Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Force Unleashed - dlaczego nie na PC?

177 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Gra Star Wars: The Force Unleashed - TPP z tajemniczym, potężnym uczniem Darth Vadera w roli głównej - powstaje na wszystkie żyjące dziś konsole, ale LucasArts nie zdecydowało się na wydanie wersji na komputery osobiste. Dlaczego? Okazuje się, że największym problemem dla firmy wcale nie jest poziom piractwa, tylko zróżnicowanie sprzętowe platformy.

Przeczytaj cały tekst "The Force Unleashed - dlaczego nie na PC?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chromolenie.
Przed wydaniem Gears of War na PC też mówili, że Piece są za słabe (w tym samym czasie Rainbow Six Vegas bazujący na tym samym silniku hulał na PC aż miło), po czym nalge, bez zbędnego piep.. wydali Gearsy na PC.
Oby było tak też w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 09:28, Enteriusz napisał:

Chromolenie.
Przed wydaniem Gears of War na PC też mówili, że Piece są za słabe (w tym samym czasie
Rainbow Six Vegas bazujący na tym samym silniku hulał na PC aż miło), po czym nalge,
bez zbędnego piep.. wydali Gearsy na PC.
Oby było tak też w tym wypadku.

Mam podobne zdanie. Pokładam głęboką nadzieję, że ujrzę najnowsze GW również na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadają jakby się dopiero obudzili i pierwszy raz chcieli zrobić gre na pieca. Przecież od zawsze było wiadomo, że PC nie ma sprecyzowanej "mocy" i podzespołow tyle, że jakoś inni producenci nie narzekali za tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni mają grubo na bańce komputery za 4 tysiące dolarów^^ za 4 tysiące dolców to można złożyć 3 kompy na których śmiga każda gra aktualnie dostępna a wątpię żeby na tego Star Wars''a było trzeba czegoś mocniejszego chyba że zamierzali by go tak źle napisać^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica klas komputerów osobistych jest tak ogromna jak w stosunku do Nintendo 64 do PS3 więc co tu sie dziwić?Konsole kupujemy jedną ale w środku ma ona wszytko to co pozostałe i można na niej grać bez problemu tak jak na kompie za 4000 w full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee..nie czaje tego. No to przeciez na PS2 tez nie osiągną takiej mocy jak na PS3, to po co wydaja na PS2? Na tej samej zasadzie przeciez mogliby wydac na PC, wystarczyloby tylko dolozyc jakas konfiguracje detali itp. i dla posiadaczy slabych kompow gra wygladalaby jak na PS2 zas dla posiadaczy odrzutowcow, jak na PS3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w końcu, że na N-Gage mamy do czynienia z taka samą jakością jak na PS3 prawda... Zupełnie nie rozumiem o co ci PC gracze znowu sie kłócą - przecież wiadomo, ze PC służy tylko do aplikacji biurowych, a grać należy na konsolach w liczne ciekawe tytuły typu 1486 klon symulatora bycia gwiazdą muzyki... -_-''

@ Klinga
> Ciekawy sposób tłumaczenia słabej umiejętności optymalizacji kodu...
Otóż to. Do tego może jeszcze słodka zemsta za to, że właśnie community PC było jedynym otwarcie krytykującym LA za to co zrobili z KotORem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

typowe pieprzenie panów z branży gier owej , na pecetach można grac w grę w PRZERÓŻNYCH konfiguracjach , na lepszym i gorszym sprzęcie , a jak sami podkreślają twórcy Mafii 2 grafika komputerowa jest porostu lepsza niż na next geny , oczywiście na wypasionym sprzęcie.

nie wydają TFU na peceta bo piracenie jest za duże i pewnie nie chce im się optymalizować kodu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kompów za 4000$, to mam kompa za mniej więcej 1000 baksów i Crysis chodzi mi znośnie na High, więc marudzenie, że dopiero komp za 4000$ będzie w stanie uciągnąć FU brzmi jak jakiś żart.

PS. Przeciętny komp z marketu jest wielokrotnie szybszy niż PS2 na którego też FU wydają (nie wspomne już nawet o niewypale Nokii), więc po co "mydlą nam oczy" wymaganiami sprzętowymi zamiast powiedzieć "nie zrobimy, bo nam się to nie opłaca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis pc za 1000 baksow jest z 2-3x potezniejszy od konsol ps3 i x360 wiec o co chodzi tym ludziom . Niech napsiza wprost ,ze nie chce im sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo zawsze dużo się grało w Star Wars''y na PC, a FU to taki duży i ciekawy projekt, że teraz trzeba się obejść smakiem ;( Na szczęście mnie pozostała jeszcze opcja na PS2 (z tego co widziałem na gametrailers.com, to nie będzie tragedii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah 4000$? naprawde Amerykanie sa bardzo dziwni. Za ponad 8 tys. zl to chyba bym kupil najmocniejszego jaki istnieje i jeszcze by mi zostalo :P A zreszta, co oni sie tak troszcza ze ktos nie ujrzy pewnych detali, ja sam nie gram na full i zyje, nagle zatroszczeni o graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz prawie kazdy ma tego amd x2 czy c2d i co najmniej 2gb ram i grafe przybliżona do 8600gt i wiecej... wiec taki Force Unleashed by spokojnie chodził.... Jak AC, GOW i inne dały rade to czemu Force Unleashed by nei dało ? Dosłowne bajki pisane i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować