ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2011 o 15:26, Redjevel napisał:

Na samym dole numery seryjne... potem szukam dark messiah klucz przychodzi na mail...
aktywujesz go na steam

Ale jak to? Tak za friko? Nie trzeba mieć numeru CD-A z grą? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2011 o 01:39, zadymek napisał:

Bo trzeba kliknąć w banner nieco poniżej głównych promocji - zaraz pod Pack Deals jest
Publisher Cathalogs; tam są promocje wydawców w tym Capcom''u.

To wiem, tylko że Capcom ma 25-50%, więc 70% to okazja bliższa dziennej ofercie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 16:39, maggit napisał:

Ale jak to? Tak za friko? Nie trzeba mieć numeru CD-A z grą? O_o

Wg. mnie to na same multi. Nie jestem pewien, gdyż tą grę mam i nie sprawdzę tobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 16:50, Niewiernus napisał:

> Ale jak to? Tak za friko? Nie trzeba mieć numeru CD-A z grą? O_o
Wg. mnie to na same multi. Nie jestem pewien, gdyż tą grę mam i nie sprawdzę tobie tego.

Hm... dziwne, może lepiej nie będę tego aktywował, bo jakoś mi to podejrzanie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 16:50, Niewiernus napisał:

Wg. mnie to na same multi. Nie jestem pewien, gdyż tą grę mam i nie sprawdzę tobie tego.


Tak, ten klucz jest tylko i wyłącznie do trybu multi na Steamie. Żeby pograć w singla potrzebujesz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał niepotrzebnego Portala 2 to chętnie przygarnę ;)

Ja dostałem zniżkę 50% na wszystkie gry Valve, czy ona obowiązuję, gdy gra jest obniżona o 75%? ;)
Chodzi o to, że ta cena (x-75%)-50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Binerek, jeśli to jest złoty kupon to tak. Srebrne obowiązują dopiero od 2 stycznia.

Co do Portala 2, to też jestem chętny na gifta, jakby ktoś zechciał się zabawić w świętego Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak żałujesz to możesz dać jeden mojemu koledze, w zamian mogę Ci dać Day of Defeat Source, będziemy wdzięczni za święta w coopie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 17:32, barsum napisał:

Jak tak żałujesz to możesz dać jeden mojemu koledze, w zamian mogę Ci dać Day of Defeat
Source, będziemy wdzięczni za święta w coopie. ^^


Akurat już "jednemu" dałem za free... (dziewczynie :D )
A Day of Defeat mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, ale jakbyś świątecznie zmienił zdanie to daj znać. :D BTW - te acziwmenty liczą się tylko dzisiaj, tzn. jeśli np. jutro zrobię z Orcs must die to już nic nie dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie , proszę, jeżeli chcecie kombinować, omijać zasady, to zmieńcie IP, miejscowość, pocztę z dopiskiem ,,.pl" oraz przestańcie o tym pisać na TYM forum. - mam po prostu dosyć takiego cwaniactwa które szarga opinię pozostałych ludzi , Polaków którzy w normalny sposób korzystają z tak dobrej promocji.

----

Jeżeli chodzi o wymiany, sam z chęcią przygarnę Portal 2 , lub jakąś dobrą ,,inną" grę jeżeli ktoś ma powtarzające się. W zamian mogę zaoferować kod zniżkowi na Recettear: An Item Shop''s Tale lub coś innego co pewnie do 1 stycznia wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 17:51, Feallan napisał:

Super, a ja nic nie dostałem. Wczoraj widziałem zakładkę "Steam (1)" w ekwipunku, dzisiaj
znikło. Żadnej gry, obniżki itd....

Musisz odpalić grę, która korzysta z inwentarza, na przyklad Team Fortress 2, albo Portal 2 i wystarczy po chwili je zamknąć. To nieco uciążliwy bug... jeżeli nie masz zainstalowanej żadnej z tych gier. Podobno Spiral Knights też działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się