ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Miałbym takie pytanko odnośnie Wolfensteina 3D ze steama, czy jest możliwość takiego ustawienia myszki by tylko się nią obracać, ponieważ w tej chwili dodatkowo postać porusza się do przodu i w tył przy ruchu, co trochę denerwuje. Plus czy można na klawiczach ustawić strafowanie aby nie trzeba było używać kombinacji klawiszy alt+klawisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zakupiłem grę z allegro i odbierając prezent zalogowałem się na złe konto i teraz mam opcję przyjmij prezent lub odrzuć. Czy jest możliwość przekierowania gry na właściwe konto? Czy jak kliknę odbierz to trafi ona bezpośrednio do biblioteki czy można dodać ją do ekwipunku i się wtedy wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:16, Nufiko napisał:

Mam problem, zakupiłem grę z allegro i odbierając prezent zalogowałem się na złe konto
i teraz mam opcję przyjmij prezent lub odrzuć. Czy jest możliwość przekierowania gry
na właściwe konto? Czy jak kliknę odbierz to trafi ona bezpośrednio do biblioteki czy
można dodać ją do ekwipunku i się wtedy wymienić?

O ile pamiętam prezenty (oczywiście mowa o gift''cie?) się nie tylko przyjmuje ale i rozpakowuje, zatem zasadniczo nie powinno być problemów. Pamiętaj jednak, że:
- są przedmioty niewymienialne i wtedy może być problem, doradzam przeczytanie opisu tego "gifta" (zapytaj sprzedawcę)
- aby toto przenieść na żądane konto musisz wspomóc się znajomym albo drugim komputerem.

A już najprościej było by poprosić sprzedawcę o pomoc: odrzucisz gift''a i odbierzesz na właściwym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, już sobie poradziłem, było tak jak mówisz mogłem prezent dodać do ekwipunku, a potem wysłałem go na właściwe konto jako prezent :P No to mogę się cieszyć batmanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gry, masz dostępne języki wyszczególnione w Game Details.

Nie działa funkcja odpowiedzi. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o pewnym "drobiazgu" ;)
"User must have an account with at least one successful purchase, gift or retail registration in the account."
Czyli trzeba mieć na koncie przynajmniej jedną grę kupioną na Steam, z gifta lub zarejestrowaną pudełkową :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:19, SamFiniszer napisał:

Coś odpowiedź nie działa...


A jednak działa.

Co do Weekend Deal''u na Steamie: CoH z dodatkami kupowany osobno jest tańszy o 0,02 EUR niż w Complete Packu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:53, damienthorn napisał:

Co do Weekend Deal''u na Steamie: CoH z dodatkami kupowany osobno jest tańszy o 0,02
EUR niż w Complete Packu...

To smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam Workshop Madness:
Portal 2 za 5.09 funta/euro
Skyrim za 23.44 funta/euro

Oczywiście dzięki magicznym umowom między Cenegą i Bethesdą Skyrima nie kupimy w promocji, bo go zwyczajnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, są sposoby, jak chociażby kupienie kluczy w tfie na allegro i za nie kupno Skryima od osoby z giftem (chyba nawet JESZCZE taniej wychodzi niż za kasę na steamie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:19, SamFiniszer napisał:

Coś odpowiedź nie działa... Jak ktoś posiada steama to raczej ma na nim jakąś grę :D.


Dziwne, bo mi działa :) (FF 3.x). Chodziło o to, że nie ma sensu zakładać konta tylko po to, by dostać MCII, bo się go na puste konto nie dostanie :).
Ja w sumie dość długo na koncie miałem tylko Portala z tej akcji, gdy rozdawali go za darmo, nie wiadomo, czy taka wersja by się liczyła (zwłaszcza, że różni się od "normalnej" - widoczne jest to przy próbach uruchamiania modów :)).

damienthorn
Zdarza się, na którejś promocji GTA Complete Pack wychodził drożej, niż GTA Classics (czy jakoś tak - zestaw gier od GTA do San Andreas) plus GTAIV i EFLC kupione osobno (zawartość była dokładnie taka sama). A cały czas Orcs Must Die! w wersji GOTY jest o 0,52€ droższy, niż przy zakupie OMD! i DLC osobno :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest, jest! Czekałem na to od momentu ogłoszenia weekendu z Ubisoftem. Cała seria Assassin''s Creed -50% i -75%!
Bez namysłu zakupiłem cały pakiet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 10:28, DarkWolf_PL napisał:

Ile jest wart gift z CS GO beta ?

Ok. 15 kluczy.

Hartus - mógłbyś mi ceny podać? Nie działa mi coś ich strona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się