Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

ESWC 2008 w Poznaniu

258 postów w tym temacie

No to ja już dotarlem. Jechalem kawalek czasu, więc nie zaląpałem sie na wejścióki :P Ja tu mam dobrą miejscowke z ogrodkiem 300 m od J. Swarzędz, dlatego można zrobić grilla. Sąsiad pali miedź, to mu pomożemy do pieca dowalać i świnki tez się same nie odkarmią :P A tak na serio, to ja jakieś za 15 powinienem być :P O i mam z PGA jeszcze swieza w foli ta mala karcianke wiedźka, kto chce ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lece na ESWC z aparatem w ręku. Jakieś foty lub coś trzeba zrobić. Pozdrawiam i miłej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Poznania od ekipy (ja i ten, no... Lurr :P). Gramowicze stawili się w całkiem sporej liczbie wyposażeni w gramowe koszulki (a co! Niech nas widzą!). Teraz grają, polują na smyczki i na hostessy ;)

Foty będą jak się kabelek znajdzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo Wam.
chciałem najmocniej przeprosić za moją nieobecność. nie było by nic złego, gdyby nie to, że jeszcze wczoraj późnym popołudniem deklarowałem się, że w 100% jadę. i tak było by w istocie, gdyby nie pewne zdarzenie... coś, co totalnie nie zależało ode mnie. szansa, że trafi się to akurat w noc z piątku na sobotę [9-10] była jak 1:1.000.000...
niestety, nie podam konkretnie powodu, nie na publicznym forum. Lurr wie o co chodzi, już go przepraszałem, ale innych, których też niejako "wykiwałem" przepraszam.
proszę, nie dociekajcie, nagabywać Lurra. i tak pewnie by nic nie powiedział.
pzdr i do zobaczenia kiedyś [w Bałtowie ; )].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też przepraszam... Niestety moja (a raczej taty) śp. Omega(od opla) niestety padła... Nie mogłm przyjechać, bo samego by mnie tata pociągiem nie puścił ... :/ Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh do targów mam ze 3 przystanki, a i tak nie moge na nich być bo w pracy gniję. Kto to widział żeby w weekendy pracować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:54, pizmak666 napisał:

1:1.000.000...

Heh, czyli jeszcze nie wiesz, że szansa jedna na milion spełnia się w 9 przypadkach na 10? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 16:46, Marrbacca napisał:

Heh, czyli jeszcze nie wiesz, że szansa jedna na milion spełnia się w 9 przypadkach na
10? ;)


aż tak ;>
to dobrze, że zagrałem w totka, dziś losowanie na 15.000.000, może trafię... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, rozumiem, ale pamiętaj, ze duchowo jesteś z naszą gramową ekipą i to najważniejsze!

Piszę teraz z press-roomu na ESWC w Poznaniu i przyznam, że gramowicze dzisiaj dali radę! Dance Dance Revolution plus Guitar Hero plus Wii dają radę w multiplayerowej integracji gramowej! :)

Tekścik plus fotki oczywiście będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:19, lurynowicz napisał:

Owszem, rozumiem, ale pamiętaj, ze duchowo jesteś z naszą gramową ekipą i to najważniejsze!


ja pamiętam, obyście Wy też pamiętali ;]

Dnia 10.05.2008 o 17:19, lurynowicz napisał:

Tekścik plus fotki oczywiście będą.


to czekamy, czekamy... ; )

jak jeszcze to przeczytasz, to pozdrów ode mnie Sama [Fisher''a i Samildanacha], Nermi... i ogólnie wszystkich :)
P.S a Lesz3yk'owi powiedz, żeby maila sprawdził jak wróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:26, Laid back napisał:

Gramowicze stawili się w całkiem sporej liczbie wyposażeni w gramowe koszulki (a co! Niech nas widzą!).

Może i głupie pytanie ale młody stażem jestem więc zadam.Jak można zostać posiadaczem takiej koszulki?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem. Ehh.. chyba wybiorę się jutro tylko i wyłącznie dla tych hostess :D Jutro dam jakieś zdjęcia ich. No cóż, impreza wydawała się mniejsza niż PGA, ale cóż... w Assasins Creed''a sobie przynajmiej pograłem... hmm, wspominałem już o hostessach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:28, pizmak666 napisał:

P.S a Lesz3yk''owi powiedz, żeby maila sprawdził jak wróci :P


Już wróciłem i maila sprawdziłem ;)

Sama impreza była IMO nieco gorzej zorganizowana od PGA (ale w końcu tutaj głównym celem było wyłonienie najlepszych graczy, a nie pokaz sprzętu/gier), ale za to gramowicze wszystko nadrobili :) GH też było świetne ;) No i słynna kontrowersyjne vlepki. "Nie naklejajcie ich za dużo" xD Laid aż sam się o to prosił ;) W każdym razie zostawiliśmy po sobie ślad ;)


sir durin
Gramowe koszulki dostawialiśmy w PGA w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to z tymi vlepkami chodziło jedynie o pozostawienie znaku po sobie? ;> hmm... myślałem, że cosik więcej się za tym kryje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować