Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie o Call of Duty 5

74 postów w tym temacie

Niech zrobią CoD 5 w prehistorii. Rzucanie się kamieniami i pikami to fajna rzecz, a wszystko w towarzystwie małpoludów i innych ziomali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyli jednak powrót do korzeni ;-)

Ja tam w zasadzie żadnych oporów przed ponowną akcją podczas drugiej Wojny Światowej bym nie miał. Akcja rozgrywająca się wyłączanie w obrębie Pacyfiku musiałaby być świetna :) Czekam na bliższe szczegóły i oficjalne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest na co czekac. CoD4 po prostu wymiatal. Ale powoli przejadaja mi sie gry osadzone w realiach II wojny swiatowej. moze tu bedzie inaczej. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Nareszcie! I to w czasach WW2!!! :) YUPI!!!!!!!....
Jeżeli niektórym z Was mój entuzjazm wydał się przesadzony - Macie Rację :P Wszak to jeno plotki. Tym nie mniej zapisuję grę w dzienniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie że wypowiadają się tu w większości ci którzy swoją przygodę z CoDem zaczęli od czwórki. Chcecie teraźniejszości proszę bardzo zrobi wam ją IW, ja tam się cieszę że piątka powróci do korzeni czyli IIWŚ w tym poruszy rzadko spotykany w FPS (w MoH:PA grało mi się fajnie) Pacyfik. Nie mówię, że nie podobała mi się czwórka (broń boże :P ) ale na powrót do współczesnego sprzętu musimy poczekać do szóstki, która pewnie też wyjdzie niedługo po piątce (eee już się gubię w tych liczbach :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza. Logiki tu brakuje. Były czasy współczesne i cofamy się do Wojny na Pacyfiku ? Haalo to było w MoH. Nie robi się kroku wstecz ;/ Trzeba było CoD4 robić w Wietnamie to teraz byśmy mieli modern warfare. A mamy szit czyli back to past

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę brakuje mi tu sensu. Już przywiązaliśmy się do realiów współczesnego pola walki i nagle mielibyśmy wrócić do II WŚ? Litości, o tej wojnie powstały już dziesiątki gier, trzeba iść naprzód, a nie się cofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infinity Ward samo mowilo juz kiedy robili Cod4 ze wyjda dwie gry z serii Call of Duty. pierwsza - czasy wspolczesne. Druga - znowu druga wojna. Moze i plotka. Ale starcraft 2 tez byl na poczatku plotka. A potem? A potem na blizzconie mozna bylo w niego zagrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że przed premierą CoD 4 większość komentarzy była też tego typu "zmiana realiów w CoD? pogięło?!" a po premierze wszyscy byli zachwyceni :P Dlatego ja wolę z takimi ocenami poczekać do premiery, bo dopiero wtedy okaże się, czy ta decyzja była słuszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem. najpierw przenoszą nas z drugiej wojny światowej do czasów dzisiejszych, aby później znów wysłać na front drugiej wojny. Zwłaszcza że temat II światowej jest już mocno przez scenarzystów gier wykorzystany. W Call of Duty nie było tylko jeszcze zmagań na Pacyfiku. Ja nie chciałbym po raz wtóry szturmować Berlina czy bronić Stalingradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie błagam nie Ci partacze z Treyarchu :/
Ja chce infinity :/
Swoją drogą MW wypaliło to może jeszcze bardziej pójść do przodu ^^
CoD 5 : Future Warfare ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:48, dawidos170 napisał:


A o wojnie z teroryzmem tez już były gry ;)
To że są inne realia, to nie znaczy że gra będzie słaba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Treyarch, tak?
Powoli sami sobie już zaprzeczacie. W poprzednim news''ie było napisane, że za CoD5 prawdopodobnie stoi Infinity Ward. Tymczasem, od dawna było wiadomo, że piątą część zrobią ludzie z Treyarch''u. ;)

Hmm, Pacyfik... W Medal of Honor: PA nie grałem, więc nie mam porównania, czy to odpowiednie czasy i miejsce. CoD4 w realiach współczesnych baardzo mi się podobał, ale został wyprodukowany przecież przez IW.
Miejmy tylko nadzieję, że piątka będzie trzymać ten bardzo wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:24, Rumcajs52 napisał:

>
A o wojnie z teroryzmem tez już były gry ;)
To że są inne realia, to nie znaczy że gra będzie słaba :/


Nie chodzi o inne realia a o cofanie się. Poszli do przodu a teraz znowu do tyłu. Wojen o II WŚ było masę a współczesne konflikty są mało obrazowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Activision już po 3 części CoD podało informacje że kolejne części będą robione naprzemian przez 2 studia ... IW i Treyarch ... (4 IW 5 Treyarch 6 IW itd...) ; ) CoD 3 robiony przez Treyarch w którego pykałem na swoim X360 był IMO dość dobry jednakże nie tak dobry jak "czwórka" ... teraz tylko należy trzymać kciuki i uzbroić się w cierpliwość ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót w realia II wojny światowej, tego właśnie oczekiwałem po CoD 5 :) Oczywiście ma się rozumieć, że "piątka" pojawi się na PC (oby tylko nie powtórzyła losu "trójki")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować