ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2010 o 17:18, GoToSle3p napisał:

Jutro w godzinach wieczornych ma być udostępniona gra Alien Swarm za Free :)
Będzie ktoś z was w to grał ??

Ja chętnie, tylko przy moim łączu ściąganie potrwa pewnie kilka dni. :( Mam nadzieję że gra będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info od kolegi z UK - jutro będzie free weekend w Lead and Gold, a co za tym idzie - obniżka tejże gry. Gra u nas będzie dostępna do pre-loadu najpewniej w godzinach wieczornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani potrzebuję waszej pomocy :] Od pewnego czasu gry ze Steama mi nie działa, poprostu po kliknięciu PLAY odrazu wyskakuje że blah blah blah.exe nie odpowiada. Tak się dzieje z CSS po update i teraz Alien Swarm też nie.
Usuwałem już ClientRegistry.blob i Steam.dll + weryfikacja plików gry nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz może czy chodzi o obecną promocję, czy będzie jeszcze taniej niż teraz (promocja -50% całego katalogu Paradox)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gra się zuploadowała, dziś czekać do wieczorka. Starszych do niedzieli nie ma, trzeba wykorzystać ten fakt :D
Tak więc kliknijcie tutaj: http://store.steampowered.com/app/42120/
Na dole macie tekst o free weekendzie i link do preloadingu. Miłej zabawy, gra zajmuje 1.3 GB bodajże.
Edit: Na dole czyli pod skrinami i filmami z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:42, ray757 napisał:

zobaczcie co Steam mi pokazał przy pobieraniu Alien Swarm

Czasami jest taki duży transfer na początku pobierania np moja dawna bezprzewodówka wyciągała max 17kbps a czasami na początku pokazywało i 350kbps-250kbps... No ale bez przesady stim sobie żarty robi tak czy siak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:47, Witcher1990 napisał:

> zobaczcie co Steam mi pokazał przy pobieraniu Alien Swarm
Czasami jest taki duży transfer na początku pobierania np moja dawna bezprzewodówka wyciągała
max 17kbps a czasami na początku pokazywało i 350kbps-250kbps... No ale bez przesady
stim sobie żarty robi tak czy siak:)

No fakt Steam robi jakieś cyrki, ja teoretycznie nie powinienem ściągać szybciej niż 1.1 MB/s, a na steamie nie raz osiągało 1.4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:42, ray757 napisał:

zobaczcie co Steam mi pokazał przy pobieraniu Alien Swarm

Ee, słabo :D Nie no, żartuje ofc. Widzę że ludzie tu piszą o jakimś znanym błędzie, ja jednak o nim nie słyszałem więc jestem pod wrażeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 23:11, rtyrtyrty napisał:

No fakt Steam robi jakieś cyrki, ja teoretycznie nie powinienem ściągać szybciej niż
1.1 MB/s, a na steamie nie raz osiągało 1.4...

wiesz teraz jest trochę zamieszania z tymi prędkościami jedni podają w MB a drudzy np. w Mb ;]

Witcher1990
ale chyba widzisz różnicę między podanymi prędkościami przez ciebie a tą kosmiczną podaną przez ray757? twoje są realne a tamta.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam dobra sprawa. Transfer 2.0 MB (nie żadne ''błebłe, zły pomiar, tylko rzeczywisty) osiągnięty na łączu za 60 zł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 23:34, Gregario napisał:

> No fakt Steam robi jakieś cyrki, ja teoretycznie nie powinienem ściągać szybciej
niż
> 1.1 MB/s, a na steamie nie raz osiągało 1.4...
wiesz teraz jest trochę zamieszania z tymi prędkościami jedni podają w MB a drudzy np.
w Mb ;]

Witcher1990
ale chyba widzisz różnicę między podanymi prędkościami przez ciebie a tą kosmiczną podaną
przez ray757? twoje są realne a tamta.... :)

być może się pomyliłem, ale jakieś 1100 kilobajtów na sekundę powinienem maxa mieć, a leciało 1400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 11:48, rtyrtyrty napisał:

być może się pomyliłem, ale jakieś 1100 kilobajtów na sekundę powinienem maxa mieć,
a leciało 1400.

mógłbym się jeszcze przyczepić do tego że 1MB=1024KB a nie jak piszesz tylko 1000 ale po wchodzić w szczegóły :) teraz dostawcy internetu tak kombinują że użytkownik nie dojdzie do tego jaką ma dokładną prędkość łącza która w dodatku jeszcze w nie jest stała bo zależy od wielu czynników zewnętrznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 13:17, Gregario napisał:

> być może się pomyliłem, ale jakieś 1100 kilobajtów na sekundę powinienem maxa mieć,

> a leciało 1400.
mógłbym się jeszcze przyczepić do tego że 1MB=1024KB a nie jak piszesz tylko 1000 ale
po wchodzić w szczegóły :) teraz dostawcy internetu tak kombinują że użytkownik nie dojdzie
do tego jaką ma dokładną prędkość łącza która w dodatku jeszcze w nie jest stała bo zależy
od wielu czynników zewnętrznych.

Eh, z przyzwyczajenia założyłem że jak pisze 1.1 to znaczy 1.100...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 18:16, Crew_900 napisał:

Nie cierpię Valve za te ich ceny gier na steamie , nie dość, że nie przysyłają pudełkowej
wersji gry to jeszcze dwa razy droższe

Damn, przez ciebie oplułem monitor Nestea.

No chyba sobie kpisz, żeby przysyłali pudełkowe wersje. To by chyba gryzło się trochę z ideą zakupu kopii elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się