ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2012 o 20:38, tomekt1 napisał:

A dodatkowo naciąłem się kiedyś na takiego gifta z allegro i dostałem perma na konto....
. Poszukałem na forach i takich sytuacji jest cała masa. Może przesadziłem pisząc " praktycznie
zawsze blokują konto", ale istnieje spore ryzyko.


Za co dali Ci perma? Za to, że przyjąłeś od kogoś gifta? Słyszałem o sytuacjach, w których usuwali grę z konta i opieprzali, ale perm ban za to? Pierwszy raz. o.O Dużo gier straciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 12:08, Radekl2 napisał:

Chyba nie ma :) Ale mogę Ci wysłać to sobie sprawdzisz :D

Dzięki. Sprawdzę to w wolnym czasie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 21:27, Feallan napisał:

Za co dali Ci perma? Za to, że przyjąłeś od kogoś gifta? Słyszałem o sytuacjach, w których
usuwali grę z konta i opieprzali, ale perm ban za to? Pierwszy raz. o.O Dużo gier straciłeś?


Też tak właśnie czytałem, że przeważnie idą na rękę, usuwają grę a konto odblokowują. U mnie niestety było inaczej. Oczywiście o konto starałem się walczyć. Support po pewnym czasie odpisał, że jest to ich ostatnia wiadomość i więcej mi nie odpowiedzą(faktycznie więcej już nie odpisali) a dodatkowo jeśli dalej chcę korzystać ze steam musze założyć nowe konto i tym razem przestrzegać regulaminu. Podejrzewam, że jeśli byłby tylko 1 gift konto by odblokowali. Straciłem około 15 gier (dokładnie nie pamiętam ). Wtedy obraziłem się na steam ale niestety wychodził F:NV więc trzeba było się pogodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś uprzejmy i podarować mi gifta z Batman: Arkham City Game of the Year ,bo jak widać jest oferta dnia za 5,24 euro (25-30 zł)... jedynym problemem jest to ,że oferta jest ważna do 19:00 (czwartek) ,a mi kaska na konto wpłynie najwcześniej w piątek ;/

Oczywiście jak tylko wpłynie mi kasa na konto to zrobię przelew bankowi mikołajowi dziękując za prezent :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 00:20, MisticGohan_MODED napisał:

Byłby ktoś uprzejmy i podarować mi gifta z Batman: Arkham City Game of the Year
,bo jak widać jest oferta dnia za 5,24 euro (25-30 zł)... jedynym problemem jest
to ,że oferta jest ważna do 19:00 (czwartek) ,a mi kaska na konto wpłynie najwcześniej
w piątek ;/

Hmm, a nie lepiej kupić na Greenman Gaming? To też wersja Steam, w dodatku taniej ($, a z Voucherem to już w ogóle śmieszna kwota) i możesz zapłacić kartą debetową- zresztą na Steam podobno też się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GMG po użyciu vouchera i tak jest troszkę drożej niż na Steamie. A jego problem polega na tym, że nie ma jeszcze tych pieniędzy na koncie, a nie, że nie ma jak zapłacić.
Chyba, że miałeś na myśli to, że oferta na GMG jest ważna jeszcze przez kilka dni, więc będzie w stanie się wstrzymać z całą tą operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 13:37, Hartus napisał:

Na GMG po użyciu vouchera i tak jest troszkę drożej niż na Steamie. A jego problem polega
na tym, że nie ma jeszcze tych pieniędzy na koncie, a nie, że nie ma jak zapłacić.
Chyba, że miałeś na myśli to, że oferta na GMG jest ważna jeszcze przez kilka dni, więc
będzie w stanie się wstrzymać z całą tą operacją.

O rzesz, kompletnie mi umknął sens tamtego posta, chyba jakiś niedzisiejszy jestem:(
[Przeprasza wszystkich zainteresowanych za zaśmiecanie wątku i idzie się wreszcie wyspać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 23:52, SamFiniszer napisał:

Działa Polski support. Dzisiaj dostałem odpowiedź. Też się zdziwiłem, ale tak można napisać
po Polsku wystarczy wybrać tylko język.

Teraz też mogę potwierdzić. Napisałem wiadomość w dwóch językach, odpowiedź otrzymałem po polsku.

Swoją drogą, to udało mi się odzyskać konto ukradzione 2,5 roku temu (nie używałem Steama przez ten czas i nie wiedziałem, że mi je skradziono).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetlają mi się ikony ściągniętych gier. Po prostu białe arkusze, jak gdyby nie można było znaleźć programu do otwarcia pliku. Macie na to jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 17:44, el_machete napisał:

Witam, jeśli ktoś byłby zainteresowany grą Don''t Starve (kupiłem jedną, drugą dostaje
się jako gift) mogę się wymienić za jakąś inną tanią grę.


Mam niepotrzebną kopię Nuclear Dawn, coprawda teraz kosztuje około 2 euro, ale nie sprecyzowałeś jak "tania" ma być inna gra :P . W każdym bądź razie mógłym się wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się