Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Force Unleashed - dlaczego nie na PC?

177 postów w tym temacie

Oj coś widze, że nie wszyscy zrozumieli pana z LA i od razu posypały się komentarze typu "co za beznadziejne tłumaczenie, żal". Aha i proszę nie pisać tutaj o wyższości PC nad konsolą bo to jakby porównywać komórkę i np. PSP [może nie do końca trafne porównanie, ale chodziło mi o to, że -->] (na tym można pograć i na tym), tylko, że komórka ma w większym stopniu służyć do innych celów. Podobnie jest z komputerem, jak dla mnie to on jest głownie do pracy (jak napisał G-Jay - łatwiej się na nim pisze/przegląda strony internetowe), ale w sumie to nie temat o tym.. :P Napęd mojego X360 już się nie może doczekać na The Force Unleashed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cat In A Bag: zabiłeś, w senise pozytywnym rzecz jasna, swoim komentarzem :D

Dla tych chwil uniesienia intelektualnego przeglądać warto fora wszelakie :D Komentarz, który aż miło się czyta choć dotyczy naszej odwiecznej wojenki piece, zielone i czarne :) (no dobra i białe i podręczne i dwu ekranowe itp itd ...)

A tak mniej off topic, oczywiście wyda się, że rację mają ci co w pieniądzach wszelkie zło postrzegli. I zapewne na piece i tak wyjdzie, najpierw wydać pieniądze muszą konsolowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech, tak narzekacie na to że przecież jest wersja na PS2 itp, to i na PC się zrobi.
A popatrzcie na np. na fifę:wychodzi wersja na PC na poziomie PS2, wszyscy się burzą a przecież tak każdy zagra.

Więc twórcy mają dwa wyjscie: jedno zrobić słabą technicznie grę którą nikt nie kupi bo taka słaba, lub bardzo zaawansowaną graficznie którą i tak nikt nie kupi, bo za słabe kompy.

Bardziej opłaca się zrobić na konsole, szczególnie jak popatrzy się na ostatnie wyniki sprzedaży na te; liczone są w milionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w "rzyci"u bym nie kupil konsoli. Wdług mnie jedyna ich zaleta to ze niektóre gry wychodzą tylko na nie. I na odwrót. Myslicie ze dlaczego crysis nie wyszedl na zadnego ps xboxa? przez grafike bo która konsolka by ja pociagla. A według mnie jedynym powodem dla którego SW nie wyjdzie na PC jest t oze tak iwlasciciel PS3 jak by go zoabczył na Piecu za 4tys to by chyba oslepl. Tylko mi nei wylatujcie z tekstem ze grafa z PC nie mozna równac z grafa z ps3 wogole takie porównanie nie mzoe zachdozi bo ps3 ma zawsze taka sama grafe a pieca mozna miec za 100 zl na którym gta 2 sie tnie i mozna miec takiego za 10tys na którym crysis tak szybko codzi ze nic nie widac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 18:40, hans olo napisał:

> Biedactwa, 4 strony skomleń... :( Aż mi się was żal zrobiło. Jak mówił shinian,
kupować
> konsole, a nie narzekać.
Tia - niewolnicy korporacji do szeregu marsz, klata na przód i portfele out.


Niestety - jak się coś chce, to trzeba coś zrobić w tym kierunku. Po jojczeniu widać, kto jest dzieckiem w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 17:44, Diablo66 napisał:

NIE CHCE NAM SIĘ ROBIĆ GRY NA PC, MAMY GDZIEŚ ŻE JEST TO NAJWYDAJNIEJSZA
PLATFORMA. I TAK WIĘCEJ ZAROBIMY NA KONSOLACH!!! Powiemy że chcemy ale nie możemy.

Bo to prawda... bardziej opłaca sie im zrobić grę na konsole gdzie osiągnie wysoki ale to bardzo wysoki poziom sprzedaży, czego o PC niemożna powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 19:13, Nadrill napisał:

Niestety - jak się coś chce, to trzeba coś zrobić w tym kierunku. Po jojczeniu widać,
kto jest dzieckiem w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Różnica jest taka, że ja potrafię żyć bez gry (nawet w tym przypadku jako fan Star Wars), a co za tym idzie takze bez konsoli, bo ta słuzy tylko do grania, tymczasem spójrz na siebie. Zachowujesz się jakby zrobili Ci typowe pranie mózgu tak jak większości amerykańskich i angilskich grubasów, którzy lecą do sklepu po nową konsolę jak tylko pojawi sie pierwszy news o jakimś exclusivie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnego problemu. Będzie książka na podstawie gry dostępna w Polsce wystarczy ją przeczytać. Nie będę kupował gry dla jednej gry i dla fabuły. Wystarczy mi najazd Yuuzhan Vong na Coruscant. Obeznani wiedzą o czym mówię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 19:22, hans olo napisał:

> Niestety - jak się coś chce, to trzeba coś zrobić w tym kierunku. Po jojczeniu
widać,
> kto jest dzieckiem w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Różnica jest taka, że ja potrafię żyć bez gry (nawet w tym przypadku jako fan Star Wars),
a co za tym idzie takze bez konsoli, bo ta słuzy tylko do grania, tymczasem spójrz na
siebie. Zachowujesz się jakby zrobili Ci typowe pranie mózgu tak jak większości amerykańskich
i angilskich grubasów, którzy lecą do sklepu po nową konsolę jak tylko pojawi sie pierwszy
news o jakimś exclusivie.


Wiem, do czego dążysz. Chodzi mi jednak, że taka jest mentalność niektórych na forum. Rozwydrzone dzieciaczki, które błagają o wersję na PC(pomijając fakt, że nie lubią Star Wars, ale w każdym temacie muszą wtrącić swoje jojczenie). Na dodatek niedawno wyżebrali kasę od rodziców na nowy komputer i zrozumieli, że PC nie jest najlepszą platformą do grania. Fakt, może to tak brzmi, jakby liczyła się dla mnie konsumpcja i sprzedaż - ale takie są realia kochani. Poza tym, często te dzieci w głębi serca chcą konsolę, jak to gracz. Jednak wtopili dużo kasy w kompa lub rodzice im nie pozwalają i wolą się nie przyznawać. Niektórzy też nie rozumieją, że rynek to rynek - tu rządzą tabelki, a nie poparcie graczy. Pomijając, że takiego nie ma, i jest piractwo, kthxbye.
Też kupuję konsolę spasionych grubasków, X360. Wali mnie to, nie jestem fanboyem Xboxa, interesują mnie gry, które wyjdą na tę platformę. Nie jestem jeszcze dorosły, ale nie będę żulił kasy od rodziców - zbieram sobie powoli kasę od parunastu miesięcy lub sobie dorabiam.

Tak nawiasem - Anglicy są dosyć nisko jeśli chodzi o otyłość, Amerykanów zrozumiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 19:48, Nadrill napisał:

Tak nawiasem - Anglicy są dosyć nisko jeśli chodzi o otyłość, Amerykanów zrozumiem...
:P

Ale chyba mają tendencję do gonienia ich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh... Dla mnie, jako zawziętego PC-towca to bolesna wiadomość. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jak każdy ''exclusive'' i ten w końcu wyląduje na blaszakach. A te śmieszne argumenty z grafiką, a jakością gry, a przeciętnym piecem - Panowie, niejedną grę zoptymalizowano tak, że na słabszych kompach jest po prostu ok wygląd i płynnie, a na najlepszych śmiga uber-grafika.
Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych ludzi... zrobić wersję PC... na XBOXA 360... PS 3.... i macie Gwiezdne Wojny w next-gen... a tu jakieś dziwne zabawy jeszcze z PS 2.... DS... i N-Gage... nie wiem po co to komu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Nadrill''a rozwala. Uwaga tłumaczę: ''Wszyscy którzy mają PC na poziomie next-gen lub wydajniejsze to rozwydrzone bachory, które kasę ciągną od rodziców, ale uwaga jeśli ten sam "rozwydrzony bachor" posiada konsolę to jest wszystko ok bo nie wyłudził kasy od rodzicieli" Człowieku zastanów się nad tym co piszesz. Kupy się to nie trzyma, a już te woje śmieszne wypowiedzi za innych, że każdy gracz wolał by mieć konsolę... "-.- żałosne. Mów za siebie bo jeśli kogoś stać na PC za 2000zł (sama centralka), który na dzień dzisiejszy przebija wydajnością konsole (obie) to czemu by nie miał kupić np. X360 Elite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bezsensownego tłumaczenia daleko szukać...
Wąskie grono? Dlaczego więc inne firmy wydaje wersje na PC?
tylko dla tej gry? - to następne ich gry będą mniej "wypasione"
i ostatnie, ale chyba najlepsze - na niższych ustawieniach to nie byłaby ta sama gra... hahaha... żałosne, i świadczące o tym iż ta gra ma być tylko świecąca... tzn. że na niższych ustawieniach graficznych fabuła będzie gorsza? grywalność? - a może te elementy będą nieistotne, czyli stworzone tak przy okazji?
żal... mi ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro robią grę od DS-a do X360, to "zróżnicowanie sprzętowe platformy" nie powinno być dla nich problemem, prawda? Zresztą, twórcy całkiem niemałej ilości gier zaryzykowali i nie stracili zbyt wiele na wydawaniu gry na sprzęt klasy co najmniej PIV i GF6600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh łezka się w oku kręci na myśl o Kylu Katarnie i dżedaj outkaście... potem ekscytacja jedi academy, może to i dobrze, że na pc nie bedzie, bądź co bądź nikt w to jeszcze nie gral :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze największym problemem producentow force unleashed jest to ze jeśli zrobią wersje PC to nie beda liczyc swoich zyskow w grubych milionach bo rynek gier ma wiele do zaoferowania i nie trafi to do graczy tak jak np. nowe GTA na konsole ktore kupi kazdy jej posiadacz ....


jako fan jestem zawiedziony a konsoli nie zamierzam kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować