupiliśmy, a jedziemy jutro Intercity z dworca centralnego odjeżdżającym o 6.25


Ok. To, jak dzisiaj będziecie kupowali, bądź jutro, to moglibyście, też dla mnie kupić
ze zniżką uczniowską? Oddałbym całą kasę. Aha, jedziecie I czy II klasą?

Jutro się okaże wszystko, ale kup proszę sam bilet - nie wiadomo jak to pójdzie z czasem i szukaniem się nawzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:33, Piotrbov napisał:

Soleila ---> o zdjęcia się martw wyślę ci dużo materiałów. I o co ci chodzi, żeby
mnie za bardzo nie męczyć?


Chodziło chyba o Laid Back''a. Laid ma Piotr na imię ;-)


@Soleila:
Dzięki ! I żałujemy, że Ciebie nie będzie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:38, Laid back napisał:

Jutro się okaże wszystko, ale kup proszę sam bilet - nie wiadomo jak to pójdzie z czasem
i szukaniem się nawzajem...


No dobra, lecz te IC itd. są tylko z miejscówkami itd. I tak według mnie żadnego problemu z szukaniem nie będzie.


Baal Namib ---> Iiiii tam, mnie też męczyli na PGA, a więc na jedno wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja maila posłałem, a do pary wziąłem swojego brata. :) Mam nadzieję, że mail dotarł bez żadnych problemów. :P
W takim razie do zobaczenia na targach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trawa w ogródku skoszona (co? jakoś trzeba fundusze pozyskać ;P), zaraz sprawdzę, czy memorki do aparatu mam wolne, podładuję mimo wszystko jeszcze raz baterie do aparatu i telefonu. Trza jeszcze lekcje na poniedziałek zrobić, przygotować plecak, wyjąć gramkoszulkę i będzie ok. No, zapomniałbym, wyspać się dobrze, bo jutro ciekawy dzionek. Do wejściówki już się zgłosiłem, fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biletów jeszcze z Piotrkiem nie mamy - kupujemy jutro rano. Odjazd godz. 6.25, a więc dobrze by było, abyście pojawili się najpóźniej punkt szósta - lepiej być 20 minut za wcześnie niż 2 minuty za późno.

Niepotwierdzone informacje - jedzie z nami jeszcze Siepu (chyba?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, jeśli mogę zadać:

Jak Laid back wypisał liste to ja też mam wysłać e-maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 18:09, lurynowicz napisał:

Biletów jeszcze z Piotrkiem nie mamy - kupujemy jutro rano. Odjazd godz. 6.25, a więc
dobrze by było, abyście pojawili się najpóźniej punkt szósta - lepiej być 20 minut za
wcześnie niż 2 minuty za późno.


Ok, to zapewne będę na śródmieściu według rozkładu pociągu o godzinie 6:04, gdybym jechał poprzednim pociągiem to bym na śródmieściu był o 5:21, więc to trochę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Mam takie szczęście, że udało mi się przekonać rodziców na wypad do Poznania. Będę się tam kręcić sam, więc mam pytanko: czy jeśli mam (tylko) 14 lat, to mogę też dołączyć do waszej gramowej ekipy tzn. spotkać się tam z Wami przy wejściu itd? Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować