Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Puzzle Quest entuzjastycznie przyjęta także w Polsce!

22 postów w tym temacie

CD Projekt

Gra Puzzle Quest: Challenge of the Warlords zbiera kolejne wysokie noty! Do świetnej oceny (9+/10) oraz znaku jakości CD-Action dołączyła kolejna bardzo dobra recenzja. Magazyn Click! przyznał grze 5+/6 oraz wyróżnienie „Click! HIT”.

Przeczytaj cały tekst "Gra Puzzle Quest entuzjastycznie przyjęta także w Polsce!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest atrakcyjna cena???
Od miesięcy można to kupić w steamie za 20 dolarów. Czyli za TAKĄ SAMĄ cenę. I co dziwniejsze poślizg wydawniczy jest fenomenem. Przy niewielkiej ilości tekstu i nagraniu zaledwie parunastu ścieżek dialogowych...

Czekam na tą grę po polsku od momentu zrobienia portu, ile to już? Pół roku? W końcu kupiłem w steamie po angielsku i przeszedłem... Tylko moja kochana rodzicielka się doczekać nie może. Pewnie kupi drugi raz tyle że po polsku ale i z gigantycznym (gigantycznie niewytłumaczalnym) poślizgiem - dbałość o klienta niema co... :(

Prawdopodobnie zdecydowano się to wydać dopiero po recenzji w CDA. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:15, Jabłoński napisał:

Cz y ta gra jest na prawdę taka dobra?

Sam możesz sprawdzić. Demo waży zaledwie 34 MB ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzwyczajna nie jest. Tak jak ludzie grają w te wszystkie bejeweled i Jewel questy i inne gierki i to lubią to... Puzzle quest kładzie wszystko na łopatki. Masz fabułę, system RPG, tworzenie własnych przedmiotów, łapanie mountów i rozwijanie nowych zaklęć. Nie oczekuj graficznych fajerwerków bo to port z PSP. Za to piekielnie przyjemny w formie rozrywki. Za każdym razem grasz inaczej bo wybierając klasę postaci musisz nauczyć się innymi taktykami. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem demo. Potwierdzam. Gra jest bardzo dobra. Ciężko się od niej oderwać. Dla mnie super jest system rzucania zaklęć. Jak ma być za 40 zeta, to kupie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem, ale pomysł jest super i napewno kupię. Zrobić z RPG łamigłówkę?? Cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę fajna - człowiek podchodzi do takiej produkcji z dystansem no bo wtf: rpg +kulki? A tu niespodzianka i PQ niesamowicie wciąga! Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:24, Kasken napisał:

a gdzie demo można pobrać? napisz na moim gs żeby nie reklamować (chyba że na gram.pl
można pobrać)

Tu masz link:
http://downloads.gamezone.com/demos/d18353.htm

Grę polecam. W demie można chyba osiągnąć tylko 7 poziom doświadczenia, ale mimo wszystko warto zobaczyć. Puzzle Quest wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wam przypomnieć, że C Puzzle Questa już wydało 28 lutego, nie szkodzi że na konsole, więc to nie jest tak, ze się dopiero teraz zdecydowali.

Grałem w demo, które wciągnęło mnie na maksa. Aż żałowałem, że nie można więcej niż 7 poziom osiągnąć, no i historyjka ucięta była. A jak ma być za 4 dyszki to chyba się chętnie skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy zamierzacie wydac polska wersje jezykowa na maca lub tez wprowadzic do oferty sklepu gram.pl wersje angielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 10:38, morthi napisał:

czy zamierzacie wydac polska wersje jezykowa na maca lub tez wprowadzic do oferty sklepu
gram.pl wersje angielska?


gram nie wydaje gier - zapraszam do Konsulatu i podpytania Konsula CDP
O ofertę sklepową zapytaj akne ze sklepu gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj trzeba, trzeba:D po przejściu demka stwierdzam, że połączenie rpg i kulek w tym wydaniu jest super wciągające!!! już nie mogę się doczekać premiery!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować