Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 22:55, mati285 napisał:

@Kuboo PL

"Everything I Do" Bryan''a Adamsa

Wielkie dzięki. Wiedziałem, że coś B. Adams''a, tylko tytułu nie znałem.
Szkoda tylko, że odpadli barmani. Jak dla mnie to oni mogliby przejść razem z Ziółkiem. Ich występ nie był poważny. Była zabawa. I to mi się podoba. Nie chciałbym, by finał został zdominowany przez śpiewaków lub tancerzy. Oczekuję od tego programu czegoś oryginalnego, czegoś co dawałoby zabawę. Natomiast tańczyć to teraz prawie każdy może, a śpiewanie jest zbyt pospolite. Głupia sprawa jest też z zespołami, w których jest więcej niż 5 osób. Wtedy nie możesz ich wszystkich ogarnąć i przez to jest chaos. A np. taki Kris. On jest jeden (w sensie sam występuje) i łatwo go zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym prócz Audiofeels jeszcze Funky Masons. Dla mnie oni są jednymi z faworytów, ich występ był genialny, to jest energia.

Odcinek najlepszy z dotychczasowych i ze względu na uczestników, i na wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj całego odcinka nie obejrzałem. Za tydzień zamierzam już cały obejrzeć, a przynajmniej występ audiofeels. Wczoraj ten beatboxer był bardzo dobry. Naprawdę prezętował wysoki poziom. Blady... jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Blady... jak?

Kris.

Masz czego żałować, wczorajszy odcinek stał na naprawdę wysokim poziomie, a patrząc na zapowiedź następnego, to wątpię aby był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku wydawało mi sie że mam talent to genialny program, a w drugiej rundzie przeistoczył sie w jedno wielkie gówno. Zero funa , zero humoru tylko denne występy które i tak widziałem na castingu, w każdym razie baaaardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mnie najbardziej denerwuje to, że prawie sami śpiewacy będą w finale -.- . Ja oczekiwałem od tego programu czegoś spektakularnego, niezwykłego. Na przykład bardzo podobał mi się występ barmanów. To nie powinien być program dla śpiewaków! Jest dużo programów dla nich, Idole, Szansy na Sukces, czy Fabryki Gwiazd. W mam talent powinny być ciekawe rzeczy, mało popularne, a nie sami śpiewacy. Ciesze się, że Wojewódzki wziął Bladego Krisa bo to rzadko spotykana sprawa. Śpiewaków jest jak - za przeproszeniem - nasrał. Ziółko słabo wykonał ten utwór i ja bym wybrał barmanów. Robili coś bardzo trudnego, niezwykłego. Każdy może coś zaśpiewać. IMO formuła programu powinna się zmienić, bo śpiewacy tam nie pasują. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, jakoś nie przekonują mnie tamci uczestnicy...

@DartiReviMaster - A ja sądzę że jak kolega wyżej gloody powiedział, odcinek wczorajszy stał na bardzo wysokim poziomie.

@Budep
- racja śpiewaków jest sporo, masz rację...Też się cieszę że wziął Bladego Krisa, bo talent to głównie oryginalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DartiReviMaster-zgadzam się z tobą!Ta druga runda to szajs.Już wiadomo co przygotują coś podobnego jak było na castingach tylko w innym wykonaniu.Nie ma już tego ''''jestem na tak'''',''''jestem na nie'''' i wogóle.Niema uż tej zabawy po prostu.Czekam na następną edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że wszyscy tutaj dobrze myślą... czyli śpiewaką mówimy nie... i słusznie...

@edeusz

Też mnie denerwuje że "publiczność" głosuje kto ma przejść a kto nie... Publiczność ocenia albo po wyglądzie, albo nie wiem... po wyglądzie :D. Rzadko tak na prawdę patrzą czy ktoś ma na prawdę talent. Wydja mi się ze nadal powinno być "na tak" "na nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, że wczorajszy odcinek Mam Talent stał na wysokim poziomie. Było bardzo dużo fajnych występów. Nie podobał mi się chyba tylko Elvis :P
Cieszę się, że do finału przeszedł Ziółko - fajnie śpiewa, a do tego gra na fortepianie. Z Bladego Krisa jestem już mniej zadowolony :P Jakoś mnie nie pociąga. Niewątpliwie ma talent, ale on do mnie nie przemawia.
Klaudia Walencik fajnie śpiewa i zasługiwała na przejście do finału, ale... za dużo jest tych śpiewaków i dobrze, że teraz przeszedł ktoś z innej branży.
Podobał mi się jeszcze występ barmanów, faceta z sześcianem i tych tańczących. Tych ostatnich widziałbym w finale, bo świetnie zatańczyli, a do tego "z jajem" ;)
A co do przyszłego odcinka? Mam nadzieję, że przejdzie ta niewidoma śpiewająca, bo jej wystep na castingach był po prostu świetny! Fajnie by było, gdyby w końcu przeszedł też jakiś zespół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 12:58, elTadziko napisał:

A co do przyszłego odcinka? Mam nadzieję, że przejdzie ta niewidoma śpiewająca, bo jej
wystep na castingach był po prostu świetny!


I kolejna śpiewająca!? Boże... Co w śpiewaniu można więcej zaprezentwoac niż śpiew?? Bo chyba nic...

Dnia 09.11.2008 o 12:58, elTadziko napisał:

Fajnie by było, gdyby w końcu przeszedł też jakiś zespół...


Racja... tu się jedynie zgodze... Ale stawiałbym już na ten zespół taneczny... Tych breakdancerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jestem zadowolony z obejrzonego wczoraj półfinału , a to wszystko o dziwo dzięki Wojewódzkiemu który w końcu postąpił jak należy. Szkoda tylko , że w pierwszym półfinale nie chciło mu się pójść po rozum do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczorajszy półfinał także się podobał. Wojewódzki zrobił się trochę bardziej stanowczy w swoich komentarzach co do występu i mówi wprost co mu się podoba a co było lipą. Z większością (może nawet ze wszystkimi) jego wczorajszymi opiniami o występach się zgadzam. Dobrze, że "pojechał" ten taneczny team Art Factory bo naprawdę dali ciała (taki taniec to i ja bym zatańczył po paru dniach ćwiczeń...).

Cieszę się, że do finału przeszedł beatboxer Blady Kris bo naprawdę chłopak ma talent i mało mu brakuje (śmiem pisać, że może niedługo będzie lepszy) do niejakiego Josepha z Francji. Kolejny śpiewak z finale...hmm pewnie jeszcze z dwóch przejdzie. Czyżby był to finał złożony w 50% z "piosenkarzy"? Jeśli tak to LIPA!

Z kolei ta Klaudia (czy jak jej tam) 15 letnia dziewczyna wykonująca utwór pani Houston także dała ciała. Po angielsku pewnie nie umie mówić ( w dodatku akcent ma niewiele lepszy niż Pudzian), co gorsza rozumieć to po co się za obcy język bierze? Dobrze, że któryś z jurorów jej to wypomniał (nie pamiętam który).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 16:03, Sarturias napisał:

Mnie wczorajszy półfinał także się podobał. Wojewódzki zrobił się trochę bardziej stanowczy
w swoich komentarzach co do występu i mówi wprost co mu się podoba a co było lipą. Z
większością (może nawet ze wszystkimi) jego wczorajszymi opiniami o występach się zgadzam.
Dobrze, że "pojechał" ten taneczny team Art Factory bo naprawdę dali ciała (taki taniec
to i ja bym zatańczył po paru dniach ćwiczeń...).

zgadzam się z tobą... Tutaj po prostu zatańczyli, a w pierwszym etapie ZATAŃCZYLI

Dnia 09.11.2008 o 16:03, Sarturias napisał:

Cieszę się, że do finału przeszedł beatboxer Blady Kris bo naprawdę chłopak ma talent
i mało mu brakuje (śmiem pisać, że może niedługo będzie lepszy) do niejakiego Josepha
z Francji. Kolejny śpiewak z finale...hmm pewnie jeszcze z dwóch przejdzie. Czyżby był
to finał złożony w 50% z "piosenkarzy"? Jeśli tak to LIPA!

Śpiewaków mamy już w tym momęcie 3 i o dwóch za dużo... Baldy już jest lepszy o tego francuza... na youtube poszukaj sobie wiel jego filmików ;)

Dnia 09.11.2008 o 16:03, Sarturias napisał:

Z kolei ta Klaudia (czy jak jej tam) 15 letnia dziewczyna wykonująca utwór pani Houston
także dała ciała. Po angielsku pewnie nie umie mówić ( w dodatku akcent ma niewiele lepszy
niż Pudzian), co gorsza rozumieć to po co się za obcy język bierze? Dobrze, że któryś
z jurorów jej to wypomniał (nie pamiętam który).

Chyba Kuba jej to wypomniał właśnie... ona ma chyba mniej niz 14 lat nawet... ;) W następnym finale na 100% jakiś pieprzony śpiewak przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:55, Sebat1 napisał:

Pierwszy raz jestem zadowolony z obejrzonego wczoraj półfinału , a to wszystko o dziwo
dzięki Wojewódzkiemu który w końcu postąpił jak należy. Szkoda tylko , że w pierwszym
półfinale nie chciło mu się pójść po rozum do głowy...


Pójść po rozum do głowy, bo ma inne zdanie niż Ty?

Co do odcinka to jestem bardzo zadowolony z tego, że przeszedł Blady Kris. To mój faworyt i w półfinale na pewno dostanie mój głos ( albo nawet dwa xD ). Miałem nadzieję, że przejdzie jako pierwszy bo obawiałem się decyzji jurorów ale na szczęście wszystko poszło po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:12, gloody napisał:

>Blady... jak?

Kris.

Masz czego żałować, wczorajszy odcinek stał na naprawdę wysokim poziomie, a patrząc na
zapowiedź następnego, to wątpię aby był lepszy.

Patrzałem na zapowiedz. Chcę na niego patrzeć bo wystąpi audiofeels. Widziałem ich pełno różnych występów na youtube. Reszta też jest ciekawa ale nie pamiętam jak sie nazywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji jest za dużo śpiewaków... Miejmy nadzieje że będzie kolejna edycja i bedą juz prawdziwe talenty... pownni zrobić osobne porgramy/show dla każdego... tancerze= You Can Dance śpiewaki= Sznasa na sukces itd... Ale raczej oni sami na to wpadną bo zalezy im na kasie... są ewenementy, ludzie którzy po prostu muszą się pokazać. Podejrzewam że Ci barmani nie mają teraz problemu z pracą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 16:10, wasamir napisał:

Pójść po rozum do głowy, bo ma inne zdanie niż Ty?


Nie , bo robi na siłe z tego programu drugi Idol i to nie tylko dotyczy Kuby W. , ale wszystkich członków jury. I żeby nie było ja tam do Idola nic nie mam , ale jaki jest sens żeby w odcinku finałowym ponad połowa uczestników śpiewała , a tylko bardzo nieliczni robili coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować