Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fatal1ty narzeka na brak dobrych FPS-ów na PC

127 postów w tym temacie

no oczywiście miszczu narzeka, strzelanek mamy na PCty co nie miara (W tym kilka naprawde dobrych jak CoD4 czy crysis), no a ze rzadko sie trafia taki hicior jak CS no to "nie ma w co grac" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gustu. Ja uważam, że jest mnóstwo ciekawych gier, które równie dobrze nadają się do turniejowych rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie wyszedł jeszcze żaden świetny FPS, CoD 4 mógł się już znudzić, tak samo jak UT 3, a grać w już "stare" gry jest po prostu nudne.

Paulie Nord
Pajac?? Ty wiesz kim on jest? To najlepszy gracz który nosi ten świat, on wygrał więcej turniejów niż mógłbyś pomyśleć, a ma tyle kasy że to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest sporo gier w ktore nie sa zle. a tak w ogole mam słuchawki creative fatal1ty geaming i sa dobre. fajnie sie na nich gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara jak świat zagrywka. Mało się o tobie mówi - powiedz coś kontrowersyjnego. ;]

@Kraju92
Ołtarzyk mu postaw :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż z pewnej perspektywy mistrz sieciowych FPSów ma rację. Teraz gry są znacznie łatwiejsze. Porównajcie sobie Far Cry`a do Crysisa: poziom easy w FC jest odpowiednikiem hard w Crysisie. Albo długość gier: taki Call of Duty 4 trwa 6 godzin, a kiedyś FPS trwały po 40h. I nikt wtedy nie mówił, że gra jest za długa i przez to nudna. To wszystko przez wzrastającą popuralność branży (więcej graczy okazjonalnych i większa chęć zysku) i wzrost znaczenia konsol (na konsolach więcej jest "każuali" [jak to niegdyś Qn`ik takich niedzielnych graczy nazwał])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a grać w już "stare" gry jest po prostu nudne.
Gram w Quake I. Dziękuje, nie narzekam.

>To najlepszy gracz który nosi ten świat,
Niczym mityczny Atlas utrzymuje na swych potęznych barkach cały świat? No proszę, proszę.

Dnia 16.05.2008 o 19:35, Kraju92 napisał:

a ma tyle kasy że to masakra.

Może i ma. Ja tam dalej pamiętam, jak grał z bodajże Reloadem w QI. I przegrał, oj, sromotnie przegrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:41, rob006 napisał:

Ołtarzyk mu postaw :>


Może ołtarzyk nie, ale szacunek wśród graczy mu się należy, on jest mistrzem świata we wszystkich FPS''ach (no może prawie wszystkich), w końcu nie na próżno są słuchawki które mają w nazwie jego ksywkę (tak się składa że je akurat posiadam xD ).

ad0

Dnia 16.05.2008 o 19:41, rob006 napisał:

Gram w Quake I. Dziękuje, nie narzekam.


Skoro lubisz, mnie to by sama grafika odrzucała xD

Dnia 16.05.2008 o 19:41, rob006 napisał:

Niczym mityczny Atlas utrzymuje na swych potęznych barkach cały świat? No proszę, proszę.


Trochę przesadziłeś że cały świat xD.

Dnia 16.05.2008 o 19:41, rob006 napisał:

Może i ma. Ja tam dalej pamiętam, jak grał z bodajże Reloadem w QI. I przegrał, oj, sromotnie przegrał.


Zdarzało mu się przegrywać, w końcu to były jego początki, ale ogólnie jest o mistrzem i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gada człowiek brednie. Gier FPS jest masa - CoD 4, Crysis, UT3 i Gears of War mu nie wystarcza? Tak ale oczywiście on wymaga gry doskonałej i innowacyjnej -_-...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:43, Kraju92 napisał:

Może ołtarzyk nie, ale szacunek wśród graczy mu się należy, on jest mistrzem świata we
wszystkich FPS''ach (no może prawie wszystkich),

Pff, no i co z tego? To ze grać potrafi, nie znaczy, że na rynku się tak bardzo zna. Poza tym to pewnie nie jego słowa, a jakiegoś speca od marketingu...

Dnia 16.05.2008 o 19:43, Kraju92 napisał:

w końcu nie na próżno są słuchawki które
mają w nazwie jego ksywkę (tak się składa że je akurat posiadam xD ).

Wow, normalnie zazdroszczę... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:44, Bifur napisał:

Gada człowiek brednie. Gier FPS jest masa - CoD 4, Crysis, UT3 i Gears of War mu nie
wystarcza? Tak ale oczywiście on wymaga gry doskonałej i innowacyjnej -_-...

ja się akurat z nim zgadzam... gier jest masa, fakt, ale jakich...? Crysis moim zdaniem to przereklamowany crap, GoW też cudem nie jest, CoD4 ratuje sytuację.
jedyne, co mnie dziwi, to czemu chłopak nie może popykać dalej w Painkillera? przecież gra stara, ale jaaaraaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:49, rob006 napisał:

> Może ołtarzyk nie, ale szacunek wśród graczy mu się należy, on jest mistrzem świata
we
> wszystkich FPS''ach (no może prawie wszystkich),
Pff, no i co z tego? To ze grać potrafi, nie znaczy, że na rynku się tak bardzo zna.
Poza tym to pewnie nie jego słowa, a jakiegoś speca od marketingu...


Jak dla mnie to powinien się znać, ale kto wie. Możliwe że nie jego, po prostu użyli jego podobizny, ale jednak w to wątpię.

Dnia 16.05.2008 o 19:49, rob006 napisał:

> w końcu nie na próżno są słuchawki które
> mają w nazwie jego ksywkę (tak się składa że je akurat posiadam xD ).
Wow, normalnie zazdroszczę... O_o


Jakoś nie przekonałeś mnie z tym zazdroszczeniem xD

szypek26

Dnia 16.05.2008 o 19:49, rob006 napisał:

ja się akurat z nim zgadzam... gier jest masa, fakt, ale jakich...? Crysis moim zdaniem to przereklamowany crap, > GoW też cudem nie jest, CoD4 ratuje sytuację.


Crysis to udana gra, ale przez wymagania nie udało się osiągnąć zaplanowanego sukcesu, GoW to świetna gra ale to konwersja z Xboxa 360, więc wiadomo że będzie super. Natomiast CoD 4 to jedyny najbardziej udany FPS w którego można dużo grać po sieci.

Dnia 16.05.2008 o 19:49, rob006 napisał:

jedyne, co mnie dziwi, to czemu chłopak nie może popykać dalej w Painkillera? przecież gra stara, ale jaaaraaa!


Gra pewne już mu sie znudziła, w końcu ma trzy mistrzostwa świata w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 lat grania w Q3 w 1 ligowym klanie też miałem dosyc i po 2 latach skończyłem ta zabawe.
Teraz gram 4funn w inne gry typu cod4,TCRS:Vegas,ET:QW,UT3,Stalker itd. , czy nawet świetny FPS mowa o Day of Defeat Source :) Wiec co do braku dobrych FPS na PC nie można narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On tak mówi, jakby się usprawiedliwał, że nie gra, tylko z reklam żyje... Osobiście nie do końca się zgadzam, ale każdy ma swój gust i prawo do swojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:43, Kraju92 napisał:

Może ołtarzyk nie, ale szacunek wśród graczy mu się należy, on jest mistrzem świata we
wszystkich FPS''ach (no może prawie wszystkich), w końcu nie na próżno są słuchawki które
mają w nazwie jego ksywkę (tak się składa że je akurat posiadam xD ).


Na buciki z numerkiem Beckhama ludzie też się rzucali, bynajmniej dlatego, że to hiper-super piłkarz...

To, że ktoś jest dobrym graczem sprawia, że tylko jako takowego można go brać. Nie powiesz chyba, że dzięki swoim umiejętnościom zna się na rynku gier lepiej, niż ja czy Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować