Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Oddworld powraca!

48 postów w tym temacie

Pamiętam ostatniego Oddworlda jeszcze z pierwszego Xboxa .To była świetna gra .Szczególnie patent z "żywą" amunicją i ten świetny humor komsitów w czasach Dzikiego Zachodu .Gra miała swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam gdy miałem 10 lat. Przychodziłem do wujka raz czy dwa razy w roku. I zagrywałem się w tą grę. Niesamowity klimat i grywalność trzymały mnie przy niej :D Pamiętam to.. kupcie mi komputer kupcie mi :D

Ale wersje na konsole już nie trzymały tego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaaa. Byłem małym pyrtkiem jak w to u wójka grałem. Świetna gra. Musze zapamietac ta nazwe ODDWORLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że póki co, właściwie nic o tej nowej grze nie wiadomo. Czy będzie częścią Oddworld Quintology? Czy pojawi się na PC? Same niewiadome :(. Szczerze mówiąc, w Munch''s Oddysee i Stranger''s Wrath nie grałem, ale Abe''s Oddysee i Abe''s Exoddus wspominam bardzo mile (w obu uratowałem wszystkich mudokonów :)) i bardzo bym się ucieszył, gdyby nowa gra była podobna do tych dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje nieśmiertelny Oddworld! Pamiętam, jak próbowałem to przechodzić jakieś 10 lat temu będąc małym dzieciakiem, potem przechodzenie obu części (Oddysee & Exoddus) na 100%... A teraz wchodzę na gram.pl, a tu megazaskoczenie - gigant powraca! Oby szybko, chłopaki! Czekam na nowe dzieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wymagania sprzętowe:
Pentium 166MHz, 16MB RAM.
To wymagania Abe''s odysee. :D Ja właśnie pobrałem sobie demo aby powspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować