ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2013 o 16:59, Hartus napisał:

Oddam klucz do Nexuiz. Jeśli ktoś ma ochotę na tę grę to pisać. :)


Niby ochota jest, ale wiem, że pograłbym chyba najprędzej za kilka miesięcy - a do tego czasu mogę przy okazji nabyć w jakimś bundle''u. Więc można mnie brać pod uwagę tylko, jak nikt się chętny absolutnie nie znajdzie :P
Btw, nie lepiej na SteamGifts czy GalaGiveaways podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 17:42, Karfein napisał:

jak nikt się chętny absolutnie nie znajdzie :P

Lasu rąk nie widzę, także przesłałem Ci klucz w PW na gramsajcie. :)

Dnia 30.03.2013 o 17:42, Karfein napisał:

Btw, nie lepiej na SteamGifts czy GalaGiveaways podać?

Nie bawię się w to, więc nie mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 18:37, Hartus napisał:

> Btw, nie lepiej na SteamGifts czy GalaGiveaways podać?
Nie bawię się w to, więc nie mam jak.


Na pewno? Idzie się nieźle dorobić: http://www.steamgifts.com/user/Karfein/won
Oczywiście więcej, kiedy się samemu coś też od siebie daje, bo ma się contributor value.

Tak czy owak, dziękuję pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 18:40, Karfein napisał:

> > Btw, nie lepiej na SteamGifts czy GalaGiveaways podać?
> Nie bawię się w to, więc nie mam jak.

Na pewno? Idzie się nieźle dorobić: http://www.steamgifts.com/user/Karfein/won
Oczywiście więcej, kiedy się samemu coś też od siebie daje, bo ma się contributor value.

Tak czy owak, dziękuję pięknie :)


Nie wiem z czego ty się cieszysz? Gry które wygrałeś są tak gówniane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 19:41, FreemanPL napisał:

Nie wiem z czego ty się cieszysz? Gry które wygrałeś są tak gówniane...


A co, może CoD-y nowe, które wszystkie wyglądają po kolei tak samo, są lepsze? Albo Dragon Age z cienką fabułą z paroma wyjątkami (wyłączając Przebudzenie ratujące honor serii)? Fortix też mi dał pełno radochy, choć zajął aż godzinę...
Widać, nie znasz dobrze tych gier, skoro po nich jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem.. jestem obecnie w Uk do 20 kwietnia. chce zakupic dodatek do gry na Steam ktory stoi za 12 funtów.. czy jak zrobie przelew z mbanku internetowego (za pomoca karty) visa electron to pobierze mi dodatkowe opłaty przez przewalutowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 01:05, Azazell napisał:

panowie mam problem.. jestem obecnie w Uk do 20 kwietnia. chce zakupic dodatek do gry
na Steam ktory stoi za 12 funtów.. czy jak zrobie przelew z mbanku internetowego (za
pomoca karty) visa electron to pobierze mi dodatkowe opłaty przez przewalutowanie?

prościej i bezpieczniej będzie ci założyć, nawet na chwilę ( ja tak zrobiłem ) konto paypal. Żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz, zamykasz konto, całość trwa tylko chwilę. Ja jak chciałem kupić dodatek do BFa na origin, to nie mogłem zapłacić kartą z mbanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 01:05, Azazell napisał:

panowie mam problem.. jestem obecnie w Uk do 20 kwietnia. chce zakupic dodatek do gry
na Steam ktory stoi za 12 funtów.. czy jak zrobie przelew z mbanku internetowego (za
pomoca karty) visa electron to pobierze mi dodatkowe opłaty przez przewalutowanie?

Tydzień temu kupowałem w ten sposób tj kartą mBanku, na GMG i żadnych wyszczególnionych opłat nie zauważyłem, aczkolwiek- wg kalkulatora walut płacąc 12 baksów powinno mi ściągnąć nieco ponad 39PLN, a jednak realne obciążenie wyniosło 40,80. Może to kwestia ówczesnego kursu Euro (waluta rozliczeniowa) bo w tabeli opłat nie ma nic o opłacie za zmianę waluty przelewu, przynajmniej na eKoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w mBanku jakoś to "dziwnie" jest zorganizowane (znaczy pewnie chodzi o skubnięcie klienta, choćby i na kilkanaście groszy ;)), że przy płaceniu kartą masz "blokadę środków" na karcie na kwotę, która wynika mniej-więcej z aktualnego kursu, a po kilku dniach blokada znika i ściągają Ci z rachunku kasę na trochę inną kwotę (raz mi się zdarzyło nawet, że na niższą, niż była blokada, więc zapewne to nie kwestia opłaty za przewalutowanie, a kursu aktualnego w momencie ściągnięcia kasy z rachunku).

Od razu ostrzegam, nie opłaca się kartą z mBanku płacić w innej walucie, niż euro, bo dochodzi do podwójnego przewalutowania (złotówki na euro, a dopiero potem z euro na walutę docelową). Już PayPalem z ich prowizją wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troche głupie pytanie no ale coż, zakupiłem angielskiego Skyrima i nie mam opcji zmiany języka na polski, co się stanie jak na tym samym koncie Steam zarejstruje klucz z drugim Skyrimem tym razem wersji PL ? Grozi mi za to ban, kasacja gry czy jakieś problemy z grą ?? Bedę wtedy posiadać dwie pozycje Skyrim w biblotece gier czy poprzednia się zaktualizuje czy w ogole się tego nie da zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 12:40, Przemkoj napisał:

Może troche głupie pytanie no ale coż, zakupiłem angielskiego Skyrima i nie mam opcji
zmiany języka na polski, co się stanie jak na tym samym koncie Steam zarejstruje klucz
z drugim Skyrimem tym razem wersji PL ? Grozi mi za to ban, kasacja gry czy jakieś problemy
z grą ?? Bedę wtedy posiadać dwie pozycje Skyrim w biblotece gier czy poprzednia się
zaktualizuje czy w ogole się tego nie da zrobić?


Bedziesz miał tylko tą pierwszą angielską wersje.

Mogłeś poczekac kilka tygodni, bo ma wyjść polska wersja na STEAM.

Edit@
Kupiłem Age of Empires II HD, ale nie mogę grac, a pisze "Pre-Purchase now and start playing early on April 5th!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 12:40, Przemkoj napisał:

Może troche głupie pytanie no ale coż, zakupiłem angielskiego Skyrima i nie mam opcji
zmiany języka na polski, co się stanie jak na tym samym koncie Steam zarejstruje klucz
z drugim Skyrimem tym razem wersji PL ? Grozi mi za to ban, kasacja gry czy jakieś problemy
z grą ?? Bedę wtedy posiadać dwie pozycje Skyrim w biblotece gier czy poprzednia się
zaktualizuje czy w ogole się tego nie da zrobić?

Gdy kupisz polską wersję skryim, to bez problemu ci usuną angielską z konta, byś mógł mieć tą polską jeśli napiszesz do ich supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 14:13, Pampereczek napisał:

> Może troche głupie pytanie no ale coż, zakupiłem angielskiego Skyrima i nie mam
opcji
> zmiany języka na polski, co się stanie jak na tym samym koncie Steam zarejstruje
klucz
> z drugim Skyrimem tym razem wersji PL ? Grozi mi za to ban, kasacja gry czy jakieś
problemy
> z grą ?? Bedę wtedy posiadać dwie pozycje Skyrim w biblotece gier czy poprzednia
się
> zaktualizuje czy w ogole się tego nie da zrobić?
Gdy kupisz polską wersję skryim, to bez problemu ci usuną angielską z konta, byś mógł
mieć tą polską jeśli napiszesz do ich supportu.


No raczej nie. Ja miałem podobnie z Sleeping Dogs i nic nie dało się zrobić, chciałem nawet usunąć z biblioteki i kupić nową kopie, po polsku, ale powiedziel, w skrocie,i że się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się