ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Problem.
Zawsze po włączeniu STEAMa wyskakuje takie coś...

Wie ktoś co zrobić żeby "gra się nie pobierała" (nie wiem jak to nazwać ;p)? Dodam tylko że te gry pobrałem już dawno temu...

20120728223931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 08:44, Henrar napisał:

Właśnie dostałem nową umowę do podpisania. Wprowadza jakieś postępowanie arbitrażowe i informuje, że warunków licencji nie zawiesza się do czasu rozpatrzenia ew pozwu...czy jakoś tak.
Znalazłem też fajny fragmencik na końcu;)

20120801114743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście umowa umową, a sąd sądem. Umowa licencyjna nie jest żadnym prawem międzynarodowym o najwyższym priorytecie ze wszystkich praw. Chociażby taka pierwsza lepsza ustawa jest ponad licencjami, podobnie jak wyroki sądowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dlaczego my musimy płacić w Euro skoro u nas nie ma waluty Euro obowiązującej, inne kraje Europy rozumiem bo mają Euro.W USA mają Dolary jak i w innych krajach mają swoje rodowe waluty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 13:17, Crew_900 napisał:

Tak się zastanawiam dlaczego my musimy płacić w Euro skoro u nas nie ma waluty Euro obowiązującej,
inne kraje Europy rozumiem bo mają Euro.W USA mają Dolary jak i w innych krajach mają
swoje rodowe waluty.


"Polska? Kraj w Europie mówicie? To walniemy im euro."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 13:17, Crew_900 napisał:

Tak się zastanawiam dlaczego my musimy płacić w Euro skoro u nas nie ma waluty Euro obowiązującej,
inne kraje Europy rozumiem bo mają Euro.W USA mają Dolary jak i w innych krajach mają
swoje rodowe waluty.

Steam na całym świecie obsługuje tylko 4 waluty: dolary, euro, funty i ruble. Przynajmniej tak mówią. Tak więc nie wszędzie mają swoje "rodowe waluty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 13:41, Crew_900 napisał:

Miejmy nadzieję, że jak Unia się rozpadnie powrócą inne waluty ;p

Jeśli to miałoby oznaczać regionalizację i przeboje jak z Cenegą, to ja już wolę płacić w euro. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki - czy jak była ostatnia aktualka regulaminu, na którą trzeba było się zgodzić zanim steam pozwolił nam się zalogować, to czy nie było tam info o tym, że od teraz valve samo zbiera sobie co chce z naszego kompa i nie zamierza o nic pytać? Bo tekst tylko wzrokiem przeleciałem, miałem ważniejsze rzeczy na głowie, ale jeśli faktycznie dobrze widziałem, to jest to mały skandal w growym światku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 20:00, dark_master napisał:

a tak z innej beczki - czy jak była ostatnia aktualka regulaminu, na którą trzeba było
się zgodzić zanim steam pozwolił nam się zalogować, to czy nie było tam info o tym, że
od teraz valve samo zbiera sobie co chce z naszego kompa i nie zamierza o nic pytać?
Bo tekst tylko wzrokiem przeleciałem, miałem ważniejsze rzeczy na głowie, ale jeśli faktycznie
dobrze widziałem, to jest to mały skandal w growym światku.

Nie było. Ogólnie, to tutaj jest regulamin Steam przetłumaczony dla przeciętnego Smitha: http://i.imgur.com/bXcxw.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 23:06, Kadaj napisał:

Zaczął się QuakeCon Weekend, dziś obniżki na gry z serii TES.

Whoa, lecę kupić Skyr... oh wait.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 09:43, Dared00 napisał:

Whoa, lecę kupić Skyr... oh wait.

Progres by Cenega, nie zablokowali możliwości przejrzenia achievementów z Dawnguarda dla posiadaczy Skyrima. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś na temat możliwości wyrejestrowywania gier ze steama?
Pytam bo jakiś czas temu było dość głośno o tym za sprawą pewnej ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 14:53, kaczek93 napisał:

Czy wiadomo już coś na temat możliwości wyrejestrowywania gier ze steama?
Pytam bo jakiś czas temu było dość głośno o tym za sprawą pewnej ustawy.

Nie ma możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było głośno i ucichło. Pewnie nic z tym nie zrobią. Póki co ani Steam, ani Origin, ani każda inna usługa nic na ten temat się nie wypowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się