Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie o Call of Duty 5

74 postów w tym temacie

Krok do przodu przy COD4, dwa kroki wstecz przy COD5.

Aha - na PC na pewno nie wyjdzie, w końcu robi Treyarch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:24, Rumcajs52 napisał:

>
A o wojnie z teroryzmem tez już były gry ;)
To że są inne realia, to nie znaczy że gra będzie słaba :/


Nie było. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:14, Buniek2 napisał:


Counter Strike: 2 drużyny : Terroryści i Anty terroryści
Splinter Cell: Pandora Tomorrow-walczymy z terrorystami z Indonezji
Jeszcze można dodać do tego wiele różnych podrób CS''a.
W tej chwili więcej mi się nie przypomina, ale jak coś mi się przypomni to napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treyarch... robili CoD 3... wciąż żałuję, że kupiłem tę grę. Jeżeli to samo zrobią z CoD 5, to ja lecę pod ołtarzyk Infinity Ward ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spector 109948

> Skoro za produkcję bierze się studio Treyarch to chyba nie ma co oczekiwać PeCetowej
> wersji? Nie wróżę grze sukcesu, MoH: Pacific Assault miał być super a wyszedł nie za
> dobry tytuł. Już teraz umieszczanie akcji gry w okresach IIWŚ jest złym pomysłem gdyż
> już dostatecznie temat został wyeksploatowany i tylko Stalin vs. Marsjanie wprowadzi
> jakiś powiew.


Akurat mam inne zdanie. :) II wojna światowa to tak obszerny i różnorodny konflikt, że bardzo długo można by go eksploatować. Sęk w tym, że zachodnie firmy skupiają sie głównie na działaniach Amerykanów, czasem Anglików i Rosjan. Operacje Overlord, Market Garden, Afryka Północna, oblężenie Staligradu, wojna na Pacyfiku z Cesarstwem Japonii - i to chyba tyle. A jest tyle wspaniałych wątków, które można by pociągnąć - ot, chociażby kampanie roku 1939 (Polska, Finlandia - już te dwa teatry to kopalnia różnorodności i przede wszystkkim - świeżości), 1940 (Norwegia, Francja), Grecja 1941, walki we Włoszech (o ile się nie mylę, jeden dodatek do MoH rozgrywał się w tym teatrze działań) - interesujące byłyby bitwy toczone w ramach operacji Husky i walk o linię Gustawa. No i działalność dywersyjna na terenach okupowanych - setki gigabajtów fantastycznych kampanii można by stworzyć. Trzeba tylko umieć patrzeć dalej niż czubek własnego nosa i wychylić się poza ramy propagandy i poprawności politycznej.

Co do MoH: PA - gra była nienajgorsza, ale miała 2 podstawowe wady:
1. męczące było wypatrywanie czarnych pikseli reprezentujących żółtków (ot, paradox;)) na zgniłozielonym tle.
2. gra zdecydowanie była za krótka.

Chyba najbardziej do gustu mi przypadł MoH Allied Assault - gra była świetnie wyważona i miała bardzo zróżnicowane misje. Łączyła w sobie klimat "Szeregowca Ryana", "Tylko dla orłów" i "Dział Navarony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:46, gogiell napisał:

Do wszystkich malkontentów - mimo, że MoH PA był taki sobie, to jednak temat uważam za
świetny - starcia na wysepkach położonych na Pacyfiku były jednymi z najbardziej zażartych
bojów podczas tej wojny. Gierka może odnieść sukces, ale trzeba odwzorować "ten" klimat.
Syf, wszechobecna śmierć, żołnierze odcięci od swoich gdzieś pośrodku dżungli, no i "spływające"
błocko i padający od paru dni deszcz...

mi tez sie podobalo moh:pa ale po co powtorka w ktorej znow wcielimy sie w jak joz ogranego Amerykanskigo woja fajne by bylo np. jak Polacy bronili kraju lub Francja albo cos w klimatach Afryki tylko z takim rozmachem jak CoD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieparzyste CoD beda robić Treyarch a parzyste IW.
Nieparzyste rzecz jasna na konsole bo Treyarch nie ma w swoim repertuarze żadnej gry PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja ma się rozgrywać w czasie II wojny światowej wokół Pacyfiku.
BEZNADZIEJA!!!!!! Już wole w czasach współczesnych.... ile razy można wałkować ten sam temat II wojny św... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe jakby miała ta gra wyglądać? Przecież w I WŚ nic się prawie nie działo.
Wiadomo, że gra będzie tylko na konsole. Nie trudno jest także się domyśleć, że kolejne CoD-y nieparzyste będą wydawana na konsole i robione przez inne studio niż IW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 13:59, WeeDTM napisał:

I ciekawe jakby miała ta gra wyglądać? Przecież w I WŚ nic się prawie nie działo.
Wiadomo, że gra będzie tylko na konsole. Nie trudno jest także się domyśleć, że kolejne
CoD-y nieparzyste będą wydawana na konsole i robione przez inne studio niż IW.


Tylko znów posiadacze PC są krzywdzeni. Ciekawe co teraz będą robić z CoD. Może będzie tak samo jak w sytuacji The Sims 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Call of Duty podpatruje Medal of Honor... Jesli będzie zachowana fotorealistyczna grafika z czwórki, to front pacyficzny w czasach II wojny moze być całkiem fajny. Byle tylko nie zżarto za bardzo fabuły z Medal of Honor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 14:13, marekl1975 napisał:

Czyli Call of Duty podpatruje Medal of Honor... Jesli będzie zachowana fotorealistyczna
grafika z czwórki, to front pacyficzny w czasach II wojny moze być całkiem fajny. Byle
tylko nie zżarto za bardzo fabuły z Medal of Honor...


A od kiedy to można ''zeżreć fabułę'' z gry toczącej się w realiach historycznych, bez wątków wymyślonych na potrzeby gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować