ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Facet. Włącz sobie Steama i kliknij duży przycisk "Odzyskaj utracone konto". Na maila dostaniesz kod weryfikacyjny i pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 13:39, Crew_900 napisał:

Do maila twojego też znał hasło ? -.-

A to nie wiesz, że owego maila można zmienić gdy się ma dostęp do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:13, zadymek napisał:

A to nie wiesz, że owego maila można zmienić gdy się ma dostęp do konta?


A to nie wiesz, że wtedy na "starego" maila przychodzi kod weryfikacyjny, który TRZEBA wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:13, zadymek napisał:

> Do maila twojego też znał hasło ? -.-
A to nie wiesz, że owego maila można zmienić gdy się ma dostęp do konta?


Wtedy przychodzi na maila kody weryfikacyjny z numerem który trze wpisać w koncie by zmienić na innego maila, tak samo z hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:30, Crew_900 napisał:

> > Do maila twojego też znał hasło ? -.-
> A to nie wiesz, że owego maila można zmienić gdy się ma dostęp do konta?

Wtedy przychodzi na maila kody weryfikacyjny z numerem który trze wpisać w koncie by
zmienić na innego maila, tak samo z hasłem

A, no tak. To już trzeba mieć nieźle nakradzione by pozbyć się konta na Steam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, dlatego teraz to tylko się dziwić jak to możliwe że konto skradzione lub ktoś obcy hasło zmienił. Musi posiadać wszystko, maila, hasło itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:43, Crew_900 napisał:

no właśnie, dlatego teraz to tylko się dziwić jak to możliwe że konto skradzione lub
ktoś obcy hasło zmienił. Musi posiadać wszystko, maila, hasło itd...

Jak tak patrzę na w Opcjach, to do zmiany hasła też trzeba przejąć czyjś e-mail(też jest kod weryfikacyjny), więc chyba kolega przejął mu mail''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem dosyć śmieszny a mianowicie: Zapomniałem swojego hasła do konta STEAM. Kiedy chcę odzyskać utracone konto dostaję e-maila z kodem weryfikacyjnym itp. Wszystko pięknie śmiga aż do momentu pytania o sekretne hasło. Niestety tego też zapomniałem.
Konto z dwoma grami odkupiłem. Wyprzedam pytanie co poniektórych z was. Kontaktowałem się z niniejszym właścicielem lecz on też nie pamięta co wpisywał. Naturalnie konto przerejestrowane na mój adres.
Podsumowując. Nie pamiętam hasła i sekretnego pytania. Jedyna informacja która nie wyfrunęła mi z głowy to nazwa użytkownika. Moja prośba do was jest następująca: Czy mógłby mi ktoś podać e-mail, link czy wskazówkę gdzie mogę starać się o odzyskanie konta? Jestem zdecydowanym anty-steamowcem i nie orientuje się w pomocy technicznej. Mało tego rzadko kiedy korzystam z usług tego jakże wspaniałego zabezpieczenia DRM.
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

support.steampowered.com

Tyle, że byłoby wskazane pokazanie zdjęć z pudełek z gier z kluczami lub ewentualnie coś w stylu screenów potwierdzenia kupna na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam- nie ściągajcie dema kane & Lynch 2 ze Steama. Ja właśnie przed chwilą zacząłem ściągać i mi antywirus wyskoczył z komunikatem, że wykrył wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:21, Ecko09 napisał:

Ostrzegam- nie ściągajcie dema kane & Lynch 2 ze Steama. Ja właśnie przed chwilą zacząłem
ściągać i mi antywirus wyskoczył z komunikatem, że wykrył wirusa.


Pewnie masz Nod-a :P Ale do rzeczy. Na steam nie ma i nigdy nie będzie zawirusowanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:21, Ecko09 napisał:

Ostrzegam- nie ściągajcie dema kane & Lynch 2 ze Steama. Ja właśnie przed chwilą zacząłem
ściągać i mi antywirus wyskoczył z komunikatem, że wykrył wirusa.

A ja ściągnąłem bez najmniejszego problemu (dodajmy, że z wielkim transferem!) i nawet pograłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:28, mikim napisał:

Ja również :P. Szkoda, że samo demo nie jest rewelacyjne :(.

Ja w sumie zainstalowałem z czystej ciekawości, w jedynkę nie grałem :( Ale racja- demo raczej odrzuca, za nagle się kończy. I zostaje takie "wtf?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy da się dwa konta stem połączyć w jedno albo chociaż gry z jednego konta przypisać do drugiego? Sprawa wygląda tak, że kiedyś miałem jedno konto steam ale zapomniałem do niego hasło to założyłem drugie konto i tam rejestrowałem gry i teraz ostatnio robiąc porządki w szufladzie znalazłem kartkę z zapisanymi hasłami i postanowiłem sprawdzić i zadziałało, niestety kartki z kodami do gry zarejestrowanej na starszym koncie już nie posiadam wiec nici z udowodnienia że to konto należy do mnie poza tym, że znam hasło i na obu kontach jest ten sam mail podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się